Препарат від циститу «Цистоблок»: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовити

Цистит – одне з найпоширеніших захворювань сечовидільної системи, і особливо часто воно зустрічається серед жінок, причому будь-якого віку. Його симптоми неприємні, а часом болісні і буквально вибивають з колії. І, на жаль, мало хто вчасно звертаються до лікаря і починають лікування. Але вирішити таку делікатну і серйозну проблему допоможе засіб від циститу «CystoBlock».

Препарат від циститу «Цистоблок»: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовитиCystoBlock: реальні відгуки, ціна, склад, інструкція і де можна придбати

Зміст

 • 1 Що це за препарат?
 • 2 Склад і дію засоби
 • 3 Свідчення
 • 4 Застосування
 • 5 Ефективність засобу
 • 6 Як придбати?
 • 7 Скільки коштує засіб?
 • 8 Відгуки
 • 9 Переваги і недоліки

Що це за препарат?

«CystoBlock» — це новітня розробка 2016 року і унікальний препарат, відносно недавно з’явився на вітчизняному ринку, але вже встиг отримати схвалення фахівців і стати популярним. Він являє собою інноваційний спеціально розроблений комплекс, що забезпечує сучасну антиадгезивную фітотерапію. Іншими словами, засіб містить натуральні природні компоненти, не дають патогенних мікроорганізмів, які є збудниками циститу, проникати в слизові оболонки сечового міхура і затримуватись у них.

Препарат випускається у вигляді капсул, та маса однієї складає всього 300 міліграмів, тобто 0,3 грама. В одній упаковці 10 капсул.

Склад і дію засоби

До складу капсул «CystoBlock» входять тільки натуральні компоненти, що володіють вираженими властивостями, що забезпечують терапевтичний ефект.

Препарат від циститу «Цистоблок»: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовитиДія Цистоблока

Основні складові препарату та їх вплив на сечовидільну систему та організм:

 • Д-маноза – це один з видів природних цукрів, який отримують з брусниці. В препараті він посилено в п’ятдесят разів і тому надає потужний вплив. Речовина володіє вираженими антибактеріальними властивостями, але, по-перше, не вбиває корисних бактерій, які є частиною нормальної мікрофлори. По-друге, Д-маноза практично не засвоюється організмом, а майже відразу всмоктується в кров і надходить у сечовидільну систему, де і починає діяти. Сеча, насичена таким компонентом, буквально покриває цукрами тканини сечового міхура і інших сечовивідних органів і, таким чином, вимиває з них патогенних мікроорганізмів, які є збудниками циститу (вони позбавляються можливості проникати в слизові оболонки і затримуватися в них, провокуючи запалення).
 • Мучниця є потужним природним антисептиком, який не тільки пригнічує активність бактерій, але і усуває основні прояви циститу. Наприклад, цей компонент має виражені протизапальні та спазмолітичні властивості, зменшує позиви до сечовипускання і позбавляючи від больових відчуттів. Крім того, екстракт мучниці запобігає руйнуванню клітин, пов’язане з активністю патогенних мікроорганізмів, а також іншими агресивними діями.
 • Кропива дводомна підсилює спазмолітичну дію мучниці, а також значно зміцнює місцевий імунітет і тим самим перешкоджає подальшим ураженням сечового міхура і інших органів сечовидільної системи.
 • Комплекс вітамінів прискорює процеси відновлення ушкоджених слизових оболонок, а також посилює захист організму і підвищує його стійкість до атак грибків, вірусів і бактерій.

Таким чином, капсули проти циститу «CystoBlock» блокують бактерії, які є збудниками циститу, і забезпечують їх швидке виведення з організму. Препарат купірує всі основні симптоми захворювання (в тому числі і больові відчуття, а також спазми), забезпечує виведення надлишку рідини і нормалізацію функціонування сечовидільної системи, мінімізує ризики рецидивів і запобігає перехід хвороби в хронічну форму.

Свідчення

Інструкція по застосуванню препарату має дані про те, що засіб, перш за все, використовується для лікування і профілактики циститу. А так як з цим захворюванням щорічно стикається практично кожна друга жінка, то в будь-якому випадку терапія буде корисною.

Препарат від циститу «Цистоблок»: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовити

Почати прийом варто при впливі негативних чинників, таких як недотримання правил особистої гігієни, зміна статевих партнерів, часті переохолодження, відсутність фізичної активності. Крім того, засіб рекомендується при підвищених ризиках розвитку циститу, наприклад, жінкам у періоди клімаксу і менопаузи, а також при наявних в анамнезі захворюваннях сусідніх органів. При уретриті терапія також дозволяє домагатися позитивного ефекту.

Застосування

Інструкція по застосуванню засобу свідчить, що слід приймати по одній капсулі двічі на добу, а саме в ранковий і вечірній час. Але також рекомендується випивати не менше 2,5 літрів рідини в день, що дозволить посилити ефект терапії і швидко вивести з сечовидільної системи і організму бактерії, а також продукти їх життєдіяльності, токсини і шлаки.

Тривалість повноцінного курсу терапії повинна складати близько двох-чотирьох тижнів. Лікування можна повторювати до чотирьох разів на рік.

Ефективність засобу

Оцінити ефект кошти «Цистоблок» встигли більше 2 мільйонів європейських жінок. І, згідно зі статистикою, всі вони відзначали позитивний ефект. Симптоми стають менш явними і вираженими вже в перші дві доби прийому до 90% всіх випадків. А після двотижневого застосування основні ознаки циститу практично повністю зникали, причому навіть якщо хвороба носила хронічний характер і знаходилася у стадії загострення.

Препарат від циститу «Цистоблок»: відгуки, вартість, склад, інструкція і де можна замовити

Як придбати?

Якщо ви вирішите придбати препарат, то зможете швидко і просто зробити це на офіційному сайті. Залиште контактні дані, дочекайтеся дзвінка менеджера і підтвердіть замовлення. Найближчим часом ви зможете оплатити товар на поштовому відділенні та отримати його.

Скільки коштує засіб?

Ціна «CystoBlock» з урахуванням знижки становить 990 рублів. Оригінал тільки на офіційному сайті кошти.

Відгуки

Відгуки про препарат «Цистоблок»:

 • «Цистит виникає періодично і вже порядком набрид. Пробувала багато коштів, але допоміг тільки «Цистоблок». Майже відразу відчула полегшення, а через два тижні забула про проблему».
 • «Хороший засіб профілактики загострень циститу, мені допомагає».
 • «Не побачила ефекту, хоча заплатила чималі гроші і пройшла повний курс».

Переваги і недоліки

Плюси препарату «Цистоблок»:

 • Повністю натуральний склад.
 • Препарат впливає безпосередньо на причину розвитку циститу, тобто на його збудники – бактерії E. coli.
 • Засіб дозволяє усувати всі неприємні симптоми захворювання.
 • Ефект помітний вже в перші два дні прийому.
 • «Цистоблок» абсолютно безпечний.
 • Компоненти не впливають на власну нормальну мікрофлору сечового міхура і кишечника і не порушують її, на відміну від застосовуваних при циститі синтетичних антибіотиків.
 • Дію спрямоване і безпосередньо зачіпає сечовидільну систему. Воно не впливає на фізіологічні процеси, такі як обмін цукрів, функціонування нирок і печінки.
 • «Цистоблок» відмінно переноситься і майже не має побічних ефектів (за винятком можливої алергії на компоненти).
 • Виразний позитивний ефект спостерігається при лікуванні циститів і уретритів, причому як гострих, так і хронічних.

Недоліки:

 • Не найнижча ціна.
 • Неекономічний витрата. Однієї упаковки не вистачить на повний курс.
 • Немає можливості придбати засіб в аптеці.

Якщо вас зацікавив препарат «Цистоблок», замовте його і оцініть ефект.