Кожна жінка, напевно, стикалася з такою проблемою, коли електризуються волосся. Особливо взимку, прийшовши додому або на роботу, зняв шапку, і волосся в прямому сенсі слова стоять дибки. Це не тільки не охайно, але і неприємно. І що робити в таких ситуаціях, коли електризуються волосся, я вам розсаджені в цій статті.

Чому електризуються волосся?

Причиною електризації волосся є статична електрика на оточуючих нас предметах, на нашому одязі і так далі. Взагалі волосся можуть електризуватися завжди, але особливо це помітно в зимовий період або просто, коли на вулиці вже прохолодно і у всіх починається опалювальний сезон. І якраз причина більшої електризації – опалення. Коли в квартирі працюють батареї, повітря в кімнатах стає набагато сухіше. З одного боку, це добре, так як волосся висихають набагато швидше, а з іншого боку це набагато гірше, тому що від теплого повітря волосся сильно електризуються.

Поради для ваших волосся. Що робити, якщо електризуються волосся?

Отже, перше, що необхідно сказати, що, якщо у вас електризуються волосся, їм необхідно більше вологи, а також потрібно все те, що знімає статичну електрику.

Спочатку потрібно спробувати прибрати «сухе повітря в кімнаті. Це можна зробити, наприклад, за допомогою зволожувача повітря. Пам’ятаю, коли у мене електризувалося волосся, він мені дуже допоміг.

Далі працюємо над одягом. Порада така: як можна менше носіть синтетики. Віддавайте перевагу речам із натуральних матеріалів.

 

 

Якщо це не допомагає і у вас волосся продовжують сильно електризуватися, спробуйте їх додатково зволожувати і живити.

По-перше, використовуйте маски для волосся особливо масляні, так як масло здатне прибрати електризацію, до того ж маски не тільки будуть боротися з цією проблемою, але і поліпшать стан волосся в цілому.

По-друге, дуже хороший варіант для дівчат – віск. Нанесіть трохи воску на волосся і розподіліть його по всій довжині. І вже на весь день ви зможете забути про електризації волосся. А якщо у вас кучеряве або хвилясте волосся, ви можете користуватися спеціальними пінками для укладання кучерявого волосся. При цьому ви вб’єте відразу двох зайців: врятуєтеся від електризації і зробите укладання волосся

Також зверніть увагу на гребінець, яким ви користуєтеся. Якщо вона залізна, електризація вам забезпечена. Краще всього користуватися дерев’яної гребінцем, а також можна купити гребінець з антистатичним ефектом.

А якщо у вас трапилася така ситуація, що вам потрібно терміново привести волосся в порядок і вони сильно наэлектризованы, і у вас є тільки пластмасова або залізна гребінець, просто намочіть свій гребінець і причешитесь звичайним чином. Звичайно, вологі волосся розчісувати не рекомендується, але, якщо у вас екстрена ситуація, то зробити це кілька разів можна.

Крім гребінців, зверніть увагу на фен та прасування. Вони теж, як правило, викликають статичну електрику і псують ваші волосся.

Якщо ви можете поділитися своїми рецептами битви з електризацією волосся, пишіть їх в коментарях. До побачення, дорогі друзі!