Причини неприємного запаху з рота. Як позбутися від нього?

Дуже багато люди нервують через неприємний запах в порожнині рота . А вас це мучить? Якщо так, то ви замислювалися про його причини ?
Отже, пропоную подумати, які ж причини можуть сприяти йому і як зменшити прояви цієї недуги?

Що таке неприємний запах з рота ?

Це велика кількість бактерій, яка накопичується по всій порожнини рота : на зубах, між них, на небі, на яснах. А найбільш поширене місце проживання таких бактерій — це мова. Так, саме тому лікарі — стоматологи рекомендують при чищенні зубів чистити і мову.

А ви знаєте, як перевірити, чи є у вас запах з рота ?

Все легко! Щоб перевірити його наявність на кінчику вашого мови просто лизніть один раз ваше зап’ястя, дайте висохнути слині п’ять секунд і потім понюхайте. Ось такий запах має кінчик вашого мови.
А щоб перевірити, який запах у вашій дальньої частини мови, візьміть чайну ложку в таке становище, щоб вона була опуклою вгору, і проведіть нею з невеликим тиском з дальньої частини мови. Подивіться на утворився на кінчику ложки наліт. Він повинен бути густим з білуватим відтінком. А тепер понюхайте його. Саме так пахне ваша дальня частина мови, точніше кажучи, такий запах і відчувають від вас інші люди.

Причини неприємного запаху з рота

Всіх нас з дитинства привчали щодня стежити за своїми зубами. Адже зуби — це запорука красивої посмішки. Взагалі лікарі рекомендують щоранку і щовечора чистити зуби. Подумайте, ви так робите? Якщо ні, то причина неприємного запаху з рота, можливо, і ця.

 

 

Після деякої їжі у всіх нас також присутній якийсь запах . Наприклад, після часнику або цибулі неприємний запах залишається в роті протягом кількох годин. Так що не варто вживати цибулю або часник перед важливою зустріччю, побаченням, а то воно може погано скінчитися або взагалі не розпочатися Причини неприємного запаху з рота. Як позбутися від нього?

Ще одна причина неприємного запаху з рота — це, безумовно, куріння. Ви, напевно, не раз помічали у перехожих або у друзів запах нікотину з рота . Ті речовини, які містяться в тютюні, негативно впливають на ротову порожнину, зуби, слину, десни і на мову. Як запобігти цей запах тютюну? Вихід тільки один: кинути палити. Якщо ви це зробите, через деякий час запах безслідно зникне.

Також всякі захворювання органів дихання можуть стати причиною все того ж недуги. Вся справа в тому, що всі ці захворювання призводять до того, що слизові виділення потрапляють в ротову порожнину і в результаті цього може з’явитися неприємний запах.

Існує ще безліч причин , за яких вас може турбувати це явище. Наприклад, різні хвороби. При гастриті у вас буде кислий запах . Тоді слід терміново звернутися до гастроентеролога. І з цим жартувати та зволікати не варто.

Як прибрати неприємний запах з рота самому, без допомоги лікаря?

Є кілька правил, щоб він вас не турбував:

  • Пийте більше води. Якщо у вас буде нестача води або взагалі рідини, слина буде менше виділятися і, отже, вона буде з маленькою швидкістю змивати ті бактерії, які як раз — таки і утворюють той пренеприятный запах.
  • Як можна частіше полоскайте рот водою. У полоскання принцип такий же як і в пиття води, воно змиває освіта бактерій, які погіршують ваше дихання.
  • Стимулює виділення слини. Найбільш легкий спосіб цього добитися — це що — небудь жувати. Адже, коли ви жуєте, виділяється слина і чим її більше, тим більше буде вичищати шкідливих бактерій з рота.
  • Як ви знаєте, що основна рекомендація лікарів-стоматологів — чищення зубів після кожного вживання їжі. Але не у кожної людини є така можливість. Якщо у вас немає такої можливості, спробуйте хоча б просто як можна більше дотримуватися гігієни в роті після кожного прийому їжі, наприклад, хоча б 5 хвилин пожувати жуйку або просто прополоскати рот водою. Тоді ви можете не турбуватися про вашому диханні.
  • Після прочитання цієї статті, я Вам раджу визначити, чи є у вас запах з рота , і якщо він у вас є, постарайтеся як можна швидше позбутися від нього. Адже ви хочете, щоб у вас було свіже та приємне дихання Причини неприємного запаху з рота. Як позбутися від нього?