Протигрибковий лак Офломил: як використовувати, огляд ціни та відгуки

Протигрибковий лак Офломил: як використовувати, огляд ціни та відгукиЛак від грибка нігтів Офломил — ціна, інструкція по застосуванню і відгуки

Найбільш сучасний і зручний засіб проти грибка нігтів – це лак. Його зручно використовувати, а ефективність висока. Один з препаратів, що випускаються у такій формі – це лак Офломил від грибка нігтів. Як показують відгуки, він заслуговує уваги. А як його правильно використовувати, яка його ціна? З’ясуємо!

Зміст

 • 1 Склад
 • 2 Форма і комплектація
 • 3 Дію
 • 4 Показання
 • 5 Протипоказання
 • 6 Побічні ефекти
 • 7 Застосування
 • 8 Вказівки
 • 9 Вартість
 • 10 Думки

Склад

Основний активний компонент препарату «Офломил» — це аморолфіна, його концентрація становить 5%, і цього цілком достатньо для знищення патогенних мікроорганізмів. Є у складі декілька допоміжних речовин: триацетин, етилацетат, безводний етанол, сополімери метакрилату і так далі.

Форма і комплектація

Протигрибковий «Офломил» випускається в сучасній і зручній формі лаку. До комплекту входять флакон з засобом об’ємом 2,5 мл, пластиковий піддон, виготовлений з поліпропілену контейнер, шість лопаточок з аплікаторами (вони використовуються при нанесенні), дванадцять призначених для попереднього очищення нігтів пилок (кожна поміщена в пакет), а також дванадцять саше з одноразовими просоченими спиртом тампонами.

Дія

Як же діє «Офломил» при лікуванні грибка нігтів? Його ефективність, яку доводять численні відгуки та дослідження, обґрунтовано фунгістатичну та фунгіцидними властивостями аморолфина. У незначних концентраціях він лише гальмує і зупиняє розвиток грибкової інфекції, пригнічуючи розмноження патогенних мікроорганізмів. А в більш високих концентраціях аморолфіна знищує гриби за рахунок руйнування їх клітинних мембран. Спочатку всередині клітин порушується формування стеролів, і відбувається накопичення шкідливих речовин. Потім оболонки пошкоджуються і починають руйнуватися, приводячи тим самим до загибелі.

Лак має досить великим спектром дії, завдяки чому він ефективний відносно майже всіх відомих грибів: диморфних, цвілевих, дріжджоподібних, актиноміцетів, дерматофітів та інших. А при зовнішньому використанні системне всмоктування (тобто попадання в організм) незначна і абсолютно нешкідливе. Але, тим не менш, за 24 години компоненти проникають в пластини і ложа нігтів, причому максимальна концентрація зберігається і через тиждень, таким чином, підсилюючи ефект.

Свідчення

Інструкція по застосуванню засобу має дані про те, що воно показане при оніхомікозах, тобто може використовуватися для лікування грибка нігтів. Також лак «Офломил» може застосовуватися для профілактики. Але при мікозах інших частин тіла він не ефективний через специфіку форми випуску. Крім того, при ураженні пластини більш ніж на дві третини використання стає недоцільним (потрібно підбір більш дієвого і потужного засобу).

Наші читачі рекомендують!Для позбавлення від грибка нігтів і стопи наші читачі радять масло Стоп-Актив. Швидке лікування і профілактика грибка нігтів і стоп за рахунок ефекту «саркофага», який посилює знищує вплив на спори грибка. 100% натуральний і безпечний засіб! Детальніше тут…

Протигрибковий лак Офломил: як використовувати, огляд ціни та відгуки

Протипоказання

Як свідчить інструкція по застосуванню, основним протипоказанням є непереносимість тих чи інших компонентів. Але також використання не рекомендується в дитячому віці (даних про безпеку немає), при лактації і під час виношування дитини.

Побічні ефекти

Відгуки показують, що лак багатьма переноситься добре, але виникнення побічних ефектів ймовірно. До них відносяться різні місцеві реакції: печіння, дискомфорт, свербіж, почервоніння ділянок шкірних покривів близько оброблюваних нігтів. Можлива зміна структури пластини, приміром, її витончення, поява іншого відтінку або незначне руйнування.

Застосування

Використання просте, і це доводять численні відгуки. Як свідчить інструкція по застосуванню, спочатку треба підготувати поверхню нігтів, обробивши її входить в комплект одноразового пилкою. Далі необхідно очистити поверхню, використовуючи спиртові тампони (таку підготовку слід здійснювати перед кожним застосуванням). Далі лопаточку (ви також знайдете її в упаковці) опустіть у флакон, а потім витягніть її, набравши необхідну кількість лаку і не доторкаючись до горлечка. На уражену пластину нанесіть склад. Флакон треба відразу щільно закрити, а лопаточку обробіть тампоном (далі його треба викинути). Почекайте до повного висихання нігтів протягом трьох хвилин.

Використовувати протигрибковий лак «Офломил» потрібно один або два рази на тиждень до повного відростання здорового пластини. Для лікування грибка нігтів на пальцях рук знадобиться близько трьох-чотирьох місяців, але іноді тривалість курсу збільшується до півроку. На ногах нігті відростають повільніше, тому тривалість лікування може збільшитися до року.

Протигрибковий лак Офломил: як використовувати, огляд ціни та відгуки

Вказівки

Інструкція по застосуванню містить деякі особливі вказівки:

 • Після випадкового потрапляння складу внутрішньо слід промити шлунок.
 • Пилочки, що входять в комплект, після застосування для обробки уражених нігтів можна використовувати для очищення здорових пластин.
 • У період лікування відмовтеся від нанесення декоративного лаку і використання штучних нігтів.
 • Тампони тримайте подалі від вогню, так як вони просякнуті легкозаймистими речовинами.
 • Особам, які часто контактують або працюють з розчинниками, слід використовувати непроникні рукавички, інакше лак зітреться з нігтів, і ефективність лікування грибка знизиться.
 • Уникайте потрапляння на слизові і в вушні проходи.
 • Зберігається лак два роки при кімнатній температурі (не вище 25 градусів), не піддається заморожуванню. Після закінчення терміну використання не допускається.

Вартість

Скільки коштує лак «Офломил»? Його ціна становить близько 900-1000 рублів за один флакон об’ємом 2,5 мл

Думки

Відгуки про засіб «Офломил»:

 • «Здивувалася, коли побачила в аптеці протигрибковий лак «Офломил», вирішила спробувати. Ефект відмінний, вже через пару тижнів результати помітні. І ніяких проблем, все дуже просто: раз на тиждень завдав і забув до наступного тижня. Ціна немаленька, але мені флакона на один курс лікування грибка вистачило».
 • «Від грибка страждаю кілька років, то проходить, то знову з’являється. Мазі, креми пробував, скільки всього купував, вже не пам’ятаю. А тут дружина лак принесла, спочатку не повірив, але відгуки вразили. Тепер і сам знаю, що препарат ефективний».
 • «Напевно, у мене запущена форма грибка була, але мені «Офломил» ні краплі не допоміг. Три місяці лікувала, а стан такий же. І якщо враховувати, скільки коштує цей лак, то ціна, як на мене, так не відповідає якості».

Почніть використовувати «Офломил», адже це просто, зручно і ефективно!

Протигрибковий лак Офломил: як використовувати, огляд ціни та відгуки