Рейтинг очних клінік Москви: до ознайомлення пацієнтів

Сьогодні у столиці працюють десятки офтальмологічних клінік, що надають найрізноманітніші варіанти діагностики і виконують усі необхідні процедури для лікування найскладніших випадків в медицині. Подібне розмаїття пропозицій нерідко вводить людей в оману і ставить перед вибором якогось конкретного медичного центру. З цієї причини багато цікавляться рейтингом діючих очних клінік Москви, оскільки від прийнятого рішення може безпосередньо залежати якість зору пацієнта.

Зміст:

 • 1 Як правильно вибирати клініку?
 • 2 Установи столиці
 • 3 Рейтинг клінік

Як правильно вибирати клініку?

Рейтинг очних клінік Москви: до ознайомлення пацієнтів

Усунути патологію — зробити правильний вибір

Через регулярної зайнятості у комп’ютера, надмірне захоплення переглядом телевізійних передач, тривалого пошуку цікавого контенту в соціальних мережах люди все частіше приходять до офтальмологів з скаргами на поганий зір. Нерідко проблеми з очима можуть мати патологічний характер.

Офтальмологічні клініки міста Москви мають можливість експлуатувати найсучасніше медичне обладнання, тут щодня працюють висококваліфіковані фахівці і чудово навчений обслуговуючий персонал. Сучасні досягнення в питаннях боротьби з дефектами зору і професійна діагностика дозволяють визначити наявність будь-яких можливих проблем з очима.

Сьогодні громадяни, що відносяться буквально до всіх вікових категорій, є клієнтами передових московських офтальмологічних установ. Медична допомога, що надається дітям і людям похилого віку, принципово відрізняється.

Дефекти зору у молодих людей у більшості випадків виправляються за допомогою лазерної корекції. Пацієнти, вік яких перевалює за сорок, звертаються до лікарів з макулодистрофією, глаукомами, катарактами.

Широкий вибір приватних медичних установ і державних клінік надає можливість громадянам скористатися найбільш оптимальним варіантом і не витрачатися без особливої необхідності. Однак, при розгляді приватних клінік бажано приділяти увагу їх переваг.

Розглянемо основні питання, що потребують уваги при виборі офтальмологічної клініки:

Рейтинг очних клінік Москви: до ознайомлення пацієнтів

Дізнайтеся відгуки знайомих і друзів

 • кількість пацієнтів, які звернулися в установу
 • потенціал кваліфікованих фахівців і експлуатованого обладнання
 • репутація і сукупний робочий період
 • кількість коштів, що витрачаються клінікою, на купівлю якісної професійної техніки

Така інформація не може утримуватися в таємниці від клієнтів, тому при першому запиті дані по всім чотирьом аспектам повинні озвучуватися без особливих труднощів. Кількість клієнтів завжди буде свідчити про якість обслуговування і професіоналізм лікарів.

Сучасні московські офтальмологічні центри готові надати необхідну допомогу кожному, хто потребує.

Установи столиці

Підбираючи відповідне установа, рекомендується обов’язково брати до уваги період, протягом якого клініка працює на одному і тому ж місці, щоб не виникло проблем у разі розвитку післяопераційних ускладнень. Відомі випадки, коли пацієнти хотіли повторно звернутися до лікуючих лікарів, але клініка на той момент була вже закрита.

Якщо варіант захворювання зустрічається часто в медичній практиці, рекомендується звертатися у великі спеціалізовані центри.

Буде не зайвим ознайомитися з існуючими відгуками про цікавлять установах у колишніх пацієнтів. Слід в даному питанні ставитися уважніше до інформації, викладеної в інтернет, оскільки досить часто виникають ситуації, коли відгуки про ту чи іншій клініці пишуть люди за гроші, які ніколи не користувалися послугами в розглянутих медичних центрах.

Рейтинг клінік

У перелік офтальмологічних клінік столиці входять приватні і державні установи, кілька науково-дослідних центрів, а також вузькоспеціалізовані медичні організації.

Перерахуємо найбільш популярні установи:

Рейтинг очних клінік Москви: до ознайомлення пацієнтів

МНТК Мікрохірургія ока

 • МНТК Мікрохірургія ока. Медичний заклад заснував акад. С. Федоров. Філії клініки відкриті в 11 великих містах Російської Федерації. Також закордоном працюють 5 установ, повністю укомплектованих всім необхідним обладнанням. Всі ці медичні центри в цілому оперують понад 300 000 пацієнтів щороку.
  Основною методикою лікування є розроблена академіком Федоровим технологія алмазного хірургії і лазерної корекції. Нерідко виконуються складні операції на рогівці і очній сітківці, усуваються внутрішні пухлини і негативні наслідки отриманих травм. Заклад обслуговує як дорослих, так і дітей.
 • Офтальмологічне установа «Окомед». Відкритий з 1997 року і вважається багатопрофільним медичним закладом. У центрі практикується досить великий діапазон різноманітних офтальмологічних послуг. Складність операцій зростає, починаючи від звичайного підбору окулярів для зору. У цьому закладі можна позбутися від усіх травм, захворювань і патологічних дефектів очей.
 • Московська очна клініка протягом багатьох років спеціалізується на комплексній діагностиці та професійному лікуванні різних патологічних дефектів органів зору, проведення лазерної корекції. У закладі основна увага надається режиму з мінімальним відвідуванням лікаря. Досить широко практикується проведення хірургічних операцій в амбулаторних умовах.
 • Центр Коновалова вважається одним з найбільш яскравих представників в сфері офтальмологічних послуг Російської Федерації і Казахстану. У клініці використовується передова техніка, висококваліфіковані фахівці забезпечують найбільш високий рівень якості медичних послуг. У цьому закладі всім бажаючим надається можливість пройти комплексну діагностику та визначити найбільш оптимальний спосіб лікування. При цьому, складність виявленого захворювання або вродженої патології не буде мати абсолютно ніякого значення.
 • «Ексімер». Установа продовжує працювати з 1998 року. Фахівці даного медичного центру вперше стали використовувати в якості технологічного забезпечення спеціальний ексимерний лазер при усуненні проблем із зором. Технологічне забезпечення та широкопрофільна спеціалізація медичного закладу дозволяє проводити комплексне обстеження органів зору, спеціальні рефракційних операції, а також імплантацію так званих факичных лінз. У медичному центрі застосовується лазерна терапія, а також поширені методики загальної офтальмології.
 • Існує безліч захворювань, при яких підвищується ризик повної втрати зору. Саме з цієї причини правильний вибір відповідного медичного закладу має досить велике значення для всіх громадян, незалежно від соціального статусу.