Пудровое напилення брів фото до і після

На сьогоднішній день існує не один вид татуажу, застосовуваний майстрами салонів краси для поліпшення форми брів. Складно зробити вибір, адже всі процедури передбачають різний ефект. Клієнтки хочуть мати брови широкі і вузькі, густі, вигнуті, вибирають різні відтінки. На чому зупинити свій вибір? Як виглядає кінцевий результат? Допоможуть вам вивчити це питання краще, відгуки залишені про таку процедуру, як пудровое напилення брів з фото до і після.

Що таке пудрова техніка татуажу

Трошки зупинимося на тому, що криється за цим гарною назвою. Пудровую техніку можна назвати поверхневої. При проведенні процедури, пігмент наноситься не глибоко, а лише трошки у верхні шари епідермісу. Сама процедура безболісна, не травмується шкіра навколо брів, у підсумку – приголомшливий ефект натуральності.

Тому пудрова техніка татуажу брів і користується такою популярністю. Запасіться часом і, сівши з чашкою ароматного чаю в крісло, перегляньте відгуки тих дівчат, хто вже випробував на собі татуаж брів пудровим методом.

Відеоролик

Відгуки дівчат

Залишайте, будь ласка, свої відгуки щодо цієї процедури. Для багатьох дівчат вони можуть бути дуже корисні. Далі ми наводимо кращі з надісланих нам відгуків:

Я рада, що знайшла, нарешті, своє спасіння. Брови мої – не мрія, а хочеться виглядати красиво. Коли наводжу олівцем поліпшень не бачу. Зважитися на татуаж не могла, так як просто боялася різних втручань. Дізнавшись, що пудровий татуаж тільки трохи зачіпає шкіру – погодилася відразу. Виглядають тепер брови ідеальними.

Я противниця татуажу. Завжди дотримувалася думки, що розхвалювати, це — одне, а яким буде результат – зовсім інше. Але побачивши, як колега змінилася завдяки бровам, і перечитавши десятки відгуків, все ж таки зважилася. Радості немає меж! Брови виглядають природно, біль під час процедури не відчувала. Я задоволена.

Як мені набридло кожен день малювати брови. То вийду за лінію, то асиметрично виходять. Зробила пудровое напилення і одразу про все забула. Гарно, рівненько і як натуральні.

З татуажем я вже знайома. Теж робила брови. Вибрала одну форму, а вийшло зовсім не те, що хотіла. Та ще й колір став набагато світліше, хоча повинен був використовуватися темний пігмент. Так і ходила до коригування. На пудровий, не дивлячись на такий досвід, все ж таки зважилася. Напевно, це можна віднести до заслузі майстра, — брови виглядають просто ідеально.

Пудровое напилення брів фото до і після

Давно мріяла змінити брови. Все перечитала, ознайомилася з відгуками. Зробила пудровий, і не шкодую. Виглядають брівки, як натуральні, майстер обіцяла, що до двох років може протриматися ефект.

Я завжди скептично ставилася до своєї зовнішності. Думала, ось буде можливість – обов’язково щось спробую змінити в ній. Але не очікувала, що погоджуся на татуаж брів. Ефект – супер. А головне – пропали мої комплекси.

Спасибі дівчаткам, залишають свої відгуки. Без них би точно на вії не зважилася. Тепер я виглядаю чудово, бровки красивої форми, процедура пройшла без проблем.

А я шкодую, що зважилася на татуаж. У мене, звичайно, свої брови не дуже. Світлі, рідкі. Краще б малювала їх і далі. Зробивши напилення, отримала різні за формою брови. Може сам спосіб і гарний, я не знаю. Дівчата, якщо хочете зробити татуаж – шукайте перевіреного майстра з хорошими рекомендаціями.

Пудровое напилення брів фото до і після

Я часто звертаюся до косметологів за допомогою. Почувши від подружки про новомодний методі корекції брів, захотіла спробувати на собі. Що я можу сказати? Лікар – косметолог мені все детально розписала, процедура тривала менше години. Виглядають брови дуже красиво і не подумаєш, що це татуаж.

Просидівши в декреті три роки, вирішила вийти на роботу, і відразу виникло питання: «Що робити з моєю зовнішністю?». Звернулася в косметологічний салон за порадою. І ось, я вже разом з пудровими бровами, які виглядають доглянуто і мають форму, про яку я мріяла.

Висновок

Нарешті–то для самої прекрасної половини людства придумано рішення проблеми брів, їх привабливості і чіткості ліній. Серед величезного розмаїття сучасних технологій можна виділити татуаж брів з використанням особистого технології. Як можна зробити висновок з відгуків, більшість дівчат, які спробували цю процедуру, залишилися їй задоволені.

Про інших техніках татуажу можете почитати тут і тут.