Сучасний спосіб життя, що в основному передбачає сидячий спосіб життя, призвів до різкого збільшення людей, які страждають від поганого кровообігу. Оскільки більшість з нас проводять кожну вільну хвилину перед телевізором або ноутбуком, це не дивно, що циркуляція крові є одним з перших постраждалих сегментів неактивного способу життя.

Іншою поширеною причиною є незбалансоване харчування, часто обделенное поживними речовинами. Іншими словами, наші тіла позбавлені здорового харчування і фізичної активності, двох головних складових гарного загального стану здоров’я.

Але проблема не зупинятися на досягнутому, так як погане кровообіг викликає інші проблеми зі здоров’ям.

Крім ваших тканин, які не отримує достатньої кількості кисню і поживних речовин, ваша кров також стає насиченою жирами і холестерином, які закупорюють артерії з часом.

Покінчити з поганою циркуляцією крові можна менш ніж за 20 хвилин

Вправи, які ми рекомендуємо тут, надзвичайно корисні для поліпшення циркуляції крові. Якщо об’єднати їх з добре збалансованою дієтою, ви будете в змозі поліпшити цей стан в найкоротші терміни.

1. Розтяжка

На думку експертів в області охорони здоров’я, розтяжка це перше, що люди повинні робити відразу після пробудження. Це займе всього кілька хвилин, але це ефективно підвищує циркуляцію на початку робочого дня.

2. Потягування

Такі вправи також настійно рекомендується. Встаньте ноги, підніміть п’яти, стоячи на пальцях ніг, підніміть руки вгору і потягніться. Затримайтеся в цьому положенні протягом 2-3 секунд. Переконайтеся, що ваші литкові м’язи підтягуються. Зробіть 10 повторень.

3. Обертання ногами

Це просте, але дуже ефективна вправа може робити чудеса для вашого кровообігу. Сядьте на стілець і обертайте стопою за годинниковою стрілкою. Повторите 10 разів для кожної ноги. Вправи не тільки покращує кровообіг, але і зміцнюють м’язи ніг.

4. Віджимання

Віджимання також досить ефективні в лікуванні поганого кровообігу. Почніть свій день з 10 віджимань, що дасть вам достатньо енергії протягом дня.

5. Ходьба

На думку експертів в області охорони здоров’я, ходьба є одним з найбільш корисних вправ для циркуляції крові. Ходьба тонізує і розслабляє м’язи ніг, покращують приплив крові по всьому тілу. Воно може також зменшити гіпертонію. Почніть з коротких прогулянок 2-3 рази в тиждень.

6. Басейн

Плавання є виключно корисною тренуванням, так як вона включає в себе всі м’язи тіла. Воно також покращує надходження кисню до серця і легким, знімає болі м’язів і болю в суглобах, Підходить для всіх віків.

7. Йога

Йога — це відмінний спосіб освоїти дихальні техніки, які поліпшать концентрацію кисню в крові, а також кровотік в м’язах.

8. Велоспорт

Велоспорт є однією з кращих тренувань для поліпшення циркуляції в нижній частині тіла.

9. Танці

І останнє, але не в останню чергу, танці або танцювальна терапія стає все більш популярною , щоб зняти стрес і поліпшити кровообіг по всьому тілу, тому що це насправді включає в роботу всі м’язи.

Якщо ви знайшли цю статтю корисною, поділіться нею з друзями та родиною. Спасибі.

Джерело