Шугарінг: на скільки вистачає ефект

Шугарінг — це видалення небажаного волосся за допомогою липкої і пластичної медової маси. Його роблять як в салоні, так і вдома з допомогою спеціальних коштів, які доступні в магазинах. Тривалість результату залежить від якості пасти і умінь майстра. Виробники і салони краси запевняють, що ефект буде тривати від двох до трьох тижнів. Навіть після однієї процедури волосся стають тонше і світліше, і це теж продовжує результат, так як візуально ніжки будуть залишатися гладкими.

Введення

Щоб зрозуміти, скільки ж тримається ефект від шугарінга — давайте розглянемо сам принцип його проведення. Липка цукрова маса щільно прилягає до волоскам і за допомогою різкого ривка висмикує їх з цибулин. Шугарінг схожий і з іншими засобами депіляції, наприклад з воском, але завдяки водному складом він менше травмують шкіру.

Час результату залежить не тільки від умінь майстра і обраного складу, але і від оброблюваної зони, адже в зоні бікіні, ногах, руках і пахвових западинах волосся ростуть абсолютно по-різному.

На обличчі

Якщо ви вперше робите шугарінг на обличчі, то краще звернутися в салон або спробувати на менш помітному ділянці шкіри. Такий вид депіляції вимагає певної вправності, і вам краще «набити руку», щоб на обличчі не виникало почервоніння або подразнення через недосвідченість. Перед процедурою необхідно обробити шкіру антисептиком.

Як показує досвід багатьох жінок, використання в якості депіляції саме шугарінга має великі переваги:

 • Відносна безболісність, особливо в другій або третій раз, коли шкіра звикає, то біль майже не відчутна;
 • Гладкість зберігається до чотирьох тижнів, так як паста обробляє не лише верхній шар шкіри, але і вириває волоски повністю з коренем. Завдяки цьому ви зможете насолоджуватися ідеальною гладкістю довгий час.

Шугарінг: на скільки вистачає ефект

На ногах

Дуже багатьох жінок цікавить питання про те, скільки буде триматися шугарінг саме на ногах, а особливо влітку, коли ми всі хочемо гуляти в спідничках, не турбуючись про гладкості ніг. Насправді, тимчасові показники можуть бути різними, оскільки залежать від індивідуальних особливостей і рослинності.

У середньому, ви можете насолоджуватися таким ефектом до трьох тижнів, за умови, що процедура була проведена правильно, і майстер зумів захопити всі волоски. При цьому вже після першої процедури вони стають тонше, легше і починають рости набагато менше. Але в разі якихось гормональних збоїв рослинність може з’явитися вже через тиждень. В такому випадку вам краще звернутися до лікаря — ендокринолога.

Відеоролик

На руках

Про те, щоб позбутися від рослинності на руках, замислюються багато жінок. А особливо ті, у кого волосся темні і густі, але використання бритви або воску може тільки погіршити ситуацію, і волосся почнуть зростати ще більше. При цьому результат від шугарінга рук теж зберегтися на чотири — п’ять тижнів. Саме завдяки такому тривалому ефекту багато жінок віддають перевагу в депіляції рук саме йому.

Шугарінг: на скільки вистачає ефект

Пахви

Так як шкіра пахв дуже чутлива, при депіляції цієї зони виникають неприємні відчуття. Якщо ви протягом довгого часу голили цю зону, то напевно помітили, що волоски стали набагато жорсткіше, щоб їх видалити — потрібна більш щільна консистенція, інакше на довготривалий ефект можна не розраховувати. Скільки тримається шугарінг пахви – в середньому два тижні.

Зона бікіні

Завдяки скрабирующим частинкам цукру шкіра відлущується, адже зона бікіні теж потребує догляду та правильного очищення. Якщо робити все правильно, то не повинно залишитися подразнень і запалень, але у всіх шкіра дуже різна. Якщо ви будете робити цю процедуру регулярно, то волоски стануть тонше і світліше, що значно зменшить больові відчуття при подальшій депіляції. На скільки вистачає шугарінга бікіні — ефектом ідеальної гладкості можна насолоджуватися від однієї до трьох тижнів.

Шугарінг: на скільки вистачає ефект

Як довго триває ефект

Шугарінг, скільки тримається результат? Волоски починають відростати протягом чотирнадцяти — двадцяти днів, як запевняє нас реклама, але у власниць смаглявої шкіри і темних жорстких волосся можуть почати відростати і раніше. Так що світловолосі дівчата можуть насолоджуватися ефектом набагато довше.

Скільки не росте волосся після шугарінга?

 • При депіляції пахвової западини, деякі жінки помічають перші волоски через сім — десять днів. Однак візуально їх складно помітити, так як після процедури вони стають тонше і світліше, можна назвати їх невеликим «пушком».
 • В зоні бікіні волоски можуть почати відростати через чотирнадцять днів, але область їх появи може бути неоднорідною, а ще через тиждень можна вже помітити, що вони починають відростати більш рівномірно і приблизно однакової довжини;
 • Трохи відрізняється зона глибокого бікіні, так як у більшості жінок може з’явитися рослинність після закінчення тридцяти днів.

Найголовніше, на що не впливає ні товщина, ні густота, ні рівень гормонів — це те, що у всіх жінок після процедури волосся починають рости повільніше, стають тонше і освітлюються завдяки відбілюючим компонентів, які перебувають у складі салонної маси для шугарінга.

Шугарінг: на скільки вистачає ефект

Рекомендації як продовжити ефект

Термін, через який починають відростати перші волоски — суто індивідуальний, але є дієві способи, як продовжити результат:

 • За 2-3 дні потрібно зробити легкий пілінг депилируемой зони, можна навіть у домашніх умовах. Це зніме ороговілі частинки шкіри і відкриє доступ до основи. Так, майстер напевно зможе захопити всі волоски і висмикнути їх з коренем. Але ні в якому разі не потрібно робити пілінг за день, або ще гірше, за годину. Так ви тільки травмуєте шкіру під час процедури шугарінга.
 • Перед депіляцією краще розпарити шкіру — це відкриє пори і цукрова маса зможе дістатися до основи волосся, що зробить процедуру менш болючою;
 • Краще всього зберегти оптимальну довжину волосків в 2-4 мм. Так паста зможе їх ідеально видалити. Якщо вони будуть занадто короткі, то їх буде дуже важко захопити, а якщо занадто довгі, то вони можуть обламуватися і не вириватися з коренем, що створить ризик того, що волосок може врости.
 • Перед процедурою потрібно обробити місце депіляції антисептиком, а потім посипати тальком. Майстер зобов’язаний це зробити, щоб повністю знезаразити ділянку шкіри, а також видалити всю вологу з її поверхні.
 • Після процедури потрібно регулярно використовувати засоби по догляду за шкірою і для уповільнення росту волосся. Це буде знебарвлювати волосок і руйнувати його стрижень.
 • Висновок

  Щоб звести до мінімуму не дуже приємні моменти шугарінга і продовжити ефект, потрібно правильно дотримувати техніку і перший раз краще звернутися до майстра. Пам’ятайте, що результат залежить від точного дотримання технології. Дізнавшись всі тонкощі цукрової депіляції, ви зможете повторювати шугарінг в домашніх умовах.