Захворювання серця не завжди відразу ж проявляють себе клінічно. Людина може чудово себе відчувати і бути активним, а потім раптово померти від серцевого нападу!

Ожиріння, куріння і сидячий спосіб життя — головні вороги серцево-судинної системи організму. Але проблеми з серцем можуть спіткати навіть тих, хто уважно стежить за своїм здоров’ям…

Добре, що існує елементарний тест, який допоможе визначити, в порядку твоє серце! Тільки що я перевірив себе і радий, що поки мені не про що турбуватися.

Ознаки хвороби серця

Сядь на підлогу і витягни ноги вперед, тримай пальці ніг піднятими вгору. Витягни руку вперед і доторкнися до кінчиків пальців на ногах. Якщо ти робиш це з легкістю, можна сказати впевнено: твоя серцево-судинна система працює без зайвих навантажень і збоїв, хвороби серця будуть обходити тебе стороною!

Якщо ж тіло недостатньо гнучке, швидше за все, у тебе вже є проблеми з серцем. Справа в тому, що «дерев’яні», негнучкі люди мають жорсткі кровоносні судини! У даної групи людей спостерігаються порушення кровообігу через нестачу колагену, який робить судини пружними і молодими.

Жорсткі, малорухливі, негнучкі м’язи спини і ніг вказують на прямий шлях до кардіолога! Адже м’язи містять стільки ж колагену, скільки і кровоносні судини, по них можна судити про стан кровоносних судин у всьому організмі.

Будь в хорошій формі і не забувай стежити за своїм тілом! Воно завжди підкаже, що треба робити, щоб поліпшити своє самопочуття, — потрібно лише уважно прислухатися… Розкажи про це важливому для здоров’я тесті своїм друзям!

Джерело