Якщо ви страждаєте від діабету, то повинні знати про небезпеку різних ускладнень. Це може бути нейропатія або судинні захворювання. За словами американського сімейного лікаря, небезпечним недугою є інфекція стопи. Деколи цей так званий синдром діабетичної стопи призводить навіть до ампутації! У хворих на діабет є ризик 15-25% підхопити цю інфекцію. Ось що вам потрібно знати для лікування в домашніх умовах.

1. Алое віра — це протизапальний і заспокійливий засіб. Ви можете навіть пити сік цієї рослини аби підвищити імунітет.

2. Какао-масло Ши. Саме цим засобом треба зволожувати суху шкіру, щоб уникнути попадання інфекцій. Більш того, це масло містить вітамін Е.

3. Корінь ревеню. Це рідкісна рослина, але воно дуже корисно у випадку з інфекцією стопи. Якщо прикладати його безпосередньо до виразки, то можна впоратися з недугою.

4. Соя і імбир. В даному випадку вам просто потрібно готувати страви з цих інгредієнтів, так як вони допоможуть стимулювати кровообіг.

5. Мед. Очистіть місце навколо рани, а потім нанесіть на неї мед і накрийте марлею.

6. Оливкова олія. Застосовуючи оливкова олія у вигляді компресу до місця інфекції стопи один раз в день протягом чотирьох тижнів, ви зможете поліпшити стан виразки.

Звичайно, ви не повинні займатися самолікуванням! В першу чергу зверніться до лікаря і узгодьте з ним ці рецепти, а вже потім сміливо беріться за лікування.

Джерело