Правильне харчування для росту волосся

А у вас хоча б раз в житті виникало в голові таке питання: «чи Впливає їжа на ріст волосся?» На мій погляд, мало хто про це замислювався. А ось замислитися варто, особливо якщо ви з тих, хто цього ніколи не робив. Можливо, вам доведеться змінити раціон харчування. Зараз все уточню. Розглянемо тему — правильне харчування для росту волосся.

Як відбувається ріст волосся і від чого він залежить?

Ріст волосся відбувається у кожної людини і впливають на нього багато факторів. Він залежить від стану вашої шевелюри, часу доби, їжі, фази Місяця, а також багато чого іншого. Давайте спочатку з’ясуємо, як відбувається сам ріст волосся.

Кожен волосся на нашому тілі проходить два циклу зростання. Перший цикл — це активне зростання, другий — коли він на час перестають рости. Протягом усього життя у будь-якої людини відбувається близько 25 повних циклів.

Активний зростання відбувається, тому що біля кореня волоса, його клітини ростуть дуже швидко.
Волосся кожні добу виростають приблизно на 0,30 — 0, 45 мм, а в місяць виростають приблизно на 1,3 див. Але якщо за ними правильно доглядати, їх зростання може значно змінитися в більшу сторону. Вчені довели, що найшвидше зростає рослинність на підборідді, а повільніше всього брови.
Чим старшою стає людина, тим повільніше зростання його волосся, однак це не відноситься до брів.

Кожен волосся на тілі людини має певну тривалість життя. В середньому він живе від декількох місяців до декількох років. Повторюю, що це залежить від того, як за ними доглядати.

Дуже важливо масажувати шкіру голови, якщо ви хочете, щоб ваші волосся менше випадали. Тому що при масажі приплив крові до волосяних сосків відбувається більше і, отже, зростання волосся буде швидше. Багатьом людям це дуже допомагає, і вам теж раджу спробувати Правильне харчування для росту волосся

Як пов’язані їжа і волосся ?

Як я вже говорила, що стан шевелюри практично в першу чергу залежить від того, що ми вживаємо в їжу.
Найважливіший вітамін для відновлення волосся, а саме для того, щоб вони не були ламкими і крихкими, — це вітамін А. Він у великій кількості міститься в моркві, перці, абрикосах, вершковому маслі.

 

 

Щоб ваші волосся як можна менше випадало, намагайтеся якомога більше вживати в їжу кремнію, який міститься у пшоні (наприклад, хліб), полуниці.

Щоб ваші локони були блискучими, їжте якомога частіше морську капусту і також не забувайте про кисломолочних продуктах.

А якщо ви хочете позбутися від лупи, додайте в свій раціон гриби, яйця, краще не курячі, а перепелині, горіхи, птицю, рибу, нежирне м’ясо. Такі продукти ще запобігають рання поява сивини.

Також відновленню волосся сприяє вживання вітаміну Е. У великій кількості він міститься в солодкому перці, трохи в меншій — в насінні.

Правильне харчування для росту волосся, що ж краще для росту волосся?

Насправді, щоб прискорити зростання волосся, потрібно їсти певні продукти. Це м’ясо курки та індички, кисломолочні продукти, а також свіжі яблука, банани, огірки та інші овочі і фрукти.

Не забувайте про сирі. Адже він містить у великій кількості кальцій і білок, які є відмінними компонентами для росту та здоров’я волосся. Не важливо, в якому вигляді ви будете вживати сир, в сирому або в різних стравах. Він, незважаючи ні на що, багатий речовинами, які корисні для вашої краси.

Кілька разів на тиждень, а краще ще частіше, їжте яловичину. Вона містить дуже багато речовин: білок, залізо, цинк, вітамін В, а також ті речовини, які прискорюють ріст волосся.

Слідуйте моїм радам, дорогі друзі!