Зачіски на довге волосся ніколи не виходять з моди. В наш час з-за несприятливої довкілля та інших негативних факторів жінкам все важче зберігати здоров’я і красу волосся. На щастя, на допомогу модницям приходять сучасні технології. Один із способів отримати довгу густу шевелюру – пройти процедуру стрічкового нарощування волосся.

На сьогоднішній день існує близько десятка різноманітних способів нарощування. Одні з них передбачають прикріплення донорських пасом до натуральних волосся за допомогою розплавлення капсули гарячими щипцями, в основі інших лежить вплив ультразвуку, що допомагає сформувати надійне з’єднання. Стрічкове нарощування в цьому відношенні найбільш безпечна процедура, не передбачає теплового впливу на пасма. Кріплення донорських локонів здійснюється холодним способом. Дізнаємося більше про особливості процедури, її переваги та недоліки.

Зміст сторінки

 • 1 Стрічкове нарощування волосся: особливості технології
 • 2 Різновиди технік стрічкового нарощування
 • 3 Спосіб коригування
 • 4 Правила догляду за нарощеними волоссям
 • 5 Переваги стрічкового нарощування
 • 6 Недоліки стрічкової технології
 • 7 Протипоказання
 • 8 Вартість процедури
 • 9 Деякі рекомендації
 • 10 Дивіться відео: Стрічкове нарощування волосся
 • 11 Дивіться відео: Корекція стрічкового нарощування волосся
 • 12 Відгуки про процедуру стрічкове нарощування волосся

Стрічкове нарощування волосся: особливості технології

Технологія стрічкового нарощування волосся є найбільш збалансованим за комплексом таких факторів:

Фото: Стрічкове нарощування волосся

 • час, що витрачається на проведення процедури;
 • строк, протягом якого нарощене волосся прослужать своїй власниці;
 • вартості матеріалів і роботи;
 • безпеки для здоров’я волосся.

Особливістю стрічкового нарощування є спосіб кріплення. Це холодна техніка, яка передбачає закріплення штучних пасом за допомогою клейкої плоскої стрічки в області коренів власних природних волосся. Процедура нарощування не передбачає застосування теплового впливу на місці склейки, тому вона цілком безпечна і не викликає пошкодження структури натуральних волосся.

Заздалегідь підготовлені донорські пасма рівномірно розподіляються на стрічці, на одну сторону якої нанесений безбарвний гіпоалергенний клей без запаху. Приклеюється сторона закрита захисною плівкою, яку перед застосуванням обережно видаляють, не доторкаючись до клейового шару. Місце склеювання повинно бути ретельно підготовлено до процедури.

Власні волосся слід вимити, а шкіру ретельно знежирити. Використовуваний клей володіє високими сцепляющими властивостями, але присутність жирових виділень шкіри голови може призвести до ослаблення кріплення, повної втрати контакту і отпадению штучних локонів.

Різновиди технік стрічкового нарощування

Зараз на ринку присутні кілька технологій стрічкового нарощування волосся. В нашій країні широке застосування отримали дві з них: німецька технологія під торговим найменуванням Hair Talk і італійська Angelohair. У обох технологій є свої області застосування, плюси і мінуси, свої прихильники і шанувальники.

Фото: Технологія Hair Talk

Технологія Hair Talk. Німецька розробка передбачає кріплення волосся до голови за допомогою стрічки, на яку нанесений унікальний медичний полімер. Його склад розроблявся експертами компанії протягом 14 років, відкритий полімер був запатентований і отримав світове визнання. За словами маркетологів компанії, технологія розроблялася з таким розрахунком, щоб не чинити несприятливого впливу на натуральні волосся і не заважати їх подальшого зростання.

Безсумнівним плюсом технології є швидкість проведення процедури: нарощування волосся займає всього 30 хвилин. Ще одна перевага – простота застосування і легкість корекції. Під час нарощування не використовуються спеціальні інструменти, нагрівання і хімікати і надалі є можливість моментально зняти і повторно закріпити пасма без шкоди для основної маси волосся.

Технологія Hair Talk дозволяє використовувати волосся для постійного носіння протягом багатьох років. Пасма кріпляться надійно і при дотриманні всіх рекомендацій ризик того, що вони відпадуть, виключений. Для зняття штучних локонів застосовують спеціальний розчин, що входить в складі комплекту для нарощування. Надійність кріплення така, що клієнтці з стрічковим нарощуванням волосся немає необхідності змінювати активний спосіб життя, відміняти заняття спортом, купання в морі, басейні, відвідування сауни або лазні. За бажанням можна фарбувати нарощені волосся в колір, або зробити процедуру мелірування, в результаті якої волосся будуть виглядати більш об’ємними і заграють яскравими відблисками.

Спосіб коригування
Фото: корекція стрічкового нарощування волосся за технологією Hair Talk

По мірі зростання власних волосся необхідно робити корекцію стрічкового нарощування волосся за технологією Hair Talk кожні 2-3 місяці. Для цього потрібно зняти прикріплені пасма і переставити їх ближче до коріння волосся. Пасмо знімається швидко, без болю, без неприємних відчуттів і без шкоди для живих волосся. Зняті пасма можна тут же кріпити знову, що економить час майстра і гроші клієнта.

Істотним плюсом технології є те, що частинки полімерного шару не залишаються на голові і волоссі. Перукарі, які працювали з іншими технологіями, знають про такий неприємної особливості, як залишки липкої маси, яка залишається на волоссі після процедури корекції. Для того, щоб зняти цю масу іноді витрачалося кілька годин. Технологія Hair Talk позбавлена цього недоліку.

Пасма, прикріплені за технологією Hair Talk, не вимагають звикання до себе. Після процедури нарощування у клієнта немає відчуття сухості волосся. Всі пасма м’які, приємні на дотик, нічим не відрізняються від натуральних волосся, а місця кріплення зовсім непомітні. Можна гладити по голові рукою і не помітити кріплення. Потрібно гарненько постаратися для того, щоб його виявити стики між штучними і власними волоссям. Розчісувати донорські пасма можна разом з живими прямо по місцях кріплення.

Фото: Технологія Angelohair

Технологія Angelohair. Італійська методика має кілька особливостей, що відрізняють її від вищеописаної німецької техніки нарощування. Проте їй теж притаманна стійкість до впливу води та високою температурною середовища (у сауні, на курорті, в спортзалі).

Для кріплення волосся застосовується власна технологія, розроблена фахівцями компанії Angelohair. На поліуретанову основу кріпляться пасма волосся і поліефірна плівка, на яку наноситься акрилова основа. Ця технологія покликана зробити місця кріплення міцними, гнучкими і прозорими.

Акриловий адгезив дозволяє отримати міцне з’єднання при ширині пасма всього 3 сантиметри і висоті місця склейки в 8 міліметрів. Цей показник майже в два рази вище, ніж у найближчих конкурентів, що дозволяє розширити область нанесення волосся.

Спосіб коригування закріплених пасом в даному випадку полягає у використанні спеціального набору коригувальних стрічок.

Сьогодні компанії-виробники пропонують своїм клієнтам різні набори волосся: європейські, південно-росіяни і слов’янські. Їх цього широкого асортименту завжди можна підібрати оптимальний варіант, який ідеально підходить по відтінку, структурі і типу волосся до натуральних пасмам. Визначитися з вибором допоможе професійний стиліст, який буде проводити процедуру нарощування.

Правила догляду за нарощеними волоссям
Фото: Правила догляду за нарощеними волоссям

Незважаючи на те, що сучасні технології дозволяють отримувати міцне, довговічне і непомітне кріплення волосся, зовсім не зайве дотримуватися кілька простих, але важливих правил при носінні волосся, завданих з допомогою процедури стрічкового нарощування.

Слідкуйте за тим, щоб волосся після стрічкового нарощування не путались між собою. Для того, щоб розчесати волосся використовуйте спеціальну гребінець з рідкими зубцями. Процедуру нанесення починайте від кінчиків волосся до коренів. Не розчісуйте волосся занадто часто, цілком достатньо трьох разів на день.

Клейовий склад кріпильних стрічок стійкий до води, але не до хімічних сполук, особливо на основі спиртів. Ні в якому разі не допускайте попадання на волосся подібних рідин. Використовуйте шампуні з простим складом без додаткових хімічних компонентів. Після нанесення шампуні ретельно змити його великою кількістю води. Намагайтеся вибирати шампуні з нейтральним рівнем кислотності. Використовувати бальзами і маски на жировій основі можна. Тільки стежте за тим, щоб складу косметичного продукту не потрапляв на місця кріплення волосся.

Не лягайте спати з мокрим волоссям, а також не ходіть з розпущеним мокрим волоссям. Додаткове навантаження від отяжелевших волосся несприятливо позначається на міцності з’єднання. З цієї ж причини не розчісуйте мокре волосся. Дайте їм висохнути природним шляхом, і тільки потім розчешіть, поступово збираючи в хвости. На ніч рекомендується заплітати довгі пасма в косу. Спати з розпущеним волоссям категорично не рекомендується.

Фахівці не радять сушити мокре волосся феном. Однак використовувати фен, щипці і бігуді під час укладання можна. Слідкуйте тільки, щоб не було безпосереднього контакту гарячих поверхонь щипців або струменя гарячого повітря з місцями з’єднання пасм. Доведеться звикати мити голову, нахиливши її назад або у вертикальному положенні, під душем. Інакше, при нахилі голови вперед, мокрі пасма під впливом власної ваги можуть открепиться.

Переваги стрічкового нарощування

Фото: Переваги стрічкового нарощування

Рідкісна жінка відмовить собі в можливості носити довге волосся. Серед чоловічої частини населення побутує стійка думка про високої сексуальної привабливості власниць пишних і довгих зачісок. Тому процедура нарощування волосся користується особливою популярністю у прекрасної половини людства. Незважаючи на досить значну кількість обмежень, плюси стрічкового нарощування волосся очевидні:

 • Підготовка голови до нарощування волосся та сама процедура займає 30-40 хвилин, що з урахуванням сучасного ритму життя, дуже важливий фактор.
 • Під час кріплення пасм голова клієнта не піддається впливу агресивного хімічного середовища і високої температури.
 • При правильної і своєчасної коригування термін служби нарощених пасом становить кілька років.
 • Різноманітність типів волосся, пропонованих фірмами-виробниками, дозволяє підібрати волосся будь-якій жінці, побажала провести процедуру стрічкового нарощування.
 • Вартість матеріалів відносно невелика і доступна.
 • Повна непомітність клейового з’єднання, в результаті чого волосся виглядають природно.
 • Волосся-донори при необхідності легко і швидко знімаються.
 • Пасма призначені для багаторазового застосування.
 • Живі волосся не травмуються. При дотриманні правил коригування на них не виявляється негативного впливу, що сприяє їх зростанню і можливості мати власні довге волосся.
 • Сучасні клеючі матеріали гіпоалергенні, безбарвні, не мають запаху і неприємною на дотик структури.

Технологія стрічкового нарощування волосся відпрацьована фахівцями фірм, що виробляють набори, до досконалості. На їх сайтах містяться докладні інструкції, проводяться навчальні семінари та вебінари. Величезна кількість перукарень, салонів краси та індивідуальних стилістів пропонують свої послуги по стрічковому нарощування волосся.

Недоліки стрічкової технології

Технологія стрічкового нарощування має не тільки плюси, але й мінуси:

 • У перший час після нарощування багато клієнтки скаржаться на відчуття стягування в місцях кріплення штучних пасом. Іноді відчуття чужорідного матеріалу на голові може провокувати головний біль і підвищення артеріального тиску. Але якщо процедура проведена за всіма правилами, то вже через кілька днів дискомфорт зникає.
 • Висока вартість процедури – це, мабуть, єдиний істотний мінус стрічкового нарощування. Ціна процедури може досягати декількох десятків тисяч рублів. У цю вартість входять послуги майстра, ціна набору штучних пасом та вартість витратних матеріалів.
 • Після нарощування не можна робити деякі різновиди зачісок (наприклад, збирати волосся у хвіст або зачісувати їх назад, так як стають видні стрічки в місцях кріплення пасм).

Протипоказання

Для процедури стрічкового нарощування є деякі обмеження. Так, її не рекомендують робити в таких ситуаціях:

 • При сильному випаданні власних волосся;
 • При деяких захворюваннях шкіри голови (грибкових інфекціях, себореї);
 • При прийомі деяких препаратів (антибіотиків, гормонів);
 • При проходженні курсів хіміотерапії.

Крім цього існують обмеження за віком, згідно з яким нарощування волосся не роблять неповнолітнім клієнтам.

Вартість процедури
Фото: Вартість процедури

Ціни на роботу коливаються в досить великому діапазоні. Тому, кожен клієнт може підібрати для себе оптимальний варіант. І хоча вартість роботи починається з позначки в 1000 рублів, не варто гнатися за відвертою дешевизною. Тут діє загальне для сфери послуг правило: занадто низька ціна може свідчити про недостатню кваліфікацію майстра і його бажання таким способом залучити клієнтів, або про економію на витратних матеріалах, що негативно позначиться на якості послуги. При цьому вартість наборів волосся, як правило, купується і оплачується окремо. Середня ціна стрічкового нарощування волосся у великому промисловому місті середньої смуги Росії становить від 2-3 тисяч рублів (за 50 пасм), до 7-10 тисяч (за 150-200 пасм волосся-донорів).

Вартість наборів для стрічкового нарощування волосся також коливається в широкому діапазоні. Тут грають роль такі фактори, як довжина волосся, їх колір, національність донора. Наприклад, вже згадувані вище натуральні слов’янські волосся німецького виробника Hair Talk довжиною 70 сантиметрів можна придбати за 12 тисяч рублів. Упаковка містить 40 пасм волосся на клейких стрічках довжиною 4 сантиметри.

Така ж упаковка, але з волоссям довжиною 55 сантиметрів обійдеться в 9 500 рублів, 45 сантиметрів – 8 500 рублів. Виробник гарантує можливість багаторазового застосування клейкої стрічки. Якщо ж з якихось причин склеювальний шар виявиться зруйнованим, можна додатково придбати стрічки для проведення процедури корекції пасм. Вартість набору – всього 500 рублів.

Деякі рекомендації
Фото: волосся для стрічкового нарощування

Популярність холодної стрічкової технології призвела до насичення ринку перукарських послуг спеціальними наборами для нарощування волосся. Купити волосся для стрічкового нарощування потрібної довжини, кольору і структури не складе великої праці мешканцям великого мегаполісу, ні красуням з російської глибинки.

Великий вибір волосся є в перукарнях, на прилавках спеціалізованих магазинів і, звичайно ж, на сайтах в інтернеті, де ви можете отримати всю цікаву для вас інформацію. До купівлі волосся потрібно підійти не менш відповідально і вдумливо, ніж до підбору відтінку штучних пасом і технології нарощування.

Якщо ви вперше задумалися про стрічкового нарощування волосся, проконсультуйтеся з фахівцем в цій галузі, бажано працівником сертифікованого центру. В цьому випадку можна розраховувати на те, що ваші очікування співпадуть з кінцевим результатом і вам не доведеться шкодувати про даремно витрачений час і гроші. Щоб невміле, або неграмотне застосування сучасних технологій у сфері краси не закрило перед вами двері у світ радості від носіння довгих волосся, звертайтеся тільки до досвідчених професіоналів і вибирайте перукарські салони з хорошою репутацією.

Дивіться відео: Стрічкове нарощування волосся

Дивіться відео: Корекція стрічкового нарощування волосся

Відгуки про процедуру стрічкове нарощування волосся

Діна, Уфа:

Недавно випробувала новий вид стрічкового нарощування волосся за технологією Hair talk. Безумовно, це найкращий і безпечний спосіб. Процедура займає зовсім небагато часу, після нарощування ніяких неприємних відчуттів не було (стягування, тяжкості). З мінусів можуть відзначити незручність при митті голови і необхідність купувати спеціальні засоби для догляду за нарощеними пасмами. А в цілому, результатом цілком задоволена, тепер у мене ціла копиця довгих, золотистих локонів.

Світлана, Кострома:

Стрічкове нарощування — дуже класна і просунута технологія! Стрічки дуже легкі, на голові ледь відчутні і тому зручні в носінні. Місця стиків зовсім не видно. Пасма виглядають як живі, від натуральних волосся не відрізниш. Є, звичайно, особливі нюанси догляду, але вони цілком здійсненні. Так що не бійтеся експериментувати, результат сподобається!

Олеся, Тюмень:

У минулому році пробувала робити стрічкове нарощування, але зіткнулася з деякими проблемами. Ніяк не могла звикнути до відчуття стягнутості на голові, постійно ловила себе на тому, що хочу зняти ці чужорідні клейкі стрічки. У підсумку витримала 2 місяці, і коли прийшов час корекції, попросила все зняти. Після вилучення донорських пасм, чомусь почали сипатися власні волосся, так що потім довелося їх лікувати різними масками і бальзамами.