Хурма — неймовірно корисний продукт, який з’являється в нашому домі напередодні перших холодів. Як прекрасно мати можливість насолодитися нею! Здається, хурма зберегла в собі все сонячне тепло і потрапила до нас на стіл, щоб поділитися ним з нами.

Сприяє швидкому зниженню ваги.

Дієтологи всього світу відзначають, що хурма — вельми ефективний продукт, що сприяє швидкому зниженню ваги. Незважаючи на те, що хурма — досить солодкий фрукт, вона володіє низькою калорійністю.

На сьогоднішній день величезну популярність здобули дієти з включенням хурми в щоденний раціон. А все завдяки тому, що цей продукт здатний за короткий термін наситити організм. Зрозуміло, дотримуючись подібну дієту, слід правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя.

Покращує роботу шлунково-кишкового тракту.

Лікарі настійно рекомендують вживати цей продукт при розладі травлення і різноманітних захворюваннях шлунка. За допомогою відвару з хурми можна вилікувати навіть хронічну діарею!

Для приготування напою потрібно залити 6 стиглих фруктів трьома склянками окропу. Потім дайте відвару настоятися протягом 20 хвилин. На кінцевому етапі слід процідити лікувальний засіб з допомогою ситечка. Потрібно вживати по 500 грамів настою кожні 4 години.

Зміцнює серцево-судинну систему.

Хурма містить велику кількість калію, а також глюкози і фруктози. Це дуже позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Лікарі настійно рекомендують вживати хурму тим людям, які страждають від гіпертонії.

Позитивно впливає на нервову систему.

Хурма має тонізуючу властивість. Дуже корисно вживати цей продукт тим, хто страждає від розладів сну. Хурма підвищує імунітет, завдяки чому збільшується здатність організму протистояти різноманітним стресів та інфекціям.

Джерело