Що краще «Экзодерил» або «Микодерил»?

Якщо ви шукаєте ефективний засіб проти грибка, то зверніть увагу на препарати «Экзодерил» і «Микодерил». А який з них є ефективнішим?

Що краще «Экзодерил» або «Микодерил»?Що ефективніше Микодерил або Экзодерил?

Зміст

 • 1 Опис «Экзодерила»
  • 1.1 Склад і дія
  • 1.2 Форми випуску
  • 1.3 Свідчення
  • 1.4 Протипоказання
  • 1.5 Побічні ефекти
  • 1.6 Застосування
  • 1.7 Ціна
 • 2 Опис «Микодерила»
  • 2.1 Склад і дія
  • 2.2 Форми випуску
  • 2.3 Показання
  • 2.4 Протипоказання
  • 2.5 Побічні ефекти
  • 2.6 Застосування
  • 2.7 Ціна
 • 3 Висновки

Опис «Экзодерила»

«Экзодерил» — протигрибковий препарат австрійського виробництва.

Склад і дія

Діючою речовиною кошти є що відноситься до групи аліламінів нафтифін, він міститься в концентрації, що становить 1%. Серед допоміжних речовин такі як бензиловий і етиловий спирти, полісорбат, вода (в крем), етанол, пропіленгліколь (у розчині).

Нафтифін чинить фунгістатичну дію (тобто перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів) і фунгіцидну (знищує грибки). Обумовлюється це інгібуванням синтезу деяких речовин, із-за чого знижується кількість ергостеролу. Це призводить до порушення цілісності клітинних оболонок, внаслідок чого настає загибель. Також ефект спостерігається відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій.

Ефект тривалий, але на організм речовини не впливають, так як майже не потрапляють у системний кровотік. Зате вони залишаються в тканинах у необхідних для знищення патогенних мікроорганізмів концентраціях.

Форми випуску

«Экзодерил» випускається в двох видах: крем і розчин. Обидві форми призначені тільки для зовнішнього використання.

Що краще «Экзодерил» або «Микодерил»?

Свідчення

«Экзодерил» застосовується при оніхомікозах (ураженнях нігтів) та дерматомікозах (грибкових інфекціях шкіри, в тому числі і запальних), а також при кандидозі шкірних покривів і при отрубевидном лишаї.

Протипоказання

Застосування протипоказане при вагітності, непереносимості входять до складу речовин, в період лактації, в дитячому віці, а також при ушкодженнях шкірних покривів.

Побічні ефекти

Можливі побічні ефекти – це печіння, лущення або сухість шкіри, почервоніння, дискомфорт. Але вони виникають рідко і припинення лікування часто не вимагають.

Застосування

При шкірних грибкових захворюваннях препарат наноситься на очищену суху шкіру, причому не тільки не уражені ділянки, але і на невелику зону (близько сантиметра) здорових. Потрібно одне застосування, лікування триває в середньому місяць, іноді потрібно його продовження. У таких випадках показане використання крему.

При ураженнях нігтів потрібно використовувати «Экзодерил» у формі розчину два рази в день. Перед першим застосуванням рекомендується максимально видалити пошкоджені частини пластини, використовую пилку і ножиці. Потрібна досить тривале лікування, тривалість якого може досягати чотирьох-шести місяців.

Наші читачі рекомендують!Для позбавлення від грибка нігтів і стопи наші читачі радять масло Стоп-Актив. Швидке лікування і профілактика грибка нігтів і стоп за рахунок ефекту «саркофага», який посилює знищує вплив на спори грибка. 100% натуральний і безпечний засіб! Детальніше тут…

Ціна

Вартість флакона розчину (10 мл): 550-600 рублів. Ціна крему (15 грамів): 500-550 рублів.

Опис «Микодерила»

«Микодерил», як і «Экзодерил», також є протигрибковим препаратом, але він виробляється в Росії фармацевтичною компанією «Фармстандарт-Томскхимфарм», що знаходиться в місті Томськ. Але при виробництві використовуються деякі матеріали італійського виробника, що забезпечує європейське високу якість кінцевого продукту.

Що краще «Экзодерил» або «Микодерил»?

Склад і дія

Основний компонент препарату – нафтифін, його ж містить і засіб «Экзодерил». Концентрація становить 1%. У складі є і допоміжні речовини, наприклад, етанол, вода, пропіленгліколь (у розчині), полісорбат, бензиловий спирт, гідрохлорид натрію (в крем). Вплив на грибки пов’язано з інгібуванням вироблення сквалену і зменшенням обсягів ергостеролу, з-за чого руйнуються клітинні мембрани мікроорганізмів, і вони не просто перестають розмножуватися, але ще й гинуть, тобто мають місце як фунгістатично, так і фунгіцидний ефекти. Також відзначаються антибактеріальні властивості, що дозволяють знищувати грамнегативних і грампозитивних бактерій.

Системна абсорбція мінімальна, тобто в кров компоненти майже не потрапляють. Зате пролонговану дію, тому що високі концентрації зберігаються в тканинах надовго.

Форми випуску

Засіб «Микодерил» випускається у формі розчину і у формі крему.

Свідчення

Застосування препарату показано при різних грибкових ураженнях різних ділянок тіла: при мікозах нігтів, гладких ділянок шкіри і міжпальцевих складок. Також можна використовувати засіб при кандидозах епідермісу, отрубевидном лишаї і при запальних дерматомікозах.

Протипоказання

До протипоказань відносяться дитячий вік до вісімнадцяти років (точні дані про застосування в педіатричній практиці не надаються), періоди лактації і виношування, пошкодження шкірних покривів у зоні обробки, а також гіперчутливість до компонентів засобу.

Побічні ефекти

Побічні ефекти виникають дуже рідко, і зазвичай відміни препарату не потрібно (якщо ситуація не погіршується). Можливі печіння, дискомфорт, гіперемія, свербіж, лущення або сухість шкірних покривів.

Застосування

При мікозах шкіри засіб наноситься на уражені ділянки і приблизно на сантиметр здорової зони один раз на добу після попереднього очищення (поверхня повинна бути сухою). Курс лікування зазвичай триває чотири тижні, але може збільшуватися до восьми.

При оніхомікозі (грибка нігтя) потрібно перед початком терапії ножицями і пилою видалити уражені зони. Далі двічі на день наносите засіб на нігтьову пластину, поки вона не відросте і не стане повністю здоровою. На це може піти до 4-6 місяців.

Розчин застосовується для обробки нігтьових пластин, а крем – для лікування мікозів шкіри.

Ціна

Вартість флакона розчину об’ємом 10 мл становить близько 420-450 рублів. А тюбик крему (15 грамів) коштує близько 330-350 рублів.

Висновки

Так який же препарат все ж швидше і ефективніше бореться з грибком: популярний закордонний «Экзодерил» або вітчизняний і нещодавно з’явився «Микодерил»? Ці препарати абсолютно ідентичні за складом і принципом дії, вони мають однакові показання та протипоказання. Відмінності всього два. Перше – виробник, а друге – ціна. «Экзодерил» коштує трохи дорожче. Що стосується ефекту, то, як показують медична практика і відгуки людей, що використовували кошти, він теж однаковий.

Все ще не вирішили, що вибрати? Тоді робіть висновки і вирушайте в аптеку.

Що краще «Экзодерил» або «Микодерил»?

завантаження…