Пролонгована контрацепція

Є ще інші методи контрацепції. Напевно, метод контрацепції, про який я буду розповідати в статті, не всім відомий, тому я розповім про нього детальніше. Отже, зараз давайте розглянемо, а для деяких жінок – познайомимося з пролонгованої контрацепцією.

Що таке пролонгована контрацепція?

Пролонгована контрацепція значить тривала контрацепція від латинського слова prolongus, що означає «тривалий, що триває». На відміну від протизаплідних таблеток, які потрібно пити регулярно і постійно, пролонговані препарати вводять в організм жінки з допомогою уколу і оберігають від вагітності тривалий час: від 3 місяців до 5 років.

Найпоширеніший вид пролонгованої контрацепції – ін’єкція препарату «Депо-Провера». Таку процедуру народ зазвичай називає «тримісячний» шприц, тому що один укол оберігає від вагітності протягом трьох місяців. Також багато жінок застосовують гормональний препарат «Netoen». Він вводиться в сідницю раз в два місяці уколом. Вище названі препарати перешкоджають дозріванню яйцеклітини і тим самим запліднення настати не зможе. Такі препарати краще всього застосовувати жінкам старше 35 років.

 

 

Також зараз поширений пролонгований контрацептив – «Норплант». Він складається з шести капсул, які вводяться в шкіру передпліччя. Протизаплідний ефект полягає в тому, що щодня з капсул виділяє необхідна доза гормонів, і овуляція не настає. «Норплант» діє 5 років. Лікарі радять вводити препарат в організм жінки протягом тижня від початку менструального циклу, після аборту або після пологів.

Плюси і переваги пролонгованої контрацепції

 • Пролонгована дуже надійна контрацепція. Вона захищає організм жінки на 98-99%. Це дуже багато в порівнянні з іншими методами контрацепції.
 • Пролонгована контрацепція оберігає від вагітності на тривалий час. Уявіть, робите всього лише 1 укол і забуваєте про контрацепцію на цілих 5 років Пролонгована контрацепція
 • Уколи і препарати пролонгованої контрацепції ніяк не впливають на сексуальне життя. Будьте впевнені, негативних наслідків не буде!
 • Препарати пролонгованої дії не містять гормонів естрогену. Тому такі препарати підійдуть тим жінкам, яким не можна приймати протизаплідні таблетки.

Препарати пролонгованої дії можна приймати при:

 • Ожирінні
 • Цукровому діабеті
 • Захворюваннях печінки; препарати навіть лікують деякі захворювання печінки: хронічний цироз, гепатит
 • Гіпертонії
 • Віці старше 35 років
 • Годування грудьми, але тільки через 6-8 тижнів після пологів
 • Після пролонгованої контрацепції потрібно час для того, щоб могло наступити запліднення. У середньому для цього потрібно близько півроку. Також і з менструальним циклом. Він відновиться приблизно через 3 місяці.

  Дорогі жінки, особисто я вважаю, що такий метод безпечний для вашого здоров’я, а також високо ефективний. А як вважаєте ви?