Зміст:

 • Терапевтичний вплив препарату
 • Склад вітамінів Алфавіт
 • Інструкція по застосуванню
 • Різновид препарату та форми випуску
 • Алфавіт Школяр – застосування
 • Алфавіт Дитячий Садок
 • Вітаміни Алфавіт Наш малюк
 • Алфавіт Тінейджер
 • Вітаміни Алфавіт B – проти застуди
 • Протипоказання

Дитина як ніхто інший потребує комплексних вітамінах, так як він протягом дня витрачає багато сил, енергії і поживних речовин. До того ж, його організм постійно зростає. Вітаміни Алфавіт не є лікарським засобом. Даний препарат створений для підтримки дитячого імунітету, профілактики гіповітамінозу і правильного розвитку кісток і тканини.

Терапевтичний вплив препарату

Вітаміни для дітей

Комплекс даних вітамінів був спеціально виготовлений для людей всіх віків, з урахуванням усіх факторів. Медичні працівники підібрали лише потрібні компоненти, які володіють не тільки корисними властивостями, але також добре засвоюються організмом і не мають побічних ефектів і протипоказань.

Вітаміни Алфавіт порівняно з його аналогами мають більше переваг і достоїнств. У комплексі йдуть три види таблеток, кожна з яких дозволяє легко засвоїти кальцій, вітаміни групи В12 та залізо.

Незважаючи на те, що препарат входить цілий комплекс різних вітамінів, вони поєднані між собою, і дію на організм при цьому не втрачається і не зменшується. Навпаки, все розроблено так, що один вітамін сприяє кращій засвоюваності іншого.

У поодиноких випадках у дитини після прийому може розвинутися алергія. Це відбувається через неприйняття організмом якого входить до складу компонента.

Склад вітамінів Алфавіт

Дія препарату в першу чергу обумовлено його складом. Можна застосовувати вітаміни, як в роздільному вигляді, так і спільно. Краще перед прийомом проконсультуватися у педіатра.

Основні компоненти, що входять до складу вітамінів Алфавіт:

 • Вітамін D – відповідає за ріст, розвиток і збільшення розмірів кісток і м’язів малюка, тим самим захищаючи його від розвитку рахіту.

  Необхідні вітаміни

 • Вітамін K – застосовують для правильної роботи кровоносної системи, сприяє її здоровому розвитку.
 • Вітамін B – дозволяє підтримати в нормі обмін речовин і енергетику дитячого організму, зміцнює і живить його всіма потрібними для розвитку компонентами.
 • Вітаміни E та C – створені для зміцнення і підтримки захисної функції організму.
 • Вітамін F – дозволяє добре харчуватися мозку і тканинах організму, сприяє роботі головного мозку.
 • Залізо і магній – розвивають систему кровообігу.
 • Кальцій – відповідає за функціонування нервової системи, за зміцнення кісток.
 • Йод – виконує функцію захисту головного мозку, залоз організму.
 • Селен – його функції схожі з вітамінами E і C, надають силу дитині, зміцнюючи захисну функцію організму. Вітамін A – сприяє фортеці і зростання кісточок дитини, також нормалізує або підтримує зір.
 • Читайте також:Добова норма фолієвої кислоти для вагітних: дієта і препарати

  Це лише основні компоненти, але існує ряд додаткових, не менш важливих елементів, залежно від типу і різновидності препарату.

  Інструкція по застосуванню

  Вітаміни Алфавіт створені з метою проведення профілактичних заходів, тому їх можна вживати або посезонно, або постійно. Слід приймати під час їжі. Запивати водою не рекомендується.

  Препарат має форму таблетки для розжовування, тому щоб не перебити охоту до їжі, можна дати дитині препарат до їди. Інтервал перед кожною таблеткою повинен становити від чотирьох до шести годин. Якщо даний діапазон не виходить дотримати, то в такому випадку дитині дається перша таблетка вранці, а дві інші ввечері. Ефективність при цьому не постраждає.

  Щоб не переплутати послідовність, таблетки мають різний відтінок. Профілактичний курс триває один місяць, з перервою в два тижні. Якщо існує потреба в повторній вітамінотерапії, то курс можна повторити, але краще порадитися з фахівцем.

  Різновид препарату та форми випуску

  Різновидів препарату Алфавіт дуже багато, дитячих п’ять видів:

  Алфавіт для всієї родини

  • Наш Малюк
  • Школяр
  • Тінейджер
  • Дитячий Садок
  • Алфавіт B проти застуди

  Для діток до трехгодовалого віку спеціально випущені вітаміни Наш малюк, дуже дбайливо впливають на організм дитини. Для старшого віку, а саме від трьох років до семи, розроблений Дитячий Садок. Підліткам призначається препарат Тінейджер.

  До однорічного віку ніякі вітаміни, крім вітаміну D3, давати не слід. Дитина отримує достатньо вітамінів і мінералів через грудне молоко матері. Якщо все ж є в цьому є велика потреба, тоді препарат має пити мама, тим самим з материнським молоком вітаміни будуть надходити малюкові.

  Алфавіт Школяр – застосування

  Допомога під час навчання

  Алфавіт Школяр – це цілий набір корисних вітамінів різних груп. Крім загального списку, до складу входить: марганець, цинк, мідь, хром і молібден. Комплекс спеціально розроблений для школярів, щоб, незважаючи на сильні навантаження, психологічні стреси і фізичні вправи, дитина продовжував правильно розвиватися.

  Читайте також:Вітамінні комплекси для жінок після 40: показання та різновиди препаратів

  Важливо при застосуванні даного набору дотримуватися графіка прийому. Червона таблетка п’ється рано вранці, зелена – в обідню перерву, жовта таблетка приймається ввечері. Тільки при такій послідовності можна досягти максимально швидкого позитивного результату. Дитина отримує не тільки необхідний комплекс вітамінів, але і мінералів.

  Алфавіт Дитячий Садок

  Якщо дитині ще немає семи років, та у школу ще зарано йти, тоді, напевно, він ходить у дитячий садок. З-за частого спілкування і тілесного контакту з іншими дітьми дитина піддається ризику заразитися мікроорганізмами, які і призводять до постійних простудних захворювань.

  Для дітей від 3 до 7

  Таблетки для розжовування класифікації Дитячий садок включають в себе дев’ять мінералів і тринадцять вітамінів. Таблетки пофарбовані в білий, рожевий і жовтий відтінок. Додаткові компоненти: бета-каротин, пантотенова кислота та інші елементи. Добова потреба даних вітамінів становить від сорока до вісімдесяти відсотків, в залежності від ваги і віку дитини. Діти дуже люблять набір Алфавіт, так як вони мають смак цукерки з фруктовим і ванільним ароматом.

  Переваги препарату Дитячий садок:

 • Нормалізує роботу мозку.
 • Зміцнює імунітет.
 • Дозволяє організму розслабитись, незважаючи на будь-які стресові ситуації і високе навантаження.
 • Така профілактика дозволить зберегти здоров’я малюка і захистити його від серйозних інфекційних захворювань на довгі роки.

  Вітаміни Алфавіт Наш малюк

  Вітаміни для малюків

  Цей комплекс прописується для діток від року. Препарат досить м’який, тому дуже легко і швидко засвоюється в дитячому організмі. Він спеціально розроблений так, щоб не викликати алергічної реакції. Особливо ефективний прийом вітамінного комплексу, коли дитина хворіє. Компоненти, що входять до складу препарату, сприяють стимуляції рухової активності і хорошому сну дитини. Набираючись сил, необхідних під час міцного сну, малюк здатний протягом дня вивчати навколишнє середовище і вільно рухатися.

  Форма випуску: не таблетки, а порційні пакетики, всередині яких знаходиться суміш. Пакетики також мають різні колірні відтінки. Рано вранці приймається суміш з червоного пакетика, в обідній час – зелений пакетик, а перед сном приймається суміш в синьому пакетику. Ідеальним буде, якщо приймати вітаміни через кожні 4 години, не раніше. Іноді, якщо пропустили час, можна дати відразу кілька пакетиків, але не захоплюватися. Перевищувати норму не можна, можливі негативні наслідки.

  Читайте також:Як відновити кальцій в організмі. Недолік кальцію: чим це погано?

  Алфавіт Тінейджер

  Виробники даного препарату подбали, щоб комплекс Тінейджер включав всі необхідні складові для підліткового віку. Всі компоненти допомагають статевого дозрівання.

  Випускається у вигляді таблеток: жовтого, бежевого і зеленого кольору. Приймати послідовно, у відповідності з інструкцією. Препарат дозволяє легше перенести психологічні підліткові періоди дорослішання, адаптує організм до різкого стрибка зростання. До будь-яких змін в організмі дитина ставиться досить спокійно і без депресій.

  Вітаміни Алфавіт B – проти застуди

  Боремося із застудою

  В осінній і весняний період діти часто хворіють простудними захворюваннями. Щоб максимально огородити дитину від хвороб, для профілактичних заходів можна приймати Алфавіт B, який спеціально випущений для таких випадків. Постійні простудні хвороби викликають стреси для організму, за цього без причини може піднятися температура. Витаминизирующая терапія зміцнює імунну систему.

  До складу входять 10 мінералів, 13 вітамінів, лактулоза і пребіотики. Позитивні властивості:

  • нормалізує флору кишечника
  • покращує роботу товстого кишечника

  Даний вітамінний комплекс ефективний у будь-якому разі його застосування дозволяє усунути наслідки після дисбактеріозу та антибіотиків

  Протипоказання

  Дані вітаміни практично не мають побічних дій і протипоказань. Однак це не означає, що потрібно приймати препарат необдумано. Іноді деякі компоненти викликають роздратування і алергію через барвників.

  Алфавіт Наш малюк не можна давати дітям, у яких надмірна вага або є порушення вуглеводного обміну. Школяр, Сезон застуд і Дитячий сад протипоказаний тим, у кого проблеми зі щитовидною залозою.

  Щоб уникнути негативної реакції організму, слід перед прийомом або купівлею порадитися з місцевим педіатром.

  Отже, вітамінний комплекс Алфавіт перепризначений для дітей всіх віків. Препарати мають різну класифікацію, дозволяють забезпечити та підтримати організм дитини в певний період його життя. Кожен окремий набір має додаткові компоненти, які виконують особливу функцію. Для безпеки перед застосуванням краще проконсультуватися з лікарем. Також важливо не поспішаючи ознайомитися з інструкцією по застосуванню, та не перевищувати допустиму норму.