Що означають цифри на фарбі для волосся?

В сучасному світі не залишилося жодної дівчини, яка хоча б раз не зраджувала свою зовнішність за допомогою фарбування. Адже всім хочеться бути в тренді і стежити за модою. Натуральні волосся вже давно не в пріоритеті. Але чи впевнені ви, що досягнете саме такого ефекту, який ви бажаєте? Результат процедури залежить від складу фарби, і того, що означають номер фарби для волосся, розшифровка яких вказує на ваш майбутній відтінок.

Поради щодо вибору

Перед фарбуванням важливо вибрати колір, який підходить саме вам, і підібрати такий засіб, щоб піддати локони найменшому ризику. Якщо до складу входить аміак або перекис водню, то це перманентні фарби. Вони глибоко проникають всередину стрижня, гарантуючи при цьому стійке фарбування. Але, звичайно, це не безпечно, тому до складу також входять пом’якшувальні засоби зразок бальзамів.

Що означають цифри на фарбі для волосся?

Відповідно, якщо у складі не містяться аміак або перекис, то це полуперманентная фарба. Вона надає не такий згубний вплив, але вона менш стійка. Про щадних фарбах читайте тут.

Відеоролик:

Кольору фарби для волосся

Вибирати свій новий відтінок необхідно з розумом. Чи хочете ви тільки підкреслити ваш природний колір, злегка змінити його або повністю перетворитися? Якщо у вас вже пофарбовані волосся, чи ви хочете оновити або кардинально змінити колір?

У кожного виробника є своя палітра, де вказані кольору фарби для волосся, фото та назви. Ось приклад такої палітри:

Що означають цифри на фарбі для волосся?

Є виробники, які використовують літери замість цифр, наприклад:

Що означають цифри на фарбі для волосся?

Будьте уважні, кожна фірма використовує свою власну палітру тонів. У цій статті наведено лише приклади. Дізнатися детальну інформацію про цікаву для вас фарбу ви зможете на офіційному сайті її виробника.

Поради по фарбуванню

Будьте уважні при зміні кольору волосся. Якщо раніше ви фарбували їх хною, басмою або іншими природними інгредієнтами, то при використанні хімічної фарби результат буде непередбачуваний. Не варто міняти старі звички.

Якщо ви від природи брюнетка, то ви повинні розуміти, що за одне застосування висвітлити їх і перетворитися на блондинку неможливо. Відтінки на тон світліше наносяться поступово, за кілька сеансів, краще всього здійснювати ці маніпуляції в салоні. Тоді перехід в більш світлий відтінок пройде безболісно і без казусів. Детальніше про освітлення волосся читайте тут.

Пам’ятайте, що пофарбовані пасма вимагають до себе більш ретельного догляду. Не варто нескінченно експериментувати зі своєю зовнішністю, забувши про відновлювальних процедурах, добром це не скінчиться.

Завжди звертайте увагу на термін придатності. Прострочені кошти обов’язково завдадуть шкоди вашим локонам і з великим ступенем ймовірності призведуть до непередбачуваного відтінку, так що вам доведеться змивати невдалий результат (або чекати, поки ваш колір відросте самостійно).

Що означають цифри на фарбі для волосся?

Для зафарбовування сивини

Якщо з допомогою фарбування ви хотіли б виглядати молодше, то при виборі фарби слід приблизно оцінити рівень сивини на голові:

  • 80-100 % — рекомендуємо вам барвники до 8 рівня. Виключити темні і яскраві відтінки. Результат може бути приголомшуючим.
  • 50 -80 % — вибирайте барвники 7-9 рівня. Теплі відтінки вам не підійдуть. Оксид брати від 6 до 9 %. Уникати мелірування.
  • до 50 % — вибирайте аміачні барвники. Рівень 7 і темніше. Оксид не більше 6 %. Мелірування буде ідеальним варіантом.

Докладніше про вибір фарби для сивого волосся ви можете прочитати тут.

Тест на алергію

Перед тим, як безпосередньо перейти до фарбування, обов’язково пройдіть тест на прояв алергічної реакції. Навіть якщо ви вперше користуєтеся фарбою, яку купують мільйони жінок, у вас все одно може бути алергія на один з компонентів.

На лікоть нанесіть невелику кількість фарби, достатньо однієї краплі, і зачекайте декілька хвилин. Якщо через дві хвилини не виникає свербіння і почервоніння теж немає — можете сміливо приступати до свого преображення.

Висновок

Щоб отримати той самий відтінок з фотографії, важливо не тільки правильно вибрати фарбу, але і врахувати свої індивідуальні особливості. Не всяке перетворення можливо виконати самостійно, іноді без допомоги майстра не обійтися. Зате якщо все виконано вірно, результат у дзеркалі виправдовує всі ваші очікування.