Чому шаруються нігті? Дуже багато говорять, що причина цього – спадковість. Тобто, якщо у вашої мами нігті слоілісь, то і у вас вони будуть розшаровуватися. Насправді це не так. Причини шарування нігтів існують, усунувши які ви отримаєте собі міцні і здорові нігті. У цій статті давайте розглянемо теми: чому шаруються нігті, а також, що робити, якщо шаруються нігті.

Причини і лікування шарування нігтів

Основних причин розшарування нігтів дві.

По-перше, це одноразове харчування і захоплення дієтами. Нігті здебільшого шаруються, якщо в організмі не вистачає заліза і кальцію. Для цього вам потрібно побільше їсти риби, яка корисна не лише організму, але й фігурі. У рибі міститься багато кальцію, а також заліза, магнію, вітаміну D, які допомагають краще засвоюватися кальцію.

 

 

Якщо у вас шаруються нігті, я вам раджу ось такий рецепт: візьміть чисту шкаралупу від яєць і відокремте від неї ту внутрішню плівочку. Саму шкаралупу потрібно розмолоти на кавомолці або дуже дрібно порізати. Цей порошок на кінчику ножа потрібно приймати разом з їжею, а для кращої засвоюваності його потрібно приймати разом з 2-3 капсулами риб’ячого жиру. Курс лікування – 2 тижні. Ні в якому разі не їжте цей порошок ложками, інакше ви до розшарування нігтів отримаєте ще відкладення солей у хребті, а також шишки на великих пальцях ніг!

Другою причиною шарування нігтів є зовнішнє середовище: агресивна зовнішня середовище. Наприклад, погане якість миючих засобів.

Щоб нігті не слоілісь, по-перше, одягайте рукавички перед миттям посуду і підлоги, а також робіть різні ванночки для нігтів. Ось рецепт одного ванночки: чайну ложку солі насипте в один стакан теплої води. Тривалість такої ванни – 15 хвилин. Після неї намажте шкіру навколо нігтів оливковою олією. Якщо його у вас немає, використовуйте рицинова або соняшникова. Масло навколо нігтів дасть їм потрібне живлення і захист.

Також шаруватися нігті можуть через косметики. Зверніть увагу на косметику, якою ви користуєтеся. Якщо вона погана, то нігті будуть розшаровуватися гірше, ніж від миючих засобів. Не купуйте дешеві лаки для нігтів. Повірте, відновлення нігтів обійдеться вам дорожче. Потім відмовтеся від рідин для зняття лаку з ацетоном, тому що ацетон дуже шкідливий для нігтів. І ще, що я можу порадити – не робіть манікюр занадто часто. Це дуже сильно зашкодить вашим нігтям.

Слідкуйте за своїми нігтиками завжди! Це дуже прикрашає жінку!