Плюси заняття спортом

Плюси заняття спортомЯкщо ви віддаєте перевагу вимити підлогу або випрати вручну фіранки, ніж відвідати спортивний зал, запам’ятайте – ви не самотні. Більша частина населення нашої планети знаходить безліч причин, щоб не зробити ранкову пробіжку або не зайнятися іншим видом спорту. Спробуйте наші 12 порад і перестаньте думати про спорт як про щось спеціальному і вимагає серйозних тимчасових витрат. Ставитеся до фізичної активності як до гри, яка не потребує спеціальної підготовки.

 

 

Плюси заняття спортом1. Носіть вільний зручний одяг

Якщо вам немає необхідності одягатися відповідно з офісним дрес-кодом, радимо прямо з ранку вибрати в якості одягу на день щось спортивне: кросівки, спортивний костюм або штани для йоги. Цей одяг допоможе відчути всю принадність свободу рухів. Ви зможете підстрибнути, дотягнутися до чого-небудь. У вузьких джинсах або у взутті на підборах це навряд чи вийде.

 

Плюси заняття спортом2. Використовуйте спортивний інвентар своїх дітей

От тільки чесно зізнайтеся, коли ви бачите батут, або обруч, або навіть скакалку, ви в глибині душі намагаєтеся уявити собі, як ви вправно з цим предметом управляєтеся. Прислухайтеся до себе і дайте, нарешті, собі цю можливість. Не лякайтеся, нікому немає діла до вас. Зате користі від таких занять буде багато. Ладі якщо ви просто попрыгаете 10 хвилин зі скакалкою, калорій ви витратите стільки ж, скільки при 5 кілометровому кросі по пересіченій місцевості. Так що стрибайте! Головне з задоволенням і при будь-якій можливості.

 

 

3. Скорочуйте час паркування

Заїжджаючи на паркінг припиніть шукати найближче до виходу місце. Для початку заощадите нерви і час. Ну а від невеликої прогулянки буде більше користі, ніж шкоди. І по часу насправді ви виграєте.

4. Вставайте, не опираючись на руки

Ми встаємо з положення сидячи кілька разів за день. Ми встаємо з ліжка, дивани зі стільця і … Візьміть собі за правило вставати не спираючись на руки і ні за що не тримати. Підніміть руки на висоту плечей і вставайте. Це здасться нісенітницею, а насправді стане корисним рухом для вашого тіла.

5. Слухайте ритмічну музику

Накачайте в телефон або плеєр улюблену музику і слухайте її. Помітили що голова вже погойдується в такт? Ваш настрій швидко покращиться і ви почнете здійснювати рухи схожі на танцювальні. Це найвдаліший спосіб підняти настрій і спалити німого зайвих калорій. Насправді місць де можна порухатися ритмічно не викликає засудження у оточуючих дуже багато. Ось повірте, пробки хороші тим, що в них можна чудово потанцювати сидячи.

6. Поєднуйте миття посуду

Коли ми миємо посулу або чистимо зуби ми просто стоїмо біля дзеркала. А чим це не привід розім’яти ноги? Стоячи біля раковини, відведіть одну ногу в бік, напружте сідничні м’язи, і стійте так протягом 30 секунд. Потім теж саме з іншою ногою. Такі рухи допоможуть підвищити тонус спинних м’язів. Так що ви отримаєте безкоштовний бонус: і чисті тарілки, і спина в порядку.

7. Немає ескалаторів та ліфтів

Там де це можливо – віддавайте перевагу сходи. Так ескалатор зручніше, ліфт комфортніше, але чергу, повільний рух, натовп народу, штовханина і чуже дихання занадто близько. Через декілька разів ви звикнете і не згадаєте про цих підйомних пристроях.

8. Крокомір

Це дуже корисний пристрій. Не обов’язково його купувати він зараз є майже у всіх смартфонах. Але якщо не – то і купіть, вони не дорого коштують. На знання кількість виконаних за день кроків позбавить вас від комплексів і добре мотивує. Може завтра ви захочете побити свій власний рекорд за кількістю кроків – ось вони, перші кроки до регулярних спортивних занять.

9. Спілкуйтеся в русі

Якщо ви займаєтеся спортом з друзями – це більше спілкування, ніж тренування. Організуйте пішохідну екскурсію або гру у волейбол, футбол. Зберіться разом покататися на роликах або просто пройтися по парку. Ви не помітите скільки калорій ви спалите під час такого активного відпочинку.

10. Вивчайте своє місто

При кожній зручній нагоді здійснюйте піші прогулянки і вивчайте своє місто. Така «полювання» за незвіданим настільки захоплює, що не помічаєш пройдених відстаней. А якщо ви візьмете з собою друзів? Користі буде ще більше. Так що не зупиняйтеся, будьте слідопитом рідного міста.

11. Чудова десятка

Люди чомусь думають, що для того щоб отримати користь для організму треба присідати 100 раз або віджиматися 30 хвилин. Це оману. Найкращий спосіб прищепити собі звичку займатися фізичними вправами – це поставити перед собою більш доступні цілі. 10 стрибків на місці, або 10 присідань, або 10 підняттів ноги… Можливо вам захочеться збільшити навантаження?

12. Гуляйте з метою

У всього, що робить життя людей, повинна бути мета. Та якщо турботи про власне здоров’я вам мало, подумайте що може вас надихнути на участь у змаганні. Бажання довести дітям, що тато ще огого, а мама цілком може сісти на шпагат? Може й це. Не важливо що. Головне ставте себе проміжні цілі і досягайте їх досягнення.