Препарат від геморою: відгуки та правила прийому препарату

Геморой — найпоширеніше в нашій країні захворювання: його діагностують у 40% дорослих чоловіків і жінок, які звернулися за допомогою до лікаря. Сьогодні існує альтернатива хірургічному втручанню — медикаментозне лікування. Особливість перебігу захворювання — висока ймовірність рецидиву при порушенні здорового і активного способу життя.

Зазвичай медики прописують комплексне лікування комбінацією з декількох препаратів, серед яких і Препарат від геморою. Відгуки на препарат зробили його досить відомим і поза фармацевтичних кіл. Розглянемо, чим буде корисний Детралекс, з якими особливостями можна зіткнутися під час прийому препарату, і якими правилами слід обов’язково дотримуватися.

Зміст:

 • 1 Детралекс при геморої: характеристика препарату
 • 2 Правила прийому і відгуки про ефективність препарату Детролекс
  • 2.1 Препарат від геморою, відгуки пацієнтів

Детралекс при геморої: характеристика препарату

Препарат від геморою: відгуки та правила прийому препарату

Детралекс

В основі захворювання — деформація, запалення гемороїдальних вен, внаслідок чого утворюються вузли по периметру прямої кишки аж до ануса. Серед симптомів: освіта вузла, запалення відкритої рани і кровотечі в цій області.

Ознаки геморою:

 • Крововиливи, елементи якого присутні у фекаліях
 • Сильна біль в сідничної області
 • Складно сидіти на твердих поверхнях
 • Відчуття свербежу і тяжкості
 • Постійний дискомфорт

Захворювання має кілька стадій розвитку, від ранньої з яскраво вираженим дискомфортом, до гострої форми, що супроводжується крововиливами. Препарат прописують на кожній з них.

Детралекс виступає як венотонізуючу засіб, тобто його основний ефект спрямований на відновлення структури, щільності, еластичності вен. Тому препарат призначають у комплексі з будь-якими відповідними загоюючими ліками. Це можуть бути свічки, мазь, таблетки.

Препарат від геморою: відгуки та правила прийому препарату

Геморой

Сам Препарат представлений у вигляді таблеток. Його активна речовина — діосмін, завдяки ньому можливий тонізуючий ефект препарату. Основний напрямок дії — зміцнення венозної стінки гемороїдального вузла. Після курсу препарату венах повертається пружність і еластичність, налагоджується процес відтоку крові з вен, які сильно розширилися. Очевидний ефект під час курсу — зміна кількості виразок і кровотеч у меншу сторону.

Клінічна ефективність препарату залежить від декількох чинників, серед яких первісний стан вен, стадія розвитку геморою, індивідуальна чутливість до компонентів препарату, комплексне лікування.

Препарат охоплює два різновиди геморою: гостру і хронічну. Під час другої —запалені і збільшені венозні вузли, що знаходяться безпосередньо в прямій кишці. При загостренні гемороїдальні вузли випадають назовні. В обох випадках Детролекс надає ефект протягом перших 48 годин прийому таблеток.

Впливає на головні симптоми, забезпечуючи мікроциркуляцію ураженої зони, знімаючи гостре місцеве запалення, тонізуючи вени.

Важливо: нерідко хворі комбінують медикаментозне лікування з народною медициною, цей препарат не вступає у протистояння з іншими лікарськими препаратами і травами.

Виведення препарату з організму відбувається в короткі терміни по сечовидільній системі, а в основному — разом з фекаліями.

Правила прийому та відгуки про ефективність препарату Детролекс

Препарат від геморою: відгуки та правила прийому препарату

Детралекс в новій упаковці

Препарат має декілька аналогів на основі діосміну. Основна різниця між ними — коефіцієнт вбирання в організм активної речовини, який значно вище у Детролекса. Діосмін в ліках присутня в найдрібніших частинках, які швидко потрапляють у кров.

Важливо: правила прийому препарату прописані в інструкції, а точне дозування повинен підібрати тільки ваш лікуючий лікар. Не займайтесь самолікуванням!

Класичний прийом препарату зводиться до цих правил:

 • Повний курс лікування триває не більше семи днів
 • Стандартна доза становить 2 таблетки на добу: вдень та ввечері
 • У період загострення геморою приймають 3 таблетки за раз вдень і ввечері, але не більше 4-х днів поспіль
 • Після розв’язання кризи приймають по 2 таблетки за раз двічі на добу
 • Кожен прийом препарату здійснюється безпосередньо під час їжі
 • Важливо: препарат може не мати належного ефекту за 7 діб прийому при індивідуальних особливостях організму. Ні в якому разі не продовжуйте приймати ліки довше, не проконсультувавшись з хірургом.

  Згідно відгуками, препарат підходить для вагітних жінок, але варто остерігатися приймати Детролекс в період грудного вигодовування дитини. Пацієнти, що приймали препарат, відзначають його ефективність в 8 випадках з 10.

  Препарат від геморою, відгуки пацієнтів

  Прийом тривав всього 7 днів, прописали разом з заживляющей маззю для локального нанесення і свічками, по закінченню терміну пропали виділення крові, вже на четвертий день знизилася біль; головне — не пропускати прийом усіх ліків, які працюють в комплексі.

  Допомагає при загостренні хронічного геморою, в основному, знижує біль, стимулює загоєння і прибирає кровотечі. Приймаю за 4 дні, але комбіную зі спеціальними свічками, прописаними лікарем.

  Препарат — таблетки, які сприяють загоєнню геморою, спрямовані не на локальне лікування, а на тонізацію венозних судин, деформація яких призводить до розвитку і рецидиву хвороби.