Ревалід вітаміни: докладна інструкція до застосування

У певні складні періоди життя організму потрібна вітамінізована допомогу. Це пов’язано зі стресами, недоліком овочів і фруктів, важкої фізичної навантаженням і багатьма іншими чинниками, зниження здатності людини протистояти агресивним впливам зовнішнього середовища. В будь-якій аптеці маса всіляких препаратів, що містять вітамінні комплекси. Проте більшість з них – слабоеффектівні Бади. У тонкощах необхідної терапії допоможе розібратися інструкція вітамінів Ревалід.

Зміст:

 • 1 Що являє собою ліки
 • 2 Як діє
 • 3 У яких випадках можна, а в яких не можна використовувати
 • 4 Дозування і побічні ефекти
 • 5 Які заходи слід прийняти
 • 6 Форма випуску

Що являє собою ліки

Ревалід – це мультивітамінний препарат, доповнений мінералами та рослинними екстрактами. До складу ліків входять амінокислоти у вигляді левовращающих ізомерів цистину і метіоніну. Набір вітамінів представлений наступними речовинами:

Ревалід вітаміни: докладна інструкція до застосування

Вітаміни групи В

 • вітамін В5
 • вітамін В1
 • вітамін В6

Основний упор в вітамінотерапії зроблений на групу Ст. Це реалізовано з метою максимального впливу на шкіру та її придатки.

У складі є помірний вибір мікроелементів:

 • хелатний комплекс мінералів
 • залізо
 • цинк
 • мідь

Крім того, використані добавки у вигляді дріжджів, екстрактів проса і пшениці.

Ліки являє собою капсули з зеленою кришечкою. Всередині знаходиться порошкоподібний вміст світло-коричневого кольору із сильним запахом вітамінів. Порошок неоднорідний. Представлений у вигляді вкраплень більш темних і світлих тонів. Це пов’язано з різноманітністю використовуваної сировини.

Як діє

Ревалід вітаміни: докладна інструкція до застосування

Лікування випадіння волосся

Основні фармакологічні ефекти пов’язані із заповненням нестачі вітамінів і амінокислот. Ліки покращує трофіку шкіри та підшкірної клітковини за рахунок покращення кровообігу та метаболізму її придатків. Стабілізується структура волоса і фолікула, посилюється їх зростання, сповільнюється процес випадіння.

Ліки захищає від пошкодження і випадання при фарбуванні волосся, тривалої інсоляції, а також від впливу магнітних та іонізуючих факторів. Крім волосяного покриву Ревалід ефективний при ураженні нігтів, крім інфекційних запалень.

Препарат за рахунок насичення вітамінно-мінеральним комплексом коренів волосся сприяє захисту всій їх поверхні від впливу несприятливих умов середовища проживання.

В яких випадках можна, а в яких не можна використовувати

Головні показання до використання препарату:

Ревалід вітаміни: докладна інструкція до застосування

Ревалід

 • сухість шкіри і волосся
 • порушення структури волосся
 • дифузне випадання волосся
 • алопеція
 • себорея шкіри голови
 • шаруватість нігтів будь-якого походження, крім інфекційного

Ревалід не можна використовувати, якщо є алергія або підвищена чутливість до будь-якого інгредієнта складу. Небажано застосування, якщо в минулому була відзначена реакція на будь-водорозчинний вітамін.

Препарат заборонений до застосування, так як не буде належного ефекту при інфекційних ураженнях нігтів. До таких хвороб відносяться всі грибкові та бактеріальні ураження придатків шкіри.

Недоцільно використання при гормональних порушеннях і пов’язаних з ними випадання волосся. Сам препарат на гормональний статус ніяк не впливає, а для відновлення функції волосся при таких порушеннях потрібна специфічна замісна корекція.

Дозування і побічні ефекти

Ревалід вітаміни: докладна інструкція до застосування

Дозування препарату

Спосіб дозування ліків визначається фахівцем. Стандартна терапія для дорослих допускає застосування трьох капсул на день за триразовий прийом. Максимально можлива дозування Ревалида застосовна при тотальному випаданні волосся. Вона становить шість капсул протягом доби. Терапія такий дозуванням не повинна проводитися більше чотирьох тижнів. Після інтенсивного циклу потрібно повернутися до звичайної дози, оскільки можливий ризик наростання несприятливого впливу на організм. Планова тривалість безперервного курсу терапії-не більше 90 днів.

Препарат добре переноситься, однак можливі побічні реакції:

 • алергічні прояви, наприклад, висип або більш тяжкі порушення
 • порушення травлення
 • загострення перебігу хронічних захворювань кишечника

Які заходи слід прийняти

За будь-якої алергії в анамнестичних даних слід бути вкрай обережним при застосуванні препарату, так як вітаміни – потенційний алерген. Особливо уважно потрібно бути тим, хто страждає хворобами кишечника. Дріжджі, що входять до складу препарату, можуть посилити дисбактеріоз, особливо при наявних хронічних колітах і ентеритах. Це проявиться здуттям, бурчанням і порушенням якості стільця. При великих дозах можливе подразнюючу дію на слизову шлунка.

Дітям ліки не рекомендовано. Немає доказової бази ефективності і безпеки використання цього ліки в осіб цієї вікової групи.

Немає вказівок на безпеку застосування у вагітних і годуючих. У випадках порушення роботи травного тракту вагітним однозначно слід відмовитися від його використання.

Форма випуску

Препарат випускається в Угорщині за ліцензії ізраїльської фірми. Форма випуску – капсули по 30 або 90 штук в картонній упаковці. Препарат розділений блістерами по 10 штук.

Відпускається без рецепта, терміни зберігання не більше трьох років.

Таким чином, вітамінно-мінеральний комплекс Ревалід можна використовувати лише за суворими показаннями. Препарат не підходить для профілактичного застосування, у зв’язку з нестачею мікроелементів. У ліки є побічні ефекти та обмеження. Використання краще здійснювати під наглядом лікуючого спеціаліста.