Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Хлопчики, особливо тінейджери, своєї зовнішності приділяють не менше уваги, ніж дівчинки і, напевно, комусь подобаються, і самі кидають захоплені погляди на дівчаток. Підліткові зачіски для хлопчиків якщо хочеться виглядати привабливо і стильно і звертати на себе увагу. Треба вчитися підбирати нерідко методом спроб і помилок. Але є деякі правила, які допоможуть уникнути деяких розчарувань.

Зачіски для короткого волосся

Короткі стрижки для підлітків хлопчиків існують у великій різноманітності, грамотний майстер, враховуючи форму обличчя, волосся і, звичайно ж, побажання підлітка, обов’язково допоможе визначитися. Чубчик, довге волосся на маківці, вистрижений потилицю і короткі віскі – ось що буде модно в цьому році і дозволить такі підліткові зачіски для хлопчиків називати універсальними, так як і маленьким хлопчикам, і хлопцям – підліткам вони підійдуть.

Їжачок

Одна з небагатьох зачісок, не вимагає абсолютно ніякого догляду. Виглядають стильно, грайливо і, головне, подобаються хлопцям – тінейджерам. Суть полягає в тому, що спочатку выстригаются віскі, їх можна ще прикрасити малюнком. Далі треба стригти від потилиці до маківки проти росту волосся, максимальна довжина яких не повинна бути більше 4 див. Ця стрижка підійде тим хлопцям, які не люблять морочитися з приводу зачіски.

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Напівбокс

Напівбокс вже протягом багатьох років не здає позиції і завжди актуальний завдяки тому, що має декілька варіацій. Зачіска може непогано виглядати як на неслухняних кучериках, так і на прямих волоссі. Як варіант – можна на короткій частині волосся вистригти якийсь геометричний малюнок. У хлопчиків з фантазією все нормально, так що підібрати його не буде проблемою. Підійде стрижка напівбокс та підліткові – спортсмену, і хлопцю, має романтичний образ, а відвідуючи з полубоксом на волоссі заняття, можна заробити собі репутацію модного і стильного молодої людини.

Ця зачіска практична, вона не вимагає спеціального догляду. Підходить до будь-якого типу обличчя. Як роблять цю стрижку: машинкою прибираю все волосся від лінії скронь і трохи вище, а в тім’яній зоні кожна пасмо волосся обробляється окремо. Тінейджер з такою стрижкою буде виглядати акуратно, трохи консервативно (класика все ж). До речі, цю сучасну стрижку для хлопчиків вибирають не тільки підлітки, а й багато голлівудські актори.

Відеоролик

Зачіски для середньої довжини волосся

  • Ірокез – стильна і модна зачіска, але потребує для збереження задумки і додання акуратності в щоденній укладанні;
  • Універсальне каре знаходиться, як завжди, в ТОПІ. Стрижку робити із чубчиком, або без – підліток може вибрати сам.
  • Гранж – для зухвалих і самовпевнених, які знають, чого вони хочуть, підлітків. Зачіска має неакуратно – розхристаний вигляд, виглядає неохайно і в цьому її шарм. Укладати гелем необхідно, інакше вона не буде так стильно смотреться.
  • Боб підійде для овального обличчя, завдяки йому акцент буде на виділених вилицях і правильних рисах обличчя.
  • Цезар має можливість різних варіантів укладання, від вічної класики до стильною неохайності.

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Британка

Це зачіска з чубком, яка лягає набік. Виконується так: бока выстригаются дуже коротко, а верхні пасма залишають довжиною близько 7 див. Підходить і тінейджерам, і дорослим чоловікам

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Ірокез

Вперто стоїть на почесному місці серед популярних підліткових зачісок, і не збирається з нього спускатися. Ця зачіска, виконана на коротких волоссі, не вибаглива у догляді, і досить робити легку укладку.

  • Ірокез класичний — являє собою короткі боки і залишені смужки волосся довжиною 4 – 5 див.
  • Ірокез з візерунками на скронях волосся посередині, як у класичному ірокезі, мають довжину близько 7 см, а на скронях виголюють візерунки, які надають і так стильною і оригінальною зачісці особливого настрою.

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Шапочка

Якщо у хлопчика неслухняне волосся у вигляді неперевершених кучериків, можна порекомендувати шапочку. В принципі, стрижка підійде і для прямого волосся. З неї можна отримати різні варіанти, якщо правильно робити укладку. Шапочка – стрижка, яка займає першість у списку самих практичних, стильних і затребуваних, на піку популярності вже не один рік.

По праву, її можна віднести до класики. Що приваблює в ній підлітків? Напевно, універсальність. Шапочка являє собою коротко вистрижені на потилиці волосся, боки і перед залишаються довше. Підійде стрижка до абсолютно будь-якого типу особи й структури волось.

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Зачіски для підлітків з довгим волоссям

Майстер, який робить підліткові зачіски для хлопчиків, повинен бути більше художником, ніж перукарем. Адже від нього залежить, з яким настроєм хлопчик вийде з салону, і буде стрижка йому до лиця. Правильно підібрати зачіску можна лише знаючи, на що слід при цьому звернути увагу.

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Наприклад, у деяких ситуаціях недостатньо враховувати тільки форму особи. Якщо хлопець займається спортом, стрижка може йому заважати подовженою чубчиком. Всі ці нюанси треба враховувати. Але найголовніше, щоб тінейджер оцінив акуратність зачіски, її практичність, відчувши себе при цьому стильним і чарівним.

  • Каскад займає високі позиції – багатоступенева, що виконується в декілька шарів, зачіска, в процесі якої виконується филирование волосся.
  • Дреди або афрокосички можна підібрати, так і носити в розпущеному вигляді. Хлопці з такою зачіскою ніколи не залишаться непоміченими в натовпі.

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Зачіски для підлітків з чубком

У 2018 році зачіски з чубчиком підкорили модний п’єдестал, будучи актуальні для чоловіків і жінок, підлітків і дорослих. Чубчик допомагає візуально скоректувати високий лоб і неправильні риси обличчя, саме тому вона так популярна. Головне при створенні чубчика — правильно вибрати пасмо, з якої вона буде створена, тому ми рекомендуємо вам звернутися в професійний перукарський салон. Дуже часто спроби підлітків зробити стрижку самостійно закінчуються розчаруванням у зачіски з чубчиком, а нас насправді була лише неправильно підібрана її довжина.

З допомогою чубчика можна урізноманітнити будь-яку зачіску для підлітків на коротких, середніх або довгих волоссі. Особливо часто чубчика поєднують з каскадом, їжачком або бобом — популярними стрижками для хлопчиків-підлітків.

Особливо популярна серед підлітків хлопчиків стрижка каскад з довгою косою чубчиком, іноді її довжина доходить до брови. Така асиметрична чубчик пом’якшує грубі риси обличчя і акцентує увагу на очі, що допомагає привертати увагу дівчат. Цікаво, що ця стрижка актуальною серед молоді вже протягом десяти років — зародившись у субкультурі емо в «пізні нульові», вона знову повертається з поверненням моди на корейський рок.

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Зачіски з прямими чубчиками для підлітків хлопчиків зустрічаються рідше, але вони також знаходять своїх шанувальників. Найчастіше хлопці роблять пряму чубок з метою закрити занадто високий брухт, який вважається негарним. Дуже поширена серед підлітків пряма чубчик прямокутної форми, яка доходить до рівня брів. Хлопці, стежать за модою підстригають її нерівномірно, а шарами, як би каскадом, це допомагає візуально збільшити об’єм волосся на голові і зробити обличчя більш овальним. Такі прямі чубчики добре поєднуються з короткими зачісками з варіацією довжини, наприклад, такими як знайомі кожному їжачок і боб.

Підліткові зачіски для хлопчиків тінейджерів

Висновок

Підкреслити індивідуальність, розкрити свій безмежний внутрішній світ і при цьому допомогти виглядати харизматичним, стильним і впевненим у собі підлітку допоможе красива сучасна зачіска. Не треба боятися експериментувати, дайте підлітку право вибору свого стилю, і нехай його зачіска поб’є давно набридлі стереотипи, головне, що це буде його вибір.