Chokolate slim — коктейль, допомагає без зайвий зусиль за короткий термін позбутися від обридлих, зайвих кілограм. Його обирають за натуральний склад і ефективність. Тому не дивно, що серед тих, хто бажає скинути зайву вагу «Шоколад Слім» користується величезною популярністю.

Але є й ті люди, яким цей напій не допоміг – зайва вага не зник. У чому причина, чому одні, вживаючи «Шоколад Слім» втрачаю вагу, а інші немає?

Як знати, чи буде результат від вживання Chokolate slim?

Коли цей коктейль тільки з’явився на ринку препаратів для схуднення, люди, набували оригінальний товар, при цьому, не маючи ні найменшого уявлення про те, як він повинен виглядати. Результат був 100% позитивний. Схудли всі, хто вживав напій.

Однак шоколад для схуднення діяв без винятків доти, поки не з’явилися ті, хто вирішили скористатися вдалим моментом і виготовити підроблений коктейль.

Підпільний продукт все частіше стали видавати за оригінальний товар. Не страшно, якщо підроблений напій не принесе очікуваного результату, але нерідко зустрічаються випадки, коли підробка, містить у собі небезпечні для здоров’я людини речовини.

Як бути, відмовитися від даного препарату і шукати інші способи, з допомогою яких можна позбутися від зайвої ваги, не докладаючи при цьому особливих зусиль (не сидіти на виснажливих дієтах і не відвідувати заняття у фітнес-центрах) або ж є шанс купити оригінальний «Шоколад Слім»?

Щоб не розчаруватися в продукті і не придбати підробку, потрібно знати, як повинна виглядати оригінальна упаковка «Шоколаду Слім».

Купуючи справжній коктейль «Шоколад Слім», ви отримуєте 100% гарантію на належний результат (схуднете, згідно інструкції на упаковці).

Підробка та оригінал: в чому різниця?

Насамперед, слід зазначити, що даний препарат, призначений для схуднення, що не є шоколадом у звичній для всіх формі.

«Шоколад Слім» на вигляд являє собою порошок, що складається з натуральних інгредієнтів:

 • Ягід Годжі — перешкоджають утворенню нових жирових клітин після прийому їжі. Плоди цієї рослини користуються чималою популярністю серед тих, хто хоче позбутися зайвої ваги і на довгі роки зберегти молодість шкіри. Ягоди Годжі містять у собі антиоксидантні речовини, мінерали (фосфор, магній, мідь, цинк), вітаміни та інші корисні мікроелементи. Тому не дивно, що ці ягоди активно застосовують, як в якості окремого продукту, так і в комплексі з іншими компонентами.
 • Зерна зеленої кави. Цей компонент спрямований на те, щоб надати людині сил, енергії і зменшити апетит. Зерна зеленої кави надають тонізуючу дію на організм.
 • Іспанська шавлія, як їх називають на батьківщині або насіння Чіа. Даний компонент запобігає утворенню жирових клітин після вживання і засвоєння їжі, а також надає помилкове відчуття ситості. Іспанська шавлія справляє належний вплив на організм в цілому – сприяє виведенню холестерину з організму, підвищенню імунітету, поліпшенню пам’яті і зміцненню нервової системи.
 • Acai беррі («тропічна віагра»/ягоди Асаї) являють собою природний антиоксидант, до складу яких входить ціанідин – запобігає утворенню жирових клітин.
 • Какао. За рахунок входять до складу компонентів (це і метилксантини, стеаринова кислота, танін і навіть кофеїн), вживаючи натуральний какао, у людини зменшується тяга до солодкого. Також слід зазначити, що даний компонент містить в собі фенілетиламін, який впливає на вироблення гормону щастя.
 • Екстракт гриба Лінчжі (трутовик лакований). «Лінчжі» в перекладі з китайської мови означає «рослина безсмертя». Даний інгредієнт, що входить до складу Шоколаду Слім», сприяє виведенню холестерину з організму, а також нормалізує жировий обмін. А чи знаєте ви, що даний інгредієнт в Китаї і Таїланді в цілях корекції ваги, використовують більш двох тисяч років?
 • Слід зазначити, що справжній Шоколад Слім» не містить в собі хімічних речовин та пестицидів – вживаючи даний коктейль, можна не турбуватися про стан свого здоров’я. У зв’язку з інгредієнтами, що входять до складу напою, ціна на продукт настільки висока.

  Перш ніж купити коктейль для схуднення, обов’язково прочитайте на упаковці склад. Справа в тому, що підпільні виробники, в більшості випадків, чесно пишуть, що входить в коктейль.

  Врахуйте, якщо у складі напою присутні синтетичний кофеїн і екстракт зеленої кави, то очікуваного ефекту від вживання даного препарату не буде.

  Домогтися бажаного результату вдасться тільки в тому випадку, якщо «Шоколад Слім» складається виключно з натуральних інгредієнтів – зменшують апетит і активізують процес розщеплення жирових відкладень в організмі.

  Вживаючи оригінальний коктейль для схуднення, людина не тільки втрачає у вазі, але і прибуває в прекрасному настрої – відчуває себе бадьорим і в піднесеному настрої.

  Якою повинна бути упаковка?

  Підробка або оригінал в чому різниця? Підробка не тільки відрізняється за складом, але і за зовнішнім виглядом. Упаковка оригінального продукту для схуднення повинна мати на собі товарний знак (емблему), унікальний реєстраційний номер. Якщо таких даних немає, то в руках у вас підробка.

  Перш ніж купити коктейль для схуднення зверніть увагу на наявність захисту – упаковка повинна вміщати в себе порошок у фользі – вона необхідна для захисту складу від зовнішніх факторів впливу, а також для збереження корисних властивостей.

  Колір також має значення. Справжня упаковка має червоний фон, на якому написано назву напою.

  Уважно подивіться, як пишеться назва (Chokolate Slim) – зверніть увагу на кожну букву. Справа в тому, що підпільні виробники часто копіюють оформлення коробки, змінюючи лише одну букву в назві. У підсумку, така упаковка (підробка) виглядає майже в точності як оригінал, за винятком однієї літери.

  У більшості випадків, як показує практика, підробка не має голографічного стікера.

  Пам’ятайте, що не оригінальна упаковка говорить про те, що в руках у вас підробка.

  Що стосується вартості, то підробка в більшості випадків представлена продавцями за низькою ціною. Ціна – це один з показників якості товару.

  Ціна

  Низька ціна повинна насторожити. Як правило, в більшості випадків, підробка коштує дешевше. Занижена ціна (якщо стосується неякісного товару) може бути представлена як акція, знижка першому покупцеві і подібні маркетингові ходи.

  Якщо ви побачили, що ціна на шоколад для схуднення нижче, ніж заявлена виробником, то в такому випадку слід відмовитися від придбання.

  Врахуйте, оригінальний коктейль неможливо побачити на прилавках у магазинах. Якщо побачили в супермаркеті «Шоколад Слім», то зі 100% гарантією можна сказати, що це підробка.

  Придбати якісний препарат для схуднення, упаковка і вміст якого відповідає заявленому, можна тільки на сайті виробника (віддайте перевагу офіційним ресурсу).

  Сертифікати

  Щоб переконатися в якості товар, перш ніж його купити, рекомендується попросити менеджера надати сертифікат, що підтверджує справжність продукції.

  Переглядаючи документи, переконайтеся, що на них присутня печатка виробника. Всі дані, зазначені в сертифікаті повинні відповідати дійсності – зверніть увагу на назву (як воно написано), виробника.

  Якщо сертифікат з якої-небудь причини не надали, то придбання відмовтеся – на 99% це підробка.

  Оригінальний «Шоколад Слім»: смак, колір, аромат, ефект

  Упаковка і ціна — безсумнівно є одними з головних показниками достовірності товару. Але колір, смак і аромат також мають значення.

  Після заварювання, справжній шоколад для схуднення, має насичений коричневий відтінок, якщо такого немає, то була придбана підробка.

  Оригінальний коктейль характеризується наявністю яскраво-вираженого смаку і приємного, «теплого» аромату.

  Ефект після вживання оригінального напою для схуднення, з’явиться через три дні. Через місяць можна буде побачити істотний результат. Якщо через 30 днів, вага так і не пішов, значить, упаковка, містить у собі підроблений складу. Щоб цього уникнути, купувати препарат для зниження ваги слід на сайті виробника.

  Чи можна придбати оригінальний «Шоколад Слім» в аптеках?

  Аптека – ще одне місце (окрім сайту виробника/офіційного ресурсу), де можна купити справжній Chokolate slim. В основному такий продукт зустрічається у великих аптечних мережах, де крім лікарських препаратів, що продають косметику і біологічні активні добавки.

  Однак багато хто не ризикують купувати Chokolate slim в таких місцях, вважаючи, що справжню продукцію можна придбати тільки на офіційному ресурсі. Звичайно, ціна в інтернет-магазині, безумовно, буде нижче, але ви впевнені, що вам надішлють оригінал? Довіряти варто тільки перевірених сайтів.

  Що стосується аптек, то і тут купувати даний продукт не безпечно.

  Щоб не стати жертвою шахраїв, попросіть фармацевта показати вам сертифікат відповідності на продукцію та інші папери, що підтверджують справжність напою. Якщо сертифікат так і не надали, від покупки в даному місці краще відмовитися, так як, швидше за все тут продають підробку.

  Але, як правило, в мережевих аптеках, навряд чи вдасться «напасти» на неподлинный товар. Чому? Це пояснюється насамперед тим, що не в їх інтересах ризикувати налагодженим бізнесом і репутацією. До того ж належні органи регулярно перевіряють аптеки на якість і справжність товарів.

  Протипоказання

  Насамперед, слід зазначити, що даний напій не підходить для людей з гіпертонією, а також для тих, у кого була виявлена індивідуальна непереносимість інгредієнтів (хоча б одного, що входить до складу коктейлю).

  При вагітності та годуванні груддю Chokolate slim також протипоказаний. У цей список потрапляють і ті, кому не виповнилося шістнадцять років.

  Свідчення

  «Шоколад Слім» підходить для тих, хто хоче позбутися обридлих кілограмів, але не бажає виснажувати себе шкідливими дієтами (в першу чергу це стосується моно дієт). Адже, як відомо, в більшості випадків, наслідками жорстких дієт є проблеми з кишково-шлунковим трактом.

  При вживанні шоколаду для схуднення, такий ризик відсутній. Крім того, коктейль, що складається з натуральних інгредієнтів, робить благотворний вплив на весь організм в цілому, сприяє виведенню шлаків і зниження рівня холестерину в крові.

  Даний напій підходить і для тих, у кого немає часу щодня стежити за з’їденими калоріями і виконувати додаткові фізичні навантаження.

  Щоб почати втрачати вагу, досить тільки розвести суху суміш в окропі і випити на ситий шлунок — процес нормалізації ваги буде відбуватися самостійно. Щоб домогтися результатів не доведеться докладати будь-яких зусиль.

  Худнути з «Шоколадом Слім» не тільки смачно, але і безпечно – підходить для тих, у кого здоров’я не дозволяє займатися спортом і сидіти на дієтах з урізанням кількості вуглеводів і жирів.

  Про користь

   

  Багато вбирають шоколад для схуднення за його неперевершений смак і чарівний аромат. Саме смакові властивості, які роблять цей напій особливо привабливим серед охочих позбавитися від зайвої ваги. Що може бути краще, ніж «смачно худнути»?

  Дієтологи стверджують, що за допомогою цього коктейлю можна не тільки схуднути, але і поліпшити стан здоров’я.

  У ході клінічних досліджень виявили, що жирові клітини під впливом даного напою починають розщеплюватися природним шляхом.

  До того де до складу цього препарату входять виключно (як стверджують виробник) натуральні компоненти – це і ягоди годжі, і ягоди Асаї та інші, не менш корисні інгредієнти. Кожен з компонентів має позитивний вплив на організм людини. В склад не входять жири і шкідливий цукор.

  Властивості

  Реальні відгуки підтверджують, що «Шоколад Слім» володіє наступними властивостями:

  • зменшує тягу до солодкого;
  • очищає шкірний покрив від акне/прищів;
  • нормалізує обмінні процеси;
  • знижує вагу;
  • надає тонізуючу дію (чоловік, після вживання напою, відчуває себе бадьорим протягом усього дня).

  Слід врахувати, що всі перераховані вище властивості характерні для оригінального препарату, але не як не для підробки. Тому, щоб не розчаруватися в препараті, купуйте «Шоколад Слім» тільки у перевірених постачальників.

  Що б знати напевно, підробка у вас в руках оригінал або попросіть у продавця сертифікат.

  Як вживати?

   

  Насамперед, слід зазначити, що у справжньої упаковці міститься 110 грам порошкоподібної речовини, якого вистачить на один місячний курс.

  Отже, як вживати? Щоб насолодитися чудовим ароматом і досягти бажаних результатів (позбавитися від зайвої ваги) потрібно 2-3 чайні ложки сухої суміші залити склянкою гарячої кип’яченої води і дати настоятися (півгодини цілком буде достатньо).

  Вживають «Шоколад Слім» після прийому їжі (оптимальний варіант – після сніданку) протягом двох-чотирьох тижнів. Потім, якщо вирішите продовжити худнути разом з коктейлем, слід зробити перерву на місяць.

  Входять до складу зерен зеленої кави, напій володіє тонізуючими властивостями, тому пити його рекомендується в першій половині дня. Щоб уникнути безсоння не слід вживати препарат перед сном.

  Під час другої/третьої/четвертої стадії ожиріння щоб досягти хороших результатів потрібно пройти кілька курсів.

  При правильному прийомі коктейлю, людина втрачає 20-24 кг у вазі за місяць.

  Щоб прискорити результат можна вдатися до виконання додаткових фізичних навантажень, підібравши для себе відповідний комплекс вправ, і викреслити зі списку дозволених продуктів солодке, жирне і солоне.

  Одне з головних переваг цього препарату полягає в тому, що людина худне, при цьому не відчуває почуття голоду.

  Результати

  На думку дієтологів, щоб схуднути, вживаючи шоколадний напій не обов’язково виконувати додаткові фізичні вправи і сидіти жорстких/щадних дієт – зайві кілограми піде і без додаткових зусиль. Проте якщо людина бажає прискорити процес і домогтися найкращого ефекту, можна вживати препарат у комплексі з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями.

  Слід зазначити, що з допомогою такого напою можна не тільки підтягти фігуру, але і поліпшити стан здоров’я – знизити рівень холестерину в крові і нормалізувати травний процес.

  Після першого дня правильного вживання «диво-коктейлю»:

  • покращує самопочуття;
  • знижується апетит (людина протягом дня не відчуває почуття голоду);
  • з’являється додаткова енергія (людина протягом дня почуває себе бадьорою і в піднесеному настрої);
  • зменшується вага.

  В незалежності від того, займаєтеся ви спортом або ведете сидячий спосіб життя, в будь-якому випадку ви спаситель від обридлих кілограмів.

  Реальні відгуки підтверджують, що результати не змусять себе довго чекати: ефект буде помітний вже через кілька днів після першого прийому коктейлю. Але щоб досягти позитивних результатів, необхідно вживати напій щодня – безперервного протягом всього курсу.

  Одного курсу (2-4 тижні) цілком вистачить, щоб помітити зміни в кращу сторону і поліпшити стан здоров’я.

  Відгуки

  Олена Володимирівна 26 рік

  «Протягом багатьох років я страждала ожирінням 2 ступенем. У мене немає можливості ходити у фітнес-центр, так як не дозволяє здоров’я. Що стосується дієт, то перепробувала різні методики, починаючи від жорстких до щадних. Нічого не допомогло, вага так і залишився на первісній оцінці.

  Коли почула про шоколад для схуднення, не повірила, але цікавість взяла вгору. І ось, через два місяці (вживала препарат курсами) я стала важити 64 кілограми.» Ціна прийнятна, напій смачний і головне, результативний.

  Катерина Юріївна 33 роки

  Після народження другої дитини, я стала важити більше ста кілограм. У боротьбі із зайвою вагою випробувала безліч різних дієт– результату не було.

  Випадково прочитала в інтернеті статтю про «Шоколад Слім». Вирішила спробувати. Ціна звичайно його висока, але результат того вартий. Після першого курсу (2 тижні) я скинула 20 кілограм.