Позбавляємося від проблем на шкірі Частина 2

Позбавляємося від проблем на шкірі Частина 2Продовжуємо розмову про шкірних дефекти. У цій частині статті ми розповімо про утвореннях інфекційної природи. Це не означає, що вони є у невеликої кількості людей. Вони часто зустрічаються і в основній масі люди навіть не підозрюють про те, що це пов’язано з інфекцією. Тому розбиратися з такими новоутвореннями треба обов’язково з участю лікаря і підтримуючої імунної терапією.

Папіломи

Позбавляємося від проблем на шкірі Частина 2

Вони звичайно відомі всім. Ці невеликі мішечки або камельки за кольором не відрізняються від здорової шкіри, що висять на тонкій ніжці або у вигляді м’якого кульки. Вони можуть носити як одиничний характер, або розростатися гронами, рясно засипаючи шкіру. Їх породжує вірус папіломи людини та їх поява свідчить про ослабленні імунітету до нього. Найчастіше вони з’являються на шиї, в пахвових западинах, під грудьми. Можуть бути і на інших ділянках тіла, але рідше. Ці родички бородавок є майже у будь-якої людини на планеті.

Видаляють їх методом електрокоагуляції, яку найкраще поєднувати з зміцненням місцевого імунітету шкіри. Рекомендується застосовувати киснево-озонову терапію, у вигляді щоденного нанесення озонованого масла на шкіру і проведення курсу ін’єкцій киснево-озонової суміші два рази в тиждень 7-10 разів. А також нанесення мазей з імуномодуляторами. Наприклад – з інтерфероном.

Папіломи утворюються на поверхні шкіри, тому їх видалення проходить без будь-яких проблем і загоєння проходить дуже швидко. При великій кількості цих дефектів необхідно провести системну імунокорекцію: прийом імуномодуляторів всередину або ін’єкційний курс. Це вже серйозний курс лікування і проводити його необхідно під наглядом лікаря, який пропише препарату з противірусною або иммономодулирующим ефектом: лікопід, иммуномакс, панавир, поліоксидоній, кагоцел і ряд інших препаратів.

Бородавки або шипицы

Позбавляємося від проблем на шкірі Частина 2

Можуть бути як округлої, так і неправильної форми з шорсткою поверхнею. Якщо їх не видаляти розростаються до досить великих розмірів. Найбільшу неприємність створюють при появі біля нігтя або на підошві стопи, там, де їх видалення вельми трудомістко.

Найчастіше з’являються на руках: пальцях або долонях, на шкірі стоп, але можливі і на шкірі інших частин тіла.

Бородавки треба обов’язково видаляти, відразу як тільки їх помітили. Вони дуже заразні – це найвідоміша вірусна проблема шкіри. Ні в якому разі не варто намагатися зрізати бородавку самостійно. Якщо видалити її не до кінця, вона знову відросте і досить швидко. Видаляють бородавки електрокоагуляції або припікають рідким азотом. Перший метод більш прогресивний і менш болючі. Електрокоагуляція дозволяє більш точно видалити бородавку, не травмуючи шкіру навколо неї. Процес загоєння під скоринкою проходить швидше, ніж під міхуром від опіку рідким азотом. Перед видаленням бородавки варто провести в галузь освіти знеболюючу ін’єкцію лідокаїну або ультракаїну, для зниження больових відчуттів. Що у разі застосування рідкого азоту вельми актуально, але не до кінця дієво.

При великій кількості цих утворень потрібна системна імунокорекція і ретельне обстеження організму на предмет з’ясування причин, що призвели до такого зниження імунітету.

«Натоптиші»

Позбавляємося від проблем на шкірі Частина 2Вони схожі на мозолі, але у них трохи інша природа. Виникають на тлі проблем з ногами. Таких як: підвищена пітливість, ортопедичні дефекти стопи, носіння незручною тісного взуття, набрякання ніг. Під впливом вірусів і бактерій формуються хворобливі запалені потовщення шкіри – «натоптиші». Найчастіше з ними намагаються боротися педикюром: самостійно або в салоні. Але найчастіше – безуспішно.

Утворюються ці неприємності на підошвах і на бічних поверхнях пальців ніг.

Видаляють ці болючі дефекти за допомогою електрокоагуляції. Але цього мало. Необхідно розібратися з фоновими проблемами і підняти імунітет. Відмінний ефект дає поєднання гомеопатичних ін’єкцій, тонізуючих кровообіг в ногах, усунення надмірного потовиділення стоп спеціальними кремами і уколи під утворення інтерферону. Робити це необхідно обов’язково під наглядом лікаря. Найчастіше поява натоптиша штовхає людей зайнятися своїм здоров’ям і з’ясувати, чому з’явилася ця ниючий і заважає ходити «штука», що дуже корисно для організму в цілому.