Дуже багато знають, як корисний рис для схуднення. Рис, він наче губка вбирає в себе всі шлаки, токсини і непотрібні речовини і виводить їх з організму. Просто гріх не спробувати рисову дієту. Рис здатний очистити організм, усунути набряки, нормалізувати роботу печінки і нирок, відновити обмін речовин (якщо він порушений), а також схуднути. Давайте в цій статті розглянемо всі про рисової дієти.

Щоб схуднути, потрібно реалізувати всі вище перераховані властивості рису, а для цього приготувати його певним способом.

Існує багато варіантів рисової дієти для схуднення. Давайте розглянемо деякі з них.

Очисна рисова дієта

В основі цієї дієти – зварений рис на сніданок, який потрібно вживати протягом двох тижнів. Тим самим ви очищаєте свій організм і небажано в ці два тижні їсти смажене, солоне, мариноване, солодке тощо. Якщо ви не можете без цього, вживайте «шкідливий» в маленькій кількості.

Отже, якщо ви вирішили очистити свій організм від шлаків і непотрібних речовин, вам потрібно: в 4 склянках очищеної води без газу замочити по 2 столові ложки сирого рису і залишити в темному місці на 4 дні. Кожен день рис потрібно промивати і в склянках міняти воду. На п’ятий день потрібно з першого склянки зварити рис і з’їсти його замість сніданку. Після цього 2-4 години нічого не можна ні пити, ні їсти. Далі в цей порожній стакан знову насипати 2 столові ложки сирого рису і наливають туди воду, а потім ставимо на останнє місце. На наступний день робимо таку ж процедуру, як і з попереднім склянкою. І так протягом двох тижнів.

За 20 хвилин до кожного «рисового» сніданку потрібно пити склянку очищеної води без газу.

Рисова дієта для схуднення «Дві страви»

Суть цієї дієти в тому, що протягом 5 днів ви щодня їсте тільки дві страви: варений рис і морепродукти. Пам’ятайте, що поєднувати рибу і рис не можна – тільки окремо.

Результат рисової дієти – мінус 3 кілограми.

 

 

Рисово-овочева дієта для схуднення

Раціон цієї дієти небагатий: варений рис і овочі. Зелень також можна їсти.

При такому раціоні інші продукти заборонені. А якщо ви не можете їсти варений рис просто так, до нього можна додавати, наприклад, оливкова олія. Солити їжу не дозволяється.

Зверніть увагу на те, що порція овочів повинна бути приблизно така ж, як порція рису.

Рисова дієта для схуднення на 3 дні

Ця дієта дуже проста, але просидіти на ній дуже складно. У багатьох людей дуже часто трапляються зриви. Саме тому вона розрахована на 3 дні, і повинна повторюватися не частіше, ніж раз на місяць.

Суть цієї дієти в тому, що ви варите склянку рису, при цьому його не соліть і не додаєте в нього ніяких приправ. Цей стакан рису ви їсте протягом всього дня, при цьому харчуєтеся дрібно.

Якщо ви сильно зголодніли, можна з’їсти за день кілька яблук.

Постарайтеся в ці три дні більше відпочивати і виключити всі фізичні навантаження.

Дієта буде також дуже хороша в якості розвантажувального дня.

Поради для дієти

  • В обов’язковому порядку виключіть алкоголь у дні дієти, а також відмовтеся від солоного, солодкого, смаженого, маринованого.
  • Купувати рис краще неочищений.
  • Щоб ефект був краще і швидше, до рису додайте пшеничні висівки у відношенні 3:1.
  • А також додайте в свій раціон під час дієти полівітаміни, так як рис виводить з організму не тільки непотрібні речовини, але і корисні.

Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!