Яйця це один з найбільш корисних продуктів харчування. У них високий вміст заліза, амінокислот і антиоксидантів. Тим не менш, ви повинні завжди вибирати органічні яйця, оскільки вони багаті поживною цінністю, але при цьому не містять гормонів та антибіотиків.

Наше тіло виробляє 11 незамінних жирних кислот, які необхідні для правильного функціонування організму, а яйця містять інші 9, які так необхідні. А саме, за даними «Центру здоров’я», нестача в організмі цих 9 основних жирних кислот, може стати причиною хронічної втоми, нездорового стану шкіри і втрату волосся, а так само ослаблення імунної системи.

Таким чином, регулярне вживання яєць забезпечить наступні переваги для нашого здоров’я:

Яйця зміцнюють імунну систему

Одне-два яйця в день можу допомогти вам боротися з різними інфекціями, так як яйця багаті селеном, важливим мікроелементом для нашої імунної системи.

Яйця зменшують стрес і хвилювання

Яйця містять незамінні амінокислоти, які сприяють психічному здоров’ю, сприяють виділенню серотоніну, нейромедіатора, що відповідає за розслаблення, спокій і гарний настрій.

Яйця сприяють зміцненню зубів і кісток

Яйця є найкращим джерелом вітаміну D, поряд з сонячними променями. Цей вітамін має вирішальне значення для росту і розвитку кісток і зубів. Крім того, цей вітамін викликає поглинання кальцію, який необхідний для правильного обміну речовин, хорошого травлення і здорового серця.

Яйця підвищують когнітивну функцію

Яйця містять холін, з’єднання, яке корисно для розумового процесу. Згідно з дослідженнями, дефіцит холіну підвищує ризик розвитку деменції, неврологічного розладу, хвороби Альцгеймера, і когнітивних порушень.

Яйця покращують стан шкіри

В яйцях високий вміст різних вітамінів, корисних для швидкого росту волосся, хорошого стану шкіри і зору, а так само для правильного функціонування печінки. Яйця особливо багаті вітамінами В2 і В12, і дослідження показали, що комплекс вітамінів B має вирішальне значення для правильної роботи когнітивної функції і здорової нервової системи.

Яйця стимулюють втрату ваги

Яйця дають відчуття ситості, тому вони ідеально підходять для сніданку. Вони допоможуть знизити апетит і ризик переїдання. Згідно з дослідженнями, люди, які їдять яйця на сніданок, споживають менше калорій протягом дня.

Яйця корисні для хорошого зору

Яйця включають в себе два антиоксиданту, лютеїн і зеаксантин, які покращують зір. Крім того, вони знижують ризик розвитку очних захворювань, таких як катаракта і дегенерація жовтої плями.

Джерело