Що робити, якщо болить живіт? Правильні поради!

Якщо болить живіт, всі ми звалюємо на неправильне харчування, або що-то погане з’їли, або занадто багато хорошого. І багато хто з нас просто приймають таблетку «Ношпы» або «Мезиму» і заспокоюються. Але так робити не потрібно! Беручи таблетку, ми лише усуваємо саму біль, а причина цього болю залишається загадкою». Про те, що робити, якщо болить живіт, я вам розповім в цій статті.

Перш ніж лікувати хворий живіт, потрібно продумати причину виниклої проблеми, щоб все правильно зробити. Адже у кожного обставини своє рішення, правда? Що робити, якщо болить живіт? Правильні поради! І тут так само. Якщо неправильно лікувати живіт, ви можете тільки погіршити ситуацію.

Причин болю в животі може бути безліч, наприклад, попадання в організм інфекцій або паразитів, поживу неякісної їжі, а також при різних захворюваннях шлунка і сечостатевої системи.

Якщо біль у животі слабка, і ви точно знаєте її причину, наприклад, хронічні захворювання, то ви можете вжити заходів самостійно, хоча це не рекомендується, у цілях збереження вашого здоров’я.

Якщо у вас біль у животі різка і сильна, треба терміново викликати додому лікаря! Тільки досвідчений лікар визначить точний діагноз і призначить правильне лікування. А до його приїзду ви можете зайнятися самообследованием. Це допоможе лікарю визначити ваш діагноз.

Отже, спочатку потрібно визначити, де саме болить живіт, а точніше, в якому місці біль відчувається сильніше. Для цього ляжте на спину і покладіть руку на живіт, а потім злегка натискайте її, але намагаючись дістати «глибоко». Приборкайте так злегка на всі області живота, і подумайте, в якому місці біль йде сильніше при натисканні. Якщо це під правим ребром, можливо, це запалення жовчного міхура, а якщо в лівому – можливий панкреатит.

 

 

Біль внизу живота характерна для захворювань сечового міхура, а у жінок крім цього, захворюваннями матки і придатків.

Якщо у вас виникає біль в області пупка, можливо, що у вас запалення тонкої кишки.

Біль у животі може бути дуже різною: гострої, ниючий, тупий, ріжучої, розпирала або, навпаки, що стискує. І вам бажано визначити, яка у вас біль. Це допоможе лікарю поставити більш точний діагноз.

Біль в животі дуже часто супроводжується й іншими проблемними реакціями, наприклад, нудотою, блювотою, загальним нездужанням, втратою свідомості. Також при болю в животі може піднятися температура, а також незвичний присмак у роті. Про все це потрібно лікаря уточнювати, щоб він вам встановив точний діагноз.

Наступний ваш крок – визначити характер розвитку болю. Тобто ви повинні також повідомити лікаря, коли виникла біль, після чого, як з плином часу вона змінювалася, проходила чи ні. Всі ці «нюанси» потрібно продумати перед приїздом лікаря.

Також раджу звернути вашу увагу на те, що до прибуття лікаря ніяких ліків вживати не можна! У багатьох випадках ліки можуть тільки погіршити ситуацію, наприклад, при запаленні шлунка, його прогрівання значно погіршить ситуацію.

Слідкуйте за своїм здоров’ям, і обов’язково обстежтеся у лікаря, інакше можна принести своєму здоров’ю великої шкоди. Удачі!