Ми рекомендуємо Вам спробувати фініки. Вони містять багато корисних властивостей, які здатні вилікувати багато проблем зі здоров’ям, такі як інсульт, серцеві напади, рівень холестерину і гіпертонія.

У мить ока, вони допоможуть прискорити обмін речовин в організмі, тому що вони мають велику кількість поживних речовин. Ось деякі з основних рекомендацій, за якими вони повинні бути включені в раціон і чим вони корисні.

8 корисних властивостей фініків

 • Фініки багаті залізом
  Фініки містять велику кількість заліза, що особливо корисно для тих людей, які страждають від анемії, для дітей і для вагітних жінок. Достатньо вживати 100 г фініків на день, які в основному містять 0,9 мг заліза. Це становить близько 11% від рекомендованої добової дози заліза. Залізо має також благотворний вплив на червоні кров’яні клітини і рівень гемоглобіну, головним чином, підтримує потік кисню через кров.
 • Фініки допоможуть запобігти діарею
  Фініки також мають велику кількість калію, який є одним з найважливіших мінералів, який запобігає діарею, стимулюючи більш ефективні бактерії.
 • Фініки лікують запор
  Фініки також мають властивості, які можуть заспокоїти пронос і запор. Ось причина, по якій Ви повинні залишити фініки у воді протягом всієї ночі, а потім пити її вранці – це допоможе покращити процес травлення. Наслідками будуть проносний і м’який ефект.
 • Фініки контролюють вагу
  Якщо Ви хочете схуднути, Вам треба їсти фініки на порожній шлунок. Таким чином, вони будуть контролювати Ваш вагу, так як в них немає холестерину. Ви повинні бути знайомі з тим, що фініки багаті цукром, тому будьте обережні при їх вживанні.
 • Фініки регулюють рівень холестерину
  Фініки також корисні для регулювання рівня нездорового холестерину, тому що вони очищають кровоносні судини і здатні запобігти утворенню тромбів.
 • Фініки зміцнюють серце
  Залиште фініки у воді на ніч. Вранці видаліть кісточки і з’їжте або приготуйте в блендері.
 • Фініки регулюють кров’яний тиск
  Люди, які страждають від гіпертонії, повинні їсти багато фініків, тому що вони багаті калієм і не містять натрію. А саме 5-6 фініків містять майже 80 мг магнію, що є важливим мінералом, який поширюється через кровоносні судини і покращує потік крові. Приблизно 370 мг магнію корисні для зниження кров’яного тиску.
 • Фініки запобігають напади стенокардії
  Як згадувалося раніше в цій статті, фініки насичені великою кількістю калію, який є важливим мінералом, який значно покращує нервову систему, а також запобігає інсульти. Тому, якщо приймати 400 мг калію в день, у Вас не буде причин для занепокоєння.
 • Джерело