Що таке кліпса від хропіння і як вона допоможе

Серед великої кількості засобів проти хропіння варто виділити одне із самих безпечних і що важливо — доступних, зручних у застосуванні і діючих. Це кліпса від хропіння, представлена в декількох варіантах в залежності від технології виробника.

Зміст

 • Кліпса «Антихрап» — принцип роботи
 • Де купити і що потрібно знати
 • Пристрій проти хропіння nose clip: як працює
 • Прищіпка від хропіння Маирс — особливості і пристрій
 • Думки користувачів — кому допомогло

Кліпса «Антихрап» — принцип роботи

Невеликий прилад з характерною назвою знайомий багатьом, хто давно шукає і пробує на практиці різні засоби і методи у боротьбі проти хропіння. Не так давно з’явилася на ринку кліпса «Антихрап» з медичного силікону допомагає впоратися з проблемою незалежно від віку, звичайно, якщо немає серйозних патологій.

Що таке кліпса від хропіння і як вона допоможе

Принцип роботи кліпси простий пристрій фіксують в ніздрях, таким чином, даючи йому можливість впливати на тканини носоглотки за допомогою закріплених у закінченнях магнітів. Щодня апарат делікатно впливає за принципом рефлексотерапії на проблемні зони, привчаючи організм до спокійного сну без хропіння. Вже через кілька тижнів після застосування кліпси, за заявою розробників, проблема стає менш гострою.

Переваги застосування пристрою очевидні:

 • позитивна динаміка, виявляєтся в ході лікування, закріплюється назавжди;
 • проходити курс лікування можна і потрібно навіть в період закладеності носа — кліпса поліпшить ситуацію;
 • над розробкою продукту автори попрацювали в тандемі з представниками NASA;
 • лікуватися з допомогою кліпси можна попутно із застосуванням комплексної терапії з позбавлення від захворювань носоглотки;
 • кліпса допомагає позбавитися від хропіння, скрипу зубами, запобігає розвитку апное;
 • медичний силікон — основа пристрою, не викликає алергічних реакцій;
 • прилад компактний і мало важить, зручний для носіння з собою;
 • середня ціна на кліпсу доступна кожному.

Реалізується пристрій в комплекті з інструкцією по застосуванню. Згідно з правилами, прописаними у вкладиші, перед використанням у кліпси обережно відсувають верхню частину, вставляючи її між ніздрями таким чином, щоб людині було максимально зручно. Виробник згадує, що прищіпка від хропіння не призначена для кількох людей і є предметом особистої гігієни, що вимагають обробки перед кожним новим використанням.

Що таке кліпса від хропіння і як вона допоможе

Не можна користуватися прищіпкою людям з кардіостимулятором, дітям до трьох років, майбутнім і годуючим мамам. Також протипоказано пристрій людям з діагнозом злоякісних пухлин і регулярними мимовільними кровотечами.

Де купити і що потрібно знати

Продається кліпса проти хропіння «Антихрап» як у звичайних аптеках, так і на сторінках інтернет магазинів. Найбезпечніший варіант — придбання пристрою на сайті офіційного постачальника з перевіреною репутацією. Тут можна буде вибрати кліпсу за адекватною ціною без накрутки, вимагати сертифікати якості і навіть поспілкуватися з людьми, испробовавшими засіб на практиці на тематичному форумі.

Пристрій проти хропіння nose clip: як працює

Аналог приладу «Антихрап», гідний уваги — прищіпка nose clip з силікону, принцип роботи якої побудований на дії магнітів. Пристрій абсолютно безпечний, не викликає алергічних реакцій, дає відчутний ефект вже через кілька тижнів.

В основі кліпси — магніти на кінцях, розширюють носові проходи, які полегшують дихання і дозволяють позбутися від хропіння за невеликий проміжок часу.

Користуватися прищіпкою можуть як діти від трьох років, так і люди похилого віку, якщо їх серце не працює під контролем кардіостимулятора.

Сучасна магнітна кліпса від хропіння може бути представлена в різних формах і видах, при цьому залишатися доступною за ціною в комплекті зі зручним футляром для транспортування і спокійного сну поза стін будинку.

Працює кліпса так само, як і описана вище. Перед використанням її акуратно розгинають, поміщають між ніздрями. Весь процес установки займе кілька секунд і не заподіє незручності. Так само, як і «Антихрап», кліпса з магнітами nose clip компактна, легка і працює.

Що таке кліпса від хропіння і як вона допоможе

Користуватися нею можна під час лікування гаймориту або запущеного синуситу. Прилад дозволить:

 • поліпшити дихання під час нічного сну;
 • підвищити тонус м’язів гортані;
 • не допустити розвитку синдрому зупинки дихання, в тому числі і у тих, хто любить спати переважно на спині.

Виготовлена з прозорого силікону, кліпса не кидається в очі оточуючим, може використовуватися під час сну в громадському місці. Магніти, закріплені на закінченнях пристрою, сприяють поліпшенню стану кровоносної системи.

Процес позбавлення від хропіння кліпса в ніс з магнітами робить простим, швидким і безболісним.

Прищіпка від хропіння Маирс — особливості і пристрій

Ще один варіант кліпси для лікування хропіння — Маирс у вигляді невеликого знову ж силіконового пристрої з неодимовими магнітами в кінцях. Візуально пристрій має схожість з затиском для професійних плавців, а ось принцип дії принципово новий.

Суть роботи кліпси побудована на впливі магнітного поля, створюваного магнітами, на кровообіг у носових пазухах, що в свою чергу сприяє нормалізації процесу газообміну.

Якщо проаналізувати відгуки лікарів про препарат, можна зробити висновок про достатню його ефективності. Крім нормалізації газообміну, прилад стимулює м’язи м’якого піднебіння і глотки, поступово збільшуючи просвіт верхніх дихальних щляхів і зменшуючи, а з часом і усуваючи хропіння.

Автори винаходу запевняють, що кліпса не приносить незручності під час сну, практично не помітна, надійно кріпиться в носі.

Що таке кліпса від хропіння і як вона допоможе

Для людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями, гайморитом, синуситами, а також жінок у період вагітності, лактації та дітей до трьох років прилад повністю безпечний. Медики підтверджують, що магнітні хвилі при помірному впливі на людський організм в потрібному порядку приносять лише користь.

Сила неодимових магнітних елементів пристрою становить 800 Гс. Це оптимальний показник для лікарського впливу без будь-якого ризику для здоров’я. Особливо важливо користуватися кліпсою людям, у яких вже починає розвиватися синдром зупинки дихання. Достатній рівень кисню у сні стане для них своєрідною страховкою в період лікування.

Додатково варто відзначити ефект магнітів на механічному рівні.

Крім створення магнітного поля, вони сприяють розширенню носових проходів, позбавляючи від закладеності носа і очищаючи дихання.

Думки користувачів — кому допомогло

Зрозуміти, наскільки ефективна кожна кліпса від хропіння відгуки людей, які знайшли час, щоб використовувати їх на собі, на близьких чи знайомих. Ось про що вони пишуть:

Ксенія, 30 років: «З проблемою хропіння зіткнулася недавно і дуже засмутилася. Хропіти початку не я, а моя маленька дочка (6 років) після недавно перенесеного гаймориту. Вирішила спробувати кліпсу. Доче сподобалося, сказала не заважає спати і допомагає дихати носом. Користуємося вже три тижні, хропіння майже пішов.»

Леонід, 46 років: «Почув про прищіпках для носа від хропіння. Вирішив спробувати для свого діда, який живе з нами і хропе так, що чують навіть сусіди. Кліпса виявилася маленькою і зручною, дід надів і забув, а ми нарешті можемо спокійно виспатися. Результатом більш ніж задоволений.»