Сироп Стодаль: склад рослинного походження

Сильний кашель, який є неприємним наслідком застуди або грипу – досить небезпечний подразник для організму. Подвійно небезпечний він для організму дитини або майбутньої матері, так як їм протипоказаний прийом більшості ліків, які можуть викликати полегшення при кашлі, але мають побічні ефекти. У цьому випадку на допомогу прийде сироп Стодаль, склад якого не несе в собі жодної небезпеки для ніжного дитячого віку.

Зміст:

 • 1 Ефективно і нешкідливо: сироп від кашлю Стодаль
 • 2 Натуральний склад сиропу Стодаль – гарантія безпеки застосування
 • 3 Сироп Стодаль – інструкція із застосування, дозування, протипоказання

Ефективно і нешкідливо: сироп від кашлю Стодаль

Сироп Стодаль: склад рослинного походження

Сироп Стодаль проти кашлю

Останнім часом не рідкість поява в аптеках різних гомеопатичних препаратів – це свідчить про успіх лікування ними. Препарат Стодаль – перевірене гомеопатичний засіб, призначений своїми творцями для лікування розладів дихальних шляхів.

5 причин вибрати для лікування сироп Стодаль:

 • Активні компоненти препарату забезпечують прискорення переходу кашлю з сухої фази у вологу.
 • Вживання сиропу сприяє виведенню мокротиння, зменшенню відчуття дискомфорту в гортані, тим самим мінімізуючи кількість нападів кашлю. Загальний стан організму при цьому стабілізується.
 • Лікування препаратом Стодаль допоможе не тільки швидко і ефективно справитися з недугою, але і підвищить опірність організму до інших респіраторних інфекцій.
 • Прийом ліків дитиною не викличе проблем, так як сироп володіє приємним смаком карамелі і більше схожий на ласощі.
 • Сироп Стодаль дозволений для застосування в комплексі з іншими лікарськими препаратами.
 • Приймаючи рішення використовувати для лікування дитини препарат Стодаль, потрібно обов’язково врахувати думку лікаря. Після здачі необхідних аналізів і огляду лікар поставить діагноз і дасть дозвіл використовувати сироп для лікування.

  Натуральний склад сиропу Стодаль – гарантія безпеки застосування

  У число активних компонентів препарату, що обумовлюють його бронхолітичну дію, входять витяжки і екстракти таких рослин:

  Сироп Стодаль: склад рослинного походження

  Пульсатілла

  • Пульсатілла (родина Жовтецевих). Так звана сон-трава давно використовується в народі при лікуванні запальних захворювань: пневмонії, бронхіту, риніту, отиту. У комплексі з румексом криспусом вона сильніше виявляє відхаркувальну дію. Ефективно лікує сухий спастичний кашель, зменшуючи силу і тривалість нападів.
  • Румекс криспус (сімейство Гречаних). Зволожує слизові оболонки, корисний при сухому і постійному кашлі. Показаний до застосування в якості засобу від бронхіту і трахеїту.
  • Ипекакуана (сімейство Лободових). Гомеопатичне дія проявляється при лікуванні інфекційних захворювань дихальних шляхів. Корисна при спазмах, активно виводить скупчення слизу з дихальних шляхів. Допоможе впоратися з такими недугами, як слизовий катар бронхів і повна втрата голосу.
  • Бріонія (сімейство Гарбузових). Відоме декоративна і лікарська рослина – переступень білий. Дія: розрідження слизу, полегшення відділення мокроти. Сприяє швидкому видаленню слизу з дихальних шляхів.
  • Дрозера (Росянковые). Гомеопатичні дози дрозеры застосовні для позбавлення від затяжного спастичного нічного кашлю. Корисна при коклюші, туберкульозі.
  • Стикта пульмонария (сімейство Лобариевые). Відома під назвою лобария легенева. Відвари використовуються в лікуванні туберкульозу та запалення легенів. Корисна при сухому кашлю, погіршення ночами. Усуває біль і сухість у горлі.

  Сироп містить і інші речовини, що використовуються в гомеопатії. Це спонгия тосту, що використовується в жженом вигляді, що містить алкалоїди, з дією, по своєму ефекту подібним з папаверином. В складі і інші речовини – антимониум тартарикум і коккус какти, які застосовують при застій слизу в бронхах і легенях.

  Усі ці компоненти вдало доповнюють один одного, вирішуючи одну загальну задачу – позбавлення хворого від кашлю.

  Сироп Стодаль – інструкція із застосування, дозування, протипоказання

  Сироп Стодаль: склад рослинного походження

  Боремося з кашлем

  Перед початком застосування препарату слід ознайомитися з інструкцією. До цього моменту слід поставитися з усією увагою, оскільки є деякі протипоказання до його використання.
  Фармакологічна дія сиропу: завдяки вмісту натуральних компонентів Стодаль комплексно впливає на різні типи кашлю. Ефект проявляється в отхаркивающем, бронхолитическом дії.

  Показання до використання: терапія кашлю різного характеру.

  Спосіб застосування: всередину.

  Дозування: Стодаль призначають дорослим – 15 мл через кожні 6-8 годин, дітям – 5 мл до 3 разів на день.

  З приводу тривалості лікування сиропом слід порадитися з лікарем. При відсутності вираженого ефекту прийом препарату слід відмінити і звернутися до лікаря.

  Протипоказання до використання препарату:

  • Індивідуальна непереносимість компонентів сиропу
  • Дисахаридазна недостатність
  • Фруктозурия, спадкова форма
  • Вік до 2 років

  Через вміст етанолу з обережністю призначають Стодаль вагітним і годуючим жінкам, а також хворим на епілепсію. В дозі 15 мл міститься приблизно 0,2 г етанолу.

  Відгуки на прийом сиропу в основному позитивні. Помічена висока ефективність дії препарату. Батьки звертають увагу на його приємний смак, що важливо в лікуванні дітей.