Скільки калорій в банані?

Дівчата, що бажають мати гарну фігуру, вже давно знають, що дієтами цього не досягти. Так, на дієти можна втратити кілька зайвих кілограмів, але, по-перше, вони дуже швидко повернуться знову, а, по-друге, так можна нанести серйозної шкоди здоров’ю. Кращий виходячи для збереження стрункості – правильне харчування.

Скільки калорій в банані?

Так-так, щоб добре виглядати, треба стежити, що і в якій кількості відправляється в рот. Зрозуміти, чи правильно харчуєшся, допоможуть таблиці калорійності продуктів – їх дуже багато в мережі. У кожної людини є норма калорій на добу, яку необхідно набирати, щоб відчувати себе добре. Тим, хто худне, цю норму слід скорочувати, якщо ж мета – набрати вагу, але і норму калорій можна підвищити.

Скільки калорій в банані?

Однак навіть у підрахунку калорій є свої підводні камені. Наприклад, калорійність банана нормальної зрілості – 96 ккал на 100 г продукту. Здавалося б – дрібниця! Їж банани і худни. Смачно і ситно. Не тут-то було. Як і в будь-якому продукті, в банані містяться білки, жири і вуглеводи. У 100 грамах цього тропічного фрукта всього 1,5 г білка, 0,5 г жиру і аж 21 г вуглеводів. Вуглеводи – це саме ті речовини, які осідають на наших боках у вигляді жиру. Тому до бананів, так і до інших солодких фруктів (винограду, диням, кавунами, персикам і т. д.) слід ставитися з обережністю.

Скільки калорій в банані?

Щоб набирати необхідну норму білків, жирів і вуглеводів, потрібно харчуватися різноманітно. Вибираючи продукт з високим вмістом білка, дивіться, який відсоток жиру він містить. Наприклад, курячі яйця – корисний дієтичний продукт, проте вони містять багато жирів, тому захоплюватися ними не варто. Або горіхи – прекрасний природний джерело білка і мікроелементів. Але ось жирів 100 г горіха в чотири рази більше, ніж білків.

Скільки калорій в банані?

Щоб скласти собі збалансоване меню, перший час доведеться ретельно виконувати дві дії:

— зважувати продукти

— перевіряти їх КБЖУ (калорії, білки, жири, вуглеводи).

З часом ви запам’ятаєте, скільки важить порція вашої улюбленої їжі, а також будете на пам’ять знати, що з чим слід поєднувати, щоб дотримати денний баланс КБЖУ. Але на перших порах записуйте кожен з’їдений шматочок і перевіряйте за таблицею його вміст. Багато відомі фітнес-тренери, спортблогеры і моделі зі світовими іменами багато років поспіль ведуть такі «харчові щоденники». Така скрупульозність дозволяє не розслаблятися і не зіпсувати результати своєї праці невинною на перший погляд шматочком чого-небудь смачненького.

Скільки калорій в банані?

Овочі, фрукти, бобові, горіхи, риба, макарони з пшениці твердих сортів, гриби, м’ясо, рослинні олії – у вашому раціоні повинно потроху присутні всі з цього переліку. Різноманітність в їжі дозволить вам не відчувати себе обмеженим, тому не лінуйтеся вивчати численні таблиці калорійності. Звична всім вівсянка з ягодами і медом по калорійності може зрівнятися з омлетом з двох яєць і молока. А в сиру 100 калорій навіть більше, ніж у курячій грудці.