Сироватка «Микозан» проти грибка: особливості застосування, вартість, ефект

Для лікування грибка нігтів зазвичай використовуються протигрибкові препарати, такі як «Микозан». Але щоб цей засіб подіяло, потрібно дотримуватися правил його застосування. Відгуки доводять, що воно ефективно, але все ж є деякі нюанси.

Сироватка «Микозан» проти грибка: особливості застосування, вартість, ефектОгляд, відгуки і ціна Микозана від грибка нігтів

Зміст

 • 1 Принцип дії препарату
 • 2 Форма випуску
 • 3 Що входить в комплект?
 • 4 Показання
 • 5 Протипоказання
 • 6 Як використовувати?
 • 7 Вказівки
 • 8 Вартість
 • 9 чи Є схожі кошти?
 • 10 Думки

Принцип дії препарату

Препарат «Микозан», використовуваний для лікування грибка, в якості основної діючої речовини містить фільтрат ферменту жита, тобто засіб можна назвати натуральним. Також в складі можна виявити і деякі інші компоненти, але вони доповнюють основний. До них належить вода (вона відіграє роль основи), гідроксиетилцелюлоза, пентиленгликоль (працює як якийсь підсилювач) і диметилизосорбит (він забезпечує максимальне проникнення інших речовин в пластини нігтів і огрубілі шкірні покриви).

Як показують численні відгуки, «Микозан» діє. Але як досягається його вплив? По-перше, в пластинах нігтів створюються зовсім несприятливі для життєдіяльності і тим більше розмноження патогенних мікроорганізмів умови. По-друге, речовини потрапляють на поверхню мембран грибків і руйнують всі верстви їх ліпідних оболонок, викликаючи подальшу загибель. По-третє, компоненти проникають і в найглибші шари нігтьових пластин, підвищують їх стійкість, знижують пористість і відновлюють структуру. А на поверхні утворюється непомітна, але щільна захисна плівка, що запобігає повторне зараження і забезпечує профілактику грибка.

Форма випуску

Препарат «Микозан», відгуки про який ви зможете вивчити трохи пізніше, випускається у формі сироватки.

Що входить в комплект?

В упаковці, крім флакона з сироваткою, ви виявите та деякі допоміжні пристосування, що забезпечують комфорт використання. Це пензлик-аплікатор, що полегшує дозування і нанесення, пилка для попередньої ретельної очистки нігтьових пластин (все в комплекті десять штук, причому вони одноразові), зрозуміла інструкція по застосуванню, щоденник для поміток, записів про лікуванні грибка.

Сироватка «Микозан» проти грибка: особливості застосування, вартість, ефект

Свідчення

Інструкція по застосуванню має дані про те, що його рекомендується використовувати при грибкових ураженнях нігтів, а також для зниження ризику повторного інфікування (в якості профілактики) і для зміцнення нігтьових пластин при їх расслаивании, підвищеної пористості або ламкості. Таким чином, «Микозан» — це натуральна лікувальна, захисну, профілактичну і уходовое засіб.

Наші читачі рекомендують!Для позбавлення від грибка нігтів і стопи наші читачі радять масло Стоп-Актив. Швидке лікування і профілактика грибка нігтів і стоп за рахунок ефекту «саркофага», який посилює знищує вплив на спори грибка. 100% натуральний і безпечний засіб! Детальніше тут…

Протипоказання

Засіб «Микозан», застосовується для лікування грибка нігтів, як свідчить інструкція по застосуванню, не слід використовувати в дитячому віці (до чотирьох років) і при індивідуальній непереносимості тих чи інших компонентів (зустрічається вкрай рідко).

Як використовувати?

Використовувати «Микозан» для усунення грибка нігтів нескладно. Застосування складається з декількох етапів:

 • Видалення лаку.
 • Очищення нігтьових пластин за допомогою вхідної в комплект пилочки. Така процедура проводиться лише раз на тиждень, пилка після обробки викидається (якщо використовувати її знову, може відбутися повторне зараження).
 • Двічі на добу (ввечері і вранці) за допомогою аплікатора нанесіть сироватку на поверхні всіх уражених нігтів.
 • Потім пластини просушіть протягом пари хвилин, щоб складу проник в глибокі шари і добре вбрався, а не стерся.
 • Курс безперервного лікування повинен тривати мінімум місяць, при збереженні симптомів його можна продовжити. Коли ознаки грибка нігтів зникнуть, сироватку «Микозан» можна використовувати раз на добу до того моменту, поки не відросте повністю здорові пластини. Загальна тривалість терапії може тривати до чотирьох-шести місяців. Перші позитивні результати будуть помітні через два чи три тижні.

  Для профілактики застосовуйте сироватку щодня або через день, наносячи її на пластини здорових нігтів. Так ви можете наносити «Микозан» і для догляду і зміцнення, відновлення нормальної структури.

  Для оцінки ефекту виробники радять використовувати шаблони, раз в місяць помічаючи в них ділянки уражених нігтів і здорові зони. Як показують відгуки, це дуже зручно. Контролювати себе і відслідковувати правильність дій можна за допомогою вхідного в комплект щоденника.

  Сироватка «Микозан» проти грибка: особливості застосування, вартість, ефект

  Вказівки

  Особливі вказівки:

 • Варто пам’ятати про те, що при лікуванні грибка нігтів на ногах результати можуть бути непомітними протягом перших двох місяців, так як пластини відростають досить повільно, крім того, вони є щільними і грубими.
 • Препарат «Микозан» призначений виключно для місцевого зовнішнього застосування.
 • Не варто передавати флакон іншим особам, це може призвести до передачі грибкової інфекції.
 • Щоб уникнути повторного зараження слід одну пилку застосовувати тільки раз і для очищення лише одного нігтя.
 • Зберігайте препарат у захищеному від дітей та світла місця, бажано при температурі, що не перевищує 25 градусів.
 • Вартість

  Ціна одного флакона об’ємом 5 мл становить близько 850-1000 рублів. Як показують відгуки, таку вартість багато вважають завищеною. Деякі аналоги коштують дешевше.

  Чи є схожі кошти?

  Чи існують аналоги даного препарату? Коштів з таким же складом немає. Але є препарати, що роблять схоже вплив. До них відносяться «Миконорм», «Ламізил», «Батрафен», «Мозойл», «Бинафин», «Мікосептін», «Лоцеріл», «Микодизин», «Атифин» та інші. До речі, ціна багатьох з них набагато нижче, але є і більш дорогі засоби.

  Думки

  Відгуки про препарат:

  • «Микозан» мені порадив лікар, я йому довіряю. Перепробувала багато аналоги, але саме це засіб допомогло. Так, використовувала довго, але ефект того варто. Грибка більше немає, а нігті стали міцними, красивими і доглянутими».
  • «Давно страждаю від грибка нігтів, вивчала відгуки і думки лікарів, одного разу в аптеці порадили «Микозан». Ціна «кусається», але здоров’я важливіше. Три місяці лікувалася і вилікувалася, чому дуже рада!».
  • «Використала набір місяць, вже дуже вразили відгуки. Але ефекту просто нуль! Ніяких поліпшень, все рівно також. А я ж сподівалася і грошей витратила чимало, адже ціна немаленька. Багато аналоги краще, хоча іншим засіб допомогло, сама бачила».

  Випробуйте дію препарату на своїх нігтях!

  Сироватка «Микозан» проти грибка: особливості застосування, вартість, ефект