Що робити якщо запав?

Що робити якщо запав?Все що тут написано, лежить в основі особистого досвіду. Почнемо з того, що при появі перших ознак застуди втік в аптеку, ковтав жменями таблетки прописані лікарями. Але ось уже кілька років не відвідую докторів з питання простудних захворювань.

Звичайно всі ми індивідуальні за своєю будовою і звичайно фізіологія у нас різна, але.. Є основна причина, з якої нас долає застуда, а точніше дві:

  • ослаблений імунітет;
  • недостатня кількість вітаміну С у нашому ослабленому організмі.
  • У мене змішаний підхід до питання лікування. Перше це медичний засіб — терафлю, друге — лимонна вода з медом. Таким способом боровся з застудою протягом тижня, ефект був просто немає слів, від застуди не залишалося і сліду. Послідовність була проста: три дні пив терафлю , ввечері лимонну воду. Далі тільки лимонну воду.

    Виготовити її просто. Зазвичай нарізаю один лимон на часточки і три столові ложки меду (краще гречаного) і заливаю 1 літром теплої води обов’язково чистою і краще джерельною, наполягаю добу.

    Але зараз все це використовую в якості лише профілактики. Так як кілька років тому познайомився з ще одним чудовим засобом — ехінацея. Використовую її як настоянку, роблячи її сам. Це дійсно просто диво природи й прекрасний засіб для підтримки і відновлення імунітету.