Септичний аборт

Септичний аборт — це серйозна маткова інфекція під час або незадовго до або після аборту. Септичні аборти зазвичай є наслідком індукованих абортів, виконаних недосвідченими медиками, які використовують нестерильні матеріали; такі аборти є більш частими у випадках кримінальних індукованих абортів. Зазвичай відбувається інфікування такими хвороботворними організмами, як Eschercha col Enterobacter aerogenes Proteus vulgars, гемолітичні стрептококи, стафілококи і деякі анаеробні організми.

Симптоми і ознаки подібні до таких при запальній хвороби органів малого тазу і часто схожі на симптоми при загрозливому або неповному аборті. В результаті може розвинутися септичний шок, викликаючи гіпотермію, артеріальну гіпотензію, олігурію та респіраторний дистрес-синдром. Сепсис З-за perfrngens може призвести зранку-боцитопении, синців і виявлення ознак внугрисосудистого гемолізу.

Септичний аборт зазвичай клінічно очевидний, але повинен бути підтверджений тестом на вагітність і зазвичай ультра-сонографіей. Лікування полягає в інтенсивної антибіотикотерапії і негайному видаленні вмісту матки за допомогою вакуум-відсмоктувача.