Перерваний статевий акт. Важлива інформація

Один з поширених способів контрацепції є перерваний статевий акт. Багато дівчат, особливо молоді, часто вагітніють, застерігаючись їм. У цій статті я вам розповім чому, а також всі про це спосіб контрацепції.

Що являє собою перерваний статевий акт?

Це коли чоловік витягує свій статевий орган до того, як відбудеться виверження, щоб сперма не потрапила в піхву. У нього відбувається виверження, наприклад, на живіт партнерки.

Плюси перерваного статевого акту

 • Перерваний статевий акт не вимагає ніяких витрат і додаткових контрацептивів таких, як протизаплідні таблетки або внутрішньоматкова спіраль
 • Він дуже простий у застосуванні
 • Не вимагає додаткової підготовки
 • Відчуття найбільш приємніше, ніж, наприклад, в презервативі або діафрагми
 • Мінуси перерваного статевого акту і ефективність перерваного статевого акту

  Величезним мінусом перерваного статевого акту є високий ризик завагітніти – близько 30%. Але не у всіх пар така цифра.
  У досвідчених пар ризик вагітності невисокий, всього лише 4%. Для такого способу контрацепції, це дуже маленький ризик вагітності.

  Більше ризик виникнення небажаної вагітності у тих пар, які чергують перерваний статевий акт з іншими способами контрацепції, наприклад, з презервативами, або за допомогою внутрішньоматкової спіралі.

  Найвищий відсоток ризику вагітності у підлітків – близько 40%, тому що вони не достатньо досвідчені для того, щоб користуватися таким способом.

  Другим мінусом перерваного статевого акту є захворювання. Адже захищаючись таким способом, захворювання легко можуть передаватися один до одного. Тому потрібно щоб пара, предохраняющиеся перерваним статевим актом, повністю довіряли один одному.

  Щоб оберігатися перерваним статевим актом потрібно, щоб чоловік відчував наближення еякуляції. Тільки за такої умови перерваний статевий акт досить безпечний у застосуванні.

   

   

  Хто користується перерваним статевим актом?

  В основному це молодь або ті пари, хто вже планує дитини або готові до настання вагітності.

  Щоб зробити все правильно і ненавмисно не завагітніти, потрібно все зважити, а також потрібна сильна воля у чоловіка і достатній досвід в обох, чого немає у більшості молоді. Тому і виходить, що в основному вагітніють підлітки і молоді дівчата.

  Як правильно берегтися, використовуючи метод перерваного статевого акту?

  Найголовніше, потрібно врахувати те, щоб чоловік вмів контролювати еякуляцію.

  Обов’язково потрібно мати поруч таблетки, у разі виникнення небажаної вагітності. Мало, кожна дівчина може завагітніти.

  Перед захист таким способом краще всього перевіритися на наявність інфекцій, і якщо вони виявлені, спочатку їх вилікувати, і тільки потім оберігатися перерваним статевим актом.

  Пам’ятайте, що в чоловічому статевому органі може залишитися невелика кількість сперми, і його вистачить для настання вагітності. Тому, якщо у вас нещодавно був статевий акт, нехай ваш молодий чоловік сходить в туалет і помиє свій орган, щоб сперма не залишилася в ньому. Але просто так в мастилі не містить сперматозоїди.

  Особисто я б порадила використовувати більш ефективний спосіб контрацепції, наприклад, за допомогою презервативів, протизаплідних таблеток, внутрішньоматкової спіралі та інших. Такі способи захищають від небажаної вагітності, але і від можливих інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.

  Пам’ятайте, що ваша сексуальна життя повинна бути безпечна! Піклуйтеся про своє здоров’я!