Що робити якщо після нарощування вій червоні очі

Жіночий погляд… Уособлення краси і романтичності, стриманості і кокетства. Як багато можна передати поглядом… І тільки жінці відомо, чого, часом, це може коштувати. Якщо після нарощування вій червоні очі – що робити? Сьогодні ми поговоримо про наслідки нарощування вій – почервонінні очей, і про те, як можна позбутися від цієї неприємності.

Причини почервоніння очей після нарощування

У гонитві за красою, не завжди замислюючись про наслідки тієї чи іншої процедури. Адже, чекаєш і сподіваєшся лише на позитивний результат. Перебуваючи в кріслі майстра, який займається вашими віями, ви мрієте про те, що зараз же, пурхаючи біля дзеркала, побачите в ньому межа своїх мрій – красиві, об’ємні вії і очі… вміють підкорити будь-яке серце. Але, на жаль, складається по – різному, і зовсім нескладна косметична процедура може доставити дискомфорт.

Що робити якщо після нарощування вій червоні очі

Запалення очей може бути по закінченні процедури. Це не дивно, адже маніпуляція проводилася на очах, і слизова могла так відреагувати. Але якщо очі залишаються червоними після нарощування вій протягом кількох годин – знайте, що цього бути не повинно. Розглянемо можливі причини таких наслідків.

  • Алергічні реакції. Основним компонентом, що застосовуються в процесі нарощування вій, є клей. Виділяючи пари, які повинні вивітритися протягом 3–х днів після проведення процедури, він впливає на слизову оболонку ока, дратуючи її. Як наслідок – свербіж і почервоніння. Викликати алергію може і сам клей, і навіть волоски, які використовуються в якості вій, особливо якщо використовуються компоненти низької якості.
  • Травма слизової оболонки ока. Якщо вії приклеєні дуже близько до століття, вони можуть викликати тертя, що впливає на слизову. Жінка при цьому має відчуття чужорідного тіла в оці.
  • Хімічний опік. Під час проведення процедури нарощування очі повинні бути закриті, інакше виділяються пари клею можуть викликати опік.
  • Наявні захворювання.Щоб уникнути почервоніння після нарощування вій, треба погоджуватися на процедуру, тільки не маючи протипоказань. Запалення очей, яке до її проведення, може посилити проблему.

Відеоролик

Методи лікування червоних очей після нарощування

Головна рекомендація – зверніться до офтальмолога за медичною допомогою. Якщо буде точно визначено, що червоні очі є ознакою алергії — вам можуть бути призначені протиалергічні засоби. Також для догляду за слизової очей лікар може рекомендувати закопувати антибактеріальними та протиалергічні краплями.

Існують народні методи, які можна застосувати при свербінні, набряку і почервоніння очей після нарощування вій.

  • Всім відома ромашка, яку можна придбати в аптеці, володіє прекрасними протизапальними властивостями. Для її використання треба залити 1 ст. ложку сухої трави окропом і настояти протягом 20 хвилин, робити примочки для очей. Так само це засіб можна застосувати при вмиванні. Ромашка знімає свербіж і запалення, заспокійливо діє на очі.
  • Календула – це рослина можна назвати універсальним. Для використання треба заварити 15 г квітів на 200 мл води. Через 40 хвилин, коли засіб настоїться, можна робити компреси для очей.

Що робити якщо після нарощування вій червоні очі

Висновок

Непогано зарекомендував себе для лікування червоних очей після нарощування звичайний зелений чай. Заваріть його, як ви звикли це робити, і умивайте очі. Але не варто забувати, що дати рекомендації по догляду за віями може тільки лікар. Намагаючись доглядати за своєю зовнішністю, не забувайте і про здоров’я, адже що може бути важливіше відмінного самопочуття.

Як вилікувати вії після нарощування читайте тут.