Проблема болю в спині може бути успішно вирішена за допомогою масажу ніг.

Дослідження, проведене в іранському журналі сестринського та акушерського дослідження, показало, що цей масаж значно зменшує біль в хребті.

У дослідженні брали участь 50 медичних працівників, які страждали від хронічного болю в попереку. В період двох тижнів, ці люди пройшли через сеанси масажу, які тривали протягом 40 хвилин три рази на тиждень.

Крім того, половина учасників пройшли через рефлексотерапію — масаж, який зачіпає деякі частини тіла, пов’язані з болем в спині, а інші пройшли через загальні види масажу.

В кінці дослідження, біль у людей, які пройшли через рефлексотерапію, була значно більшою, порівняно з представниками іншої групи. Тим не менш, всі учасники відчули полегшення болю в спині.

Це дослідження довело той факт, що біль у попереку може бути зменшена будь-яким видом масажу, але це зниження може бути значно ефективніше, якщо пацієнт лікується за допомогою масажу, який спрямований на конкретні частини тіла, пов’язані з болем в попереку.

Крім того, було доведено, що існує зв’язок між болем у спині, поставою і здоров’ям ніг.

Наші ноги містять численні больові точки, які пов’язані з болем в попереку, і якщо масажувати їх, то біль і скутість у спині може бути зменшена. Більш того, результати відчуваються навіть після першого масажу.

Таким чином, вам потрібно витратити 10-20 хвилин в день, 2-3 рази в тиждень, щоб робити масаж ніг.

Як робити масаж ніг

Якщо ви новачок, ви повинні знайти точку, яка пов’язана з хребтом на вашій нозі в першу чергу. Так, сидячи на підлозі, схрестіть ноги і візьміть одну ногу в руку. Проекція хребта — лінія розташована між п’ятою і великим пальцем, у внутрішній частині стопи.

Спробуйте візуалізувати лінію і визначити місцезнаходження поперекового відділу, грудної клітки, куприка, крижів і шийної частини.

Використовуючи пальці. натисніть на точки на нозі, починаючи від п’яти до пальців. Цей масаж ефективно знімає біль і напругу в хребті.

Джерело