Позбутися від небажаних волосся раз і назавжди не відмовилася б будь-яка жінка. Та й чоловік, напевно, теж. І сучасна косметологія готова запропонувати ефективне рішення – лазерну епіляцію, що дозволяє швидко і якісно домогтися гладкої шкіри практично на будь-якій частині тіла. Залишається тільки одне питання – грошовий: скільки коштує лазерна епіляція? Ціна послуги досить висока, а особливості проведення процедури не дозволяють заздалегідь розрахувати її точну вартість.

У цьому плані інформація за цінами, представлена на інтернет-сайтах косметологічних клінік — джерело ненадійний. В прайсах зазвичай вказана орієнтовна вартість однієї процедури по зонах росту волосся без обліку ціноутворюючих факторів, тобто або мінімальна ціна, або середня, або діапазон «від» і «до». Повна вартість послуги розраховується фахівцем на очній консультації, але і вона не є остаточною.

Зміст сторінки

 • 1 Кілька слів про ціноутворення
 • 2 Фактори, що впливають на вартість курсу лазерної епіляції
 • 3 Ціна сеансу лазерної епіляції
 • 4 Кількість імпульсів
 • 5 Колір волосся та шкіри
 • 6 Епіляція в цифрах
 • 7 Скільки коштує лазерна епіляція у різних містах?
 • 8 Трохи конкретики
 • 9 Дивіться відео: Лазерна епіляція. Без секретів
 • 10 Дивіться відео: Все про лазерної епіляції (+поради лікаря)

Кілька слів про ціноутворення

З моменту появи лазерної епіляції її вартість помітно впала: сьогодні вона коштує в 2 рази дешевше, ніж кілька років тому, коли процедура з видалення волосся за допомогою лазера була доступна лише одиницям. Тепер лазерна епіляція довела свою безпеку і ефективність,і попит на неї зростає з кожним роком. Збільшується і кількість клінік, що пропонують цю затребувану послугу. Звичайно, придбати лазерну установку як і раніше в стані далеко не кожен салон краси. Але ті, хто не поскупився на 80000 у.е., а саме стільки в середньому коштує естетичне лазерне обладнання, досить швидко окупають витрачені інвестиції.

Розкид цін на лазерну епіляцію досить великий. Не варто забувати, що крім «спалахів» лазера і роботи спеціаліста, вартість епіляції включаються і що не мають відношення безпосередньо до самої процедури економічні фактори. Ми платимо ще за рівень салону, його зручне розташування, «ім’я» майстра і кави під час очікування. Без всіх цих «супутніх» накруток цілком можна обійтися, якщо вибрати не пафосне заклад, а клініку з демократичною обстановкою.

У великих містах конкуренція серед салонів краси стає досить високою, що, безсумнівно, грає на руку зацікавленим клієнтам. Сучасного вибагливого споживача не так просто заманити однією рекламою естетичної косметології, не пообіцявши йому додаткових «плюшок». Звідси численні спеціальні пропозиції, сезонні і святкові знижки, купони на безкоштовну пробну процедуру та акції з розряду «до епіляції стегон «бікіні» в подарунок».

Фактори, що впливають на вартість курсу лазерної епіляції

Щоб позбутися зайвого волосяного покриву, потрібно провести цілий курс процедур. Скільки конкретно – вирішує лікар в кожному випадку індивідуально. Вважається, що для досягнення ефекту мінімально необхідна кількість сеансів – чотири, але не виключено, що може знадобитися 10 і більше процедур.

Вартість курсу буде залежати від наступних факторів:

 • ціна однієї процедури;
 • кількість сеансів;
 • тимчасові інтервали між процедурами.

Кількість сеансів заздалегідь передбачити неможливо. Все буде залежати від реакції вашого волосяного покриву на дію лазера. Кому-то цілком достатньо і чотирьох-п’яти сеансів з перервами в 3 – 4 тижні. Якщо досягнутий результат вас не задовольняє, значить, процедури будуть продовжені до отримання потрібного ефекту.

Сеанси слід проводити регулярно, дотримуючись рекомендовану косметологом періодичність. Перерву у 5-6 тижнів може значно погіршити результати епіляції і викликати необхідність додаткових сеансів.

Ефективність процедур, у свою чергу, визначається кількома факторами: видом обладнання, індивідуальними особливостями клієнта, правильною підготовкою до епіляції і так далі. Наприклад, у чоловіків курс лазерної епіляції зазвичай значно довше порівняно з жінками.

При епіляції александритовым лазером ефект досягається максимум за 8-10 процедур, рубіновим – за 10-12 сеансів, а більш слабкі неодимовий і діодний промені можуть вимагати проведення 12 – 18 сеансів.

Як правило, салони надають знижки на всі наступні, після першого, сеанси, та вони й самі по собі стають дешевшими: з кожним разом волосся буде все менше і, відповідно, час процедури — коротше. Існує і практика укладення «контракту» на епіляцію певної зони за фіксовану вартість без урахування кількості необхідних процедур.

З чого складається вартість однієї процедури – розглянемо нижче.

Ціна сеансу лазерної епіляції

Отже, спробуємо розібратися в усіх складових вартості процедури лазерного видалення волосся.

Що входить у процедуру

Для початку необхідно з’ясувати, які послуги входять у вартість першого та наступних сеансів.

 • Включена первинна консультація косметолога або вона оплачується окремо?
 • Робиться знеболення за необхідності або його можна попросити за додаткову плату?
 • Чи можна придбати знеболювальний засіб (спрей або гель) самостійно і принести його з собою на процедуру?
 • Уточніть зону впливу. Наприклад, «бікіні» може означати видалення волосся по лінії білизни, «глибоке бікіні» або тотальну епіляцію. Наскільки будуть порушені прилеглі ділянки?
 • Особливу увагу приділіть умовам договору, якщо ви користуєтеся спецпропозицією або акцією, так як в них може бути багато нюансів і обмежень.

Кількість імпульсів

Обладнання – один з головних факторів, що впливають на вартість епіляції, адже від характеристик лазера залежить ефективність та швидкість проведення процедури. Тому необхідно в першу чергу поцікавитися питаннями: який вид лазера буде використовуватися при проведенні епіляції, які його потужність і діаметр світлового пучка, своєчасно відбувається заміна ламп (у них, як і у ламп в солярії, ресурс роботи обмежений).

Кінцева вартість процедури буде залежати від кількості спалахів лазера, яке знадобиться для обробки обраної зони. Один імпульс впливає на дільницю в середньому від 1 до 2 кв. см, а деякі лазери (діодні) задіють площу в десять разів меншу, тому використовувати їх на великих ділянках шкіри недоцільно.

Врахуйте, що промінь «вбиває» волосся в зоні впливу з різною ефективністю, залежно від типу лазера: олександрит знищує 70-90% волосяного покриву, рубіновий – на 10% менше, результативність інших видів лазерних установок ще менше і не перевищує 70%. Природно, всі ці фактори позначаються на кількості необхідних імпульсів для обробки області епіляції і, відповідно, витраченого часу на проведення процедури.

Площа впливу

Величина оброблюваної площі найбільшою мірою формує вартість епіляції. Чим обширней зона, тим довше і дорожче вийде сеанс. З найбільш популярних зон епіляції найдорожча область – це ноги, менш витратна – особа.

Місце розташування епіліруемие зони теж має значення. Як правило, епіляція інтимних частин тіла коштує трохи дорожче.

При необхідності видалити окремі волоски ціна епіляції встановлюється фіксовано і не залежить від місця їхньої локалізації.

Колір волосся та шкіри

Характеристики волосяного покриву і кольоротип шкіри також впливають на вартість процедур і їх кількість. Ідеальний варіант – світла шкіра, темне волосся. Лазерна епіляція в такому випадку буде найбільш ефективною і займе менше часу. Насичений пігмент чорних і коричневих волосся краще поглинає лазерну енергію і швидше і якісніше проводить її в волосяну цибулину.

Світлі і руде волосся погано реагують на дію лазера. Процес видалення волосся йде повільно і не завжди так результативно, як хотілося б, тому і процедур зазвичай призначають максимальну кількість. То ж справедливо і для володарів смаглявої шкіри. Їм можна не сподіватися на швидкий результат, та й візьмуться за такого пацієнта далеко не в кожному салоні. Тут потрібен досвідчений фахівець і відповідне обладнання. Для темної шкіри цілком годиться неодимовий лазер, тоді як найбільш поширений олександритовий з таким завданням навряд чи впорається.

Епіляція в цифрах

Як вже говорилося вище, ціна курсу в кожному конкретному випадку індивідуальна, і порівняння витрат на епіляцію двох різних людей мало інформативно. Зате прикинути для себе приблизну вартість у різних салонах і навіть різних містах – можна і потрібно.

Скільки коштує лазерна епіляція у різних містах?

Якщо взяти за основу порівняння середню ціну однієї лазерної спалаху, найбільше пощастило жителям північної столиці. Численні салони та клініки естетичної медицини Санкт-Петербурга пропонують епіляцію за найвигіднішими цінами, а в цілому по Північно-Західному регіону рівень цін незначно вище.

Є регіони, в яких краса, буквально, дорогого коштує. Це, передбачувано, «нафтові» міста – Тюмень, Сургут, Нефтеюганськ, Нижньовартовськ. Вартість послуг у цих грошових областях вище в 2,5, а то і в 3 рази. На Уралі і в Сибіру за епіляцію доведеться заплатити вдвічі більше по відношенню до пітерським цінами.

Ціни на лазерну епіляцію в інших регіонах приблизно відповідають московським і складають середній рівень по країні: вартість одного світлового імпульсу на 50% дорожче, ніж у Петербурзі.

Враховуючи загальний порядок цін на лазерну епіляцію, різниця, виражена в грошовому вираженні, може бути суттєвою. Однак на відміну від досить розвиненого «естетичного туризму» в інші міста і країни для проведення, наприклад, пластичної операції або лікування зубів, у випадку з лазерною епіляцією поїздка за красою в інший регіон навряд чи себе виправдає.

Трохи конкретики

Якщо говорити про конкретні цифри, при бажанні зробити лазерну епіляцію можна орієнтуватися на діапазон цін столичної клініки середньої категорії:

 • видалення волосся над верхньою губою – 1,5 – 3тис. руб.;
 • епіляція підборіддя – близько 5 тис. руб.;
 • руки до ліктя – 5 – 9 тис. руб., вище ліктя до плеча – 1.5 – 5 тис. руб.;
 • стегна – 3 – 10 тис. крб, гомілки – 4 – 9 тис. руб;
 • зона бікіні – 1,5 – 7 тис. руб.;
 • пахвова область – 1 – 5 тис. руб.

Зазначені цифри наведені довідково і можуть бути використані для приблизного розрахунку сум, необхідних для лазерної епіляції волосся.

Дивіться відео: Лазерна епіляція. Без секретів

Дивіться відео: Все про лазерної епіляції (+поради лікаря)