Тепер ви будете знати, як має виглядати ідеальне жіноче обличчя завдяки старанням пластичного хірурга Джуліана Де Сільви, який представив на загальний огляд комп’ютерну модель особи ідеальної жінки.

Доктор в процесі складання фоторобота керувався самими популярними запитами, регулярно надходять від його клієнток. Щоб створити портрет досконалої краси Джуліан Де Сільва вибрав найбільш популярні 9 запитів, з якими він регулярно стикається протягом останніх десяти років.

Не дивно, але більша частина жінок, які прагнули внести зміни в свій спосіб, бажали стати схожими на якусь знаменитість. Пластичний хірург ділиться своїми емоціями про це:

«До мене дуже часто звертаються дівчата і жінки, які просять зробити їм ніс або ж будь-яку іншу частину тіла таку ж, як у обраній ними селебрітіс».

В топі найбільш популярних запитів – «ідеальний» ніс герцогині Кейт Міддлтон

Друге місце займають вчинені повіки Кіри Найтлі

Крім цього, жінки висловлюють Джуліану побажання мати бровами Дженніфер Лопес, щоками Анджеліни Джолі, пухкими губками Пенелопи Крус, ідеально рівною шкірою, як у Різ Уізерспун, надзвичайно гладким чолом Майлі Сайрус і підборіддям Селени Гомес. Ще один затребуваний предмет захоплення слабкої половини людства – ідеальна шия Шер (між іншим, остання нещодавно відзначила 70 ювілей).

    

   

Джуліан розповідає, що більша частина його клієнток досить реалістично дивляться на прийдешні зміни в зовнішності. Вони усвідомлюють, що не зможуть перетворитися в копію Кейт Мідлтон, навіть зробивши собі ніс. Але їх це зовсім не лякає, так як вони впевнені, що після операції стануть набагато більш привабливими в очах представників сильної статі.