Ці низькокалорійні продукти, починаючи від абрикосів до селери і грейпфрута, можуть стати корисним перекусом для тих, хто стежить за своєю вагою. Якщо їх їсти в помірній кількості, вони не вплинуть на загальну кількість калорій.

Яблука

47 ккал на 100 грам

Відоме прислів’я говорить «Яблуко в день і доктор не потрібен», і в цьому є велика частка правди. Яблука багаті важливими вітамінами, такими як вітамін С і А, і покращують роботу серцево-судинної системи.

Абрикоси

12 ккал на абрикос

Споживання абрикосів допомагає знизити ризик інсульту та інфаркту. Крім того, абрикоси багаті вітаміном С, калієм і харчовими волокнами, корисними для здоров’я серця.

Спаржа

6 ккал на стебло

Крім того, що спаржа містить антиоксиданти, вона багата важливими вітамінами, такими як А, С, Е і К і в ній багато клітковини.

Буряк

36 ккал на 100 грам

Буряк — це прекрасне джерело заліза і фолієвої кислоти, а також безлічі антиоксидантів. Крім того, її споживання сприяє зниженню кров’яного тиску, підвищує фізичну працездатність і запобігає деменцію.

Броколі

33 ккал на 100 грам

Брокколі – хороше джерело вітамінів К і С, а також великої кількості калію і клітковини. Також брокколі містить потужний антиоксидант вітамін С, що допомагає швидко загоювати рани і боротися з безліччю хвороб, включаючи рак.

Цвітна капуста

3 ккал на головку цвітної капусти

Одна порція цвітної капусти містить 77 відсотків щодня рекомендованої норми вітаміну С. Крім того, цей овоч є прекрасним джерелом важливих вітамінів.

Селера

2 ккал на стебло

Селера складається практично з води, тому ви спалюєте більше калорій, ніж коли ви споживаєте цей овоч.

Журавлина

15 ккал на 100 грам

Червона ягода є ще одним джерелом вітаміну С, а також харчових волокон, магнію і антиоксидантів.

Огірок

6 ккал на шматочок 2,5 см

Цей овоч також складається в основному з води і допомагає вимити з організму токсини. Огірки допомагають підтримувати рівень вологи в організмі і підтримують здоров’я серця і очей.

Часник

49 ккал на 100 грам

Звичайно, якщо ви з’їсте багато часнику, це не означає, що ви не спожили ніяких калорій, але ви будете спалювати більше калорій, ніж споживати, якщо з’їсте одну головку.

Грейпфрут

24 ккал на половину грейпфрута

Дослідження показало, що споживання грейпфрутового соку разом з жирними продуктами, допомагає знизити вагу на одну п’яту.

Стручкова квасоля

24 ккал на 100 грам

Споживання стручкової квасолі допоможе вам знайти плоский животик. Вона багата важливими вітамінами і мікроелементами, а також білком.

Цибуля-порей

33 ккал ганна 100 грам

Цибуля – порей є прекрасним джерелом вітаміну К, а також марганцю, вітаміну В6, міді, заліза і вітаміну С.

Лимони

3 ккал на часточку

Одна часточка лимона містить всього 3 ккал, а це означає, що ви будете спалювати більше або таку ж кількість калорій.

Салат латук

14 ккал на 100 грам

Листя салату складаються в основному з води і не вплинуть на щоденне споживання калорій.

Цибуля

7 ккал на часточку

Практично в кожному рецепті зустрічається цибулю, і в помірній кількості ви будете спалювати більше калорій, споживаючи цей продукт.

Малина

1 ккал на одну малину

Малина містить велику кількість вітаміну С, а її споживання покращує репродуктивну функцію.

Полуниця

3 ккал на ягоду

Полуниця містить більше вітаміну С, ніж така ж кількість апельсинів, і сприяє травленню.

Бруква

24 ккал на 100 грам

Бруква малокалорійний продукт і ідеально підходить котрі худнуть. Вона містить значну кількість вітаміну С і бета-каротин для здорової імунної системи.

Кавун

16 ккал у чверті часточки

Кавун втамовує спрагу також добре, як склянка води, а також запобігає інфаркт та зайву вагу, оскільки перешкоджає накопиченню поганого холестерину.

Джерело