Пластика грудей – операція, спрямована на зміну форми грудних залоз. За допомогою хірургічного втручання вдасться підтягнути і збільшити бюст, зробивши його гарним і привабливим.

Пластика грудей сьогодні користується неабиякою популярністю серед представниць прекрасної статі. Частіше інших, скористаються такою послугою, як пластична хірургія, жінки після пологів, періоду годування, а також після різкого схуднення, що з віком.

Пластика грудей є одним з найбільш ефективних способів збільшення грудних залоз і надання їм бажаної форми.

Пластична хірургія: різновиди

Косметологічна пластику грудних залоз буває двох видів:

 • мастопексія (під даним способом увазі підтяжку грудних залоз);
 • маммопластика (під даним видом мають на увазі збільшення молочних залоз).

Пластична хірургія: мастопексія

За допомогою даного виду пластики бюст можна зробити придатною, привабливої форми. Для цього усувають розтягнуту шкіру і рівномірно розподіляють тканини молочних залоз. Пластична хірургія дозволяє також змінити положення ареоли і соска. Після проведення операції, обсяг молочних залоз не змінюється.

Способи підтяжки

Підтягнути бюст можна кількома способами:

 • Циркулярний/періареолярний. Такий спосіб вважається менш травматичним. Найчастіше вибирають при невеликому птозі.
 • Вертикальний спосіб. Актуальний для представниць прекрасної статі з різним ступенем розвитку птозу. Бюст підтягується за рахунок створення розрізів. Після операції розмір ореоли зменшується, але соски можуть втратити колишню чутливість.
 • Т-образний метод актуальний для людей з помірним/сильно вираженим птозом. Бюст підтягують шляхом створення рубців.
 • Слід зазначити, що всі три методи дозволяють зберегти підтягнутий бюст протягом тривалого часу, проте з віком або після пологів ефект від підтяжки може бути загублений.

  Ускладнення

  Пластична хірургія може супроводжуватися низкою негативних наслідків. До них відноситься скупчення гною, некроз шкірного покриву (частковий), втрату чутливості сосків, кровотеча і асиметрію залоз.

  Проте такі наслідки рідкість.

  Ускладнення в основному пов’язані з індивідуальними особливостями організму.

  Пластична хірургія: збільшення грудей

  Маммопластика дозволяє збільшити розмір грудей, а також надати їй потрібну форму і усунути недоліки.

  В яких випадках звертаються до маммопластику? Причини:

  • бажання збільшити бюст маленького розміру;
  • бажання усунути обвисання;
  • наявність гіпертрофованої грудей і не тільки.

  Існує кілька видів операцій, за допомогою яких вдасться здійснити зменшення/збільшення грудей, а також надати красиву форму.

  Пластика, спрямована на збільшення грудей

   

  Такий вид пластики (отримала назву аугментационная) дозволяє здійснити збільшення грудей, при цьому зберігши природні функції молочної залози.

  Бюст збільшують за рахунок введення за молочну залозу ендопротеза. Всередині герметичних капсул знаходиться фізрозчин/гель. Вибравши другий варіант (силіконовий гель) отримані «буфера» на дотик буде мало чим відрізнятися від натуральних.

  Також є можливість зробити індивідуальну форму. Для цього використовують тільки капсулу, заповнювати яку будуть в процесі операції. В якості наповнювача також буде виступати силіконовий гель/фізрозчин.

  Зменшення грудей

  Для цього вдаються до методу редукційної мамопластики. За допомогою неї можна:

  • усунути зайві жирові відкладення або тканину;
  • запобігти опущення соска (для цього його переміщують);
  • усунути розтягнуту шкіру.

  Така операція сприяє зняттю напруги з шийно-грудного відділу хребта та нормалізації дихання.

  Протипоказання

  Перед тим, як збільшити груди слід ознайомитися з протипоказаннями. Маммопластика в першу чергу не підходить для вагітних і годуючих матерів, і для тих, кому немає вісімнадцяти років.

  Протипоказана дана операція при цукровому діабеті, інфекційних/онкологічних забеливаниях, нестабільному психологічному стані, а також при порушенні згортання крові і хвороб, пов’язаних з внутрішніми органами.

  Безопераційне збільшення грудей

  Як збільшити груди в домашніх умовах?

  Існує кілька методів, як збільшити груди без хірургічного втручання. Зробити бюст красивим і пружним можна, використовуючи крем, гель або мазь, приготовану вдома. Зробити бюст привабливим і пружним також допоможуть вправи.

  Як збільшити груди за допомогою нехитрих вправ?

  Розглянемо особливості виконання вправ, спрямовані на збільшення грудей.

  Щоб збільшити розмір грудей, слід виконувати ті вправи, які спрямовані на збільшення м’язової маси, а не самих залоз.

  Виконуючи вправи, корисно знати, що в самому бюсті немає м’язів. Нарощувати в обсязі слід м’яз, розташовану під молочними залозами. Саме до цієї м’язі кріпляться зв’язки, які притримують «буфера» і відповідають за їх пружність. Виконуючи вправи, зміцнюються зв’язки, а значить, формується гарний рельєф грудей. Виконуючи вправи, розмір грудей можна збільшити в два рази.

  Врахуйте, для того, щоб домогтися результату, виконуючи вправи, слід докласти чималих зусиль. Справа в тому, що м’язи спини і грудей не сприйнятливі до малих навантажень. Для досягнення успіху доведеться виконувати вправи три рази на тиждень.

  Щоб збільшити розмір грудей, виконуючи вправи, знадобиться інвентар – гантелі та інші обтяжувачі, вагою не менше шести кілограм.

  Вправи:

 • Ляжте на рівну поверхню і візьміть у руки обважнювачі. Руки з вантажем повинні знаходитися в області легенів. Виконання вправи: різко підніміть руки з обважнювачем, а потім також різко опустіть їх.
 • Щодня робіть 10 віджимань від підлоги.
 • «Лижня». Виконання вправи: Візьміть в кожну руку по гантелі, випросталась, і починайте біг на місці. Намагайтеся рухатися так, ніби біжите на лижах по лижні – злегка зігніть верхні кінцівки в ліктях і начитайте поступальні рухи взад-вперед.
 • Звичайно, є й інші, не менш ефективні вправи. Підберіть для себе найбільш підходящі.

  Крем

  Сьогодні не складе великої праці підібрати відповідний за ціною крем для збільшення «буферів». Купити його можна в будь-якій аптеці або інтернеті. Основу будь-якого такого крему складають естрогенні гормони. Для виготовлення цього чудо-засоби в основному використовують гормони рослинного походження (мають схожі з жіночими статевими гормонами якостями).

  Слід зазначити, що використовуючи такий крем будинку, загальна маса тіла не збільшиться.

  В аптеці можна придбати крем, що сприяє збільшенню циркуляції крові в грудях.

  Комбінований засіб є оптимальним варіантом. До складу входять і фітогормони і доповнені компоненти, які не лише збільшують циркуляцію крові, але і покращують стан шкірного покриву.

  Використовуючи такий крем, за тиждень можна збільшити розмір грудей на о,5 см в окружності. Використовуючи крем протягом місяця, розмір грудей в окружності вдасться збільшити ще на пару сантиметрів.

  Звичайно використовуючи такий крем, навряд чи вдасться досягти такого результат, як при хірургічному втручанні. Однак якщо крем використовувати постійно, і при цьому займатися спортом, то ефект буде помітний в найближчому часі.

  Домашнє засіб для збільшення грудей: мазь

  Домашнє засіб (мазь) має бути натуральним і безпечним. Приготувати мазь вдома не складе великої праці. Використовуючи перевірені часом рецепти, розмір грудей вдасться збільшити.

  Отже, розглянемо, як приготувати мазь. Щоб приготувати мазь, потрібно буде змішати йогурт (1 ст. л.) + сире яйце (одна штука) + масло вітаміну Е (1 ч. л.). Мазь наносять на бюст масажними рухами. Через чверть години домашнє засіб змивають. Розмір грудей збільшитися, якщо за грудьми будете постійно доглядати.

  Ще одне домашнє засіб по догляду за грудьми – натертий огірок змішують з маслом вітаміну Е. Отриману мазь наносять на бюст. Через чверть години домашнє засіб змивають. Така мазь сприяє циркуляції крові в грудях.

  Мазь (будь-яке домашнє засіб, з допомогою якого збираєтеся збільшити розмір грудей) слід наносити круговими рухами, не зачіпаючи сосків.

  Гель

  Гель – ще одне домашнє засіб, за допомогою якого вдасться збільшити розмір грудей. Гель наносять ін’єкційно. Його основу становить гиалоурановая кислота. Такий метод малотравматичен, так як не вимагає хірургічного втручання. Гель вводять під місцевою анестезією. Єдиним мінусом такого препарату є його недовговічність – розсмоктується через пару років.