Зміст сторінки

 • 1 Стрижка гарячими ножицями – особливості і переваги процедури
 • 2 «Гаряча» стрижка – що це?
 • 3 Термострижка – важливі відомості:
 • 4. Що потрібно знати, перш ніж робити термострижку?
 • 5 Стрижка гарячими ножицями – а чи є вади?
 • 6 Технологія процедури
 • 7 Кому можна скористатися гарячою стрижкою?
 • 8 Як вибрати салон – дієві рекомендації
 • 9 Гарячі ножиці – домашнє використання
 • 10 Догляд після стрижки – ключові особливості
 • 11 Дивіться відео: Стрижка гарячими ножицями — все, що потрібно знати про гарячих ножицях
 • 12 Дивіться відео: Стрижка гарячими ножицями
 • 13 Стрижка гарячими ножицями – відгуки

Стрижка гарячими ножицями – особливості і переваги процедури

Проблема посічених кінчиків переслідує кожну другу жінку. Для боротьби з неохайним виглядом волосся використовується стрижка гарячими ножицями – салонна процедура, яка поєднує в собі косметичний і лікувальний ефект. Зробивши подібну процедуру, Ви вирішуєте відразу два питання: стаєте володаркою модної зачіски і оздоравливаете локони. Ефективна процедура не входить в розряд бюджетних, однак ефект від її проведення того варте! Дівчата, які встигли випробувати інноваційну стрижку на собі, переконалися, що волосся січеться істотно менше, усувається проблема випадання пасм волосся стають більш об’ємними і довше тримають укладання.

«Гаряча» стрижка – що це?

Для зняття довжини або підрівнювання кінчиків прийнято використовувати механічні ножиці, які впливають на структуру волосся вкрай негативно. Вони травмують пасма, «завдяки» чому їх кінчики стають пористими і вразливими перед дією навколишнього середовища.

Стрижка гарячими ножицями обробляє кожен волосся на зрізі, а вплив температури його «запаює». Це дозволяє зберегти структуру і форму локонів. За допомогою нагрітих лез майстер робить зріз, який тут же заповнюється розтопленим кератином. Речовина тут же застигає, закриваючи кінчик. Завдяки цьому локони не втрачають живильну вологу, стають сильними і блискучими.

Процедура виявляється ефективною вже при першому відвідуванні салону краси, проте досягти максимального результату можна через 3-4 процедури. Під час стрижки тиск на локони збільшується, що призводить до утворення рівномірної довжини і товщини пасм.

Стрижка гарячими ножицями стимулює роботу клітин, що відповідають за ріст пасм, що сприяє більш швидкому відпускання волосся. Салонна процедура має регенеруючий ефект.

Крім оздоровчого впливу, гарячі і механічні ножиці відрізняються між собою за тривалістю свого ефекту. Знята довжина з допомогою механічного інструменту залишиться рівною і гладкою не більш ніж на півтора місяця. У той час як гаряча процедура збереже пасма в доглянутому стані на цілих 4-5 місяців. Різниця очевидна.

Термострижка – важливі відомості:

 • температурний режим для стрижки задається індивідуально – фахівець звертає увагу на тип і структуру локонів кожної клієнтки, підбираючи оптимальні умови процедури. Блондинкам з рідкісними пасмами потрібна мінімальна температура для стрижки, власницям темного й густого волосся підходить максимальний температурний режим;
 • стрижка гарячими ножицями рекомендується в якості лікування пасм – використовувати її слід після хімічних завивок, фарбування волосся, частих використань термічних коштів укладання;
 • особливість гарячого інструменту – ножиці мають практично ідентичний зовнішній вигляд з класичним аналогом, однак леза покриваються спеціальними термонакладками. В комплекті до інструменту йде комп’ютер, з допомогою якого можна задавати і утримувати потрібний температурний режим, а так само акумулятор;
 • стрижка гарячими ножицями ціна – процедура вимагає наявності спеціального обладнання і копіткої підготовки майстра, тому вартість зачіски просто не може бути бюджетної. Середня ціна на термостижку варіюється в межах 50 доларів, тому дана послуга представлена далеко не в кожному салоні краси;
 • тривалість процедури – мінімальний час на створення термопрически становить близько години. Якщо доведеться мати справу з довгими, густими і кучерявими пасмами, то процес може затягнутися і до 3-х годин;
 • гарант якості – стрижка гарячими ножицями повинна виконуватися професійним майстром із застосуванням якісного обладнання. Якщо процедура має надто привабливою вартістю, то найімовірніше, в салоні використовується дешевий китайський аналог гарячого інструменту. Відповідно користі від такого зняття довжини буде не більше, ніж від механічних ножиць. Кращим виробником ножиць є німецька фірма Jaguar.
 • Що потрібно знати, перш ніж робити термострижку?

  Стрижка гарячими ножицями – справа копітка і довгий, тому якщо майстер обіцяє Вам зняти довжину за 20 хвилин, то негайно покиньте цей салон. При створенні термопрически обробляється кожна пасмо, тому даний процес займає в кращому випадку годину роботи.

  Салонна процедура має два різновиди:

  • зняття довжини кінчиків – простий і ефективний спосіб привести волосся в порядок. Технологія виконання стрижки ідентична з технікою підрізання кінчиків механічними ножицями;
  • стрижка джгутами – пасма обробляються по всій довжині. Процес починається з найбільш тонких волосся, які скручуються і трохи взъерошиваются, щоб пошкоджені кінчики опинилися на самому верху. Майстер проходиться ножицями тільки за посічений ділянок, вирівнювання і запаюючи волосся.

  Стрижка гарячими ножицями відгуки буде мати позитивну динаміку лише в тому випадку, якщо «за дело» взявся кваліфікований фахівець. Майстер з незначним досвідом може завдати непоправної шкоди локонам, тому при виборі салону слід спиратися на його репутацію і рейтинг.

  Для повного вирівнювання довжини необхідно пройти кілька процедур гарячими ножицями. Як правило, локони ростуть нерівномірно, маючи різну довжину. Тому прийти до єдиної довжині і формі з першого разу практично неможливо. Між стрижками рекомендується дотримуватися перерва не менше місяця.

  Здійснювати процедуру в домашніх умовах не рекомендується. Для створення правильної стрижки потрібні не тільки навички перукаря, але і досвід роботи з термічним устаткуванням. Для правильної його експлуатації необхідно підібрати оптимальний температурний режим, базуючись на типі, структурі і довжині пасма.

  Переваги процедури

  Стрижка гарячими ножицями відгуки мають позитивну динаміку завдяки подальшому станом волосся: вони стають сильними, шовковистим, об’ємними і густими. Крім цього пасма легко піддаються укладанню і надовго її фіксують. Зробивши подібну процедуру, Ваші волосся стануть істотно менше випадати і плутатися. Ключові плюси термострижки:

 • дієвий захист від перерізу, яка утворює невидимий бар’єр на протязі довгих місяців;
 • оздоровлення волосся, відновлення структури, захист від агресивної дії навколишнього середовища;
 • збільшення швидкості росту пасм – корисні речовини не випаровуються з локонів, продовжуючи плекати їх структуру, завдяки чому активізується зростання. Зріз кінчиків запаюється, що перешкоджає втраті вологи. Це є причиною не тільки прискореного зростання, але і придбання пасмами додаткового обсягу;
 • локони покриваються шаром кератину, тому стають невразливими перед факторами навколишнього середовища. При використанні механічних ножиць, кінчики набувають пористу структуру, легко вбирають хімікати і бруд ззовні.
 • Стрижка гарячими ножицями – а чи є вади?

  Чи не головним мінусом процедури є її тривалістю. Навіть для банального зняття довжини потрібно звільнити місце в своєму розкладі на кілька годин, особливо якщо Ви є володаркою довгих і густих локонів.

  Не менш вагомим аргументом проти термопроцедуры є її вартість. Стрижка гарячими ножицями ціна стартує від 30 доларів. Якщо Ви побачили меншу вартість послуги, то найімовірніше, виконувати її буде майстер без досвіду або фахівець з неякісним обладнанням.

  Для досягнення ефекту потрібно декілька процедур. Не варто розраховувати, що після першої ж стрижки стан волосся перетвориться до невпізнання. Зрозуміло, Ви побачите позитивні зміни. Проте для рівномірного і якісного впливу на пасма знадобиться неодноразове відвідування салону. Рекомендується знімати довжину гарячими ножицями три рази для створення і закріплення бажаного результату.

  Технологія процедури

  Стрижка гарячими ножицями фото дає уявлення про те, як будуть виглядати Ваші локони після процедури. Термострижка є сучасним способом лікування, завдяки якій можна позбутися проблеми посічених кінчиків, попередити їх освіту, зробити локони більш сильними і живими.

  Техніка виконання:

 • комп’ютерна діагностика – не обов’язковий, але вкрай бажаний елемент проведення стрижки. З її допомогою майстер може визначити індивідуальні особливості локонів клієнта, підібравши оптимальний режим термонижниц. Завдяки діагностиці майстер не тільки може вибрати відповідну температуру, але дати детальну характеристику стану волосся жінки. На підставі цього майстер може виявити проблеми локонів і порекомендувати відповідний догляд;
 • огляд локонів на предмет посічених кінців, які не були сострижены на минулому етапі;
 • розподіл волосся на пасма, які послідовно скручуються в тугі джгути. Кожен джгут обробляється окремо, будь то зрізання довжини або створення хитромудрої зачіски;
 • надання пасмам форми – всі коригувальні нюанси так само відбуваються термоножницами. Винятком є термічна бритва, яка використовується для створення модельних зачісок.
 • Факт: багато дівчат при згадці впливу температури побоюються опіків. Однак використання гарячих ножиць виключає який-небудь травматизм, так як інструмент має спеціальний захист – окантовку з пластику. Завдяки цьому не страждають ні руки майстра, ні шкіра голови, якщо мова йде про контакті з локонами біля коренів.

  Кому можна скористатися гарячою стрижкою?

  Існує думка, що стрижка гарячими ножицями доступна тільки власницям прямого волосся. Але це є справжнім помилкою. Використовувати термічний інструмент можна по відношенню до пасом різної довжини та структури. Дана процедура є не тільки універсальною, але і рекомендується всім власницям сухого і слабких пасм.

  Для кучерявого волосся використовується той же метод стрижки: локони збираються в джгути, після чого майстер обробляє кінці інструментом. Після відвідування салону краси локони стають більш слухняними і істотно менше пушатся. Довжина пасм так само не має принципового значення, якщо не брати до уваги тривалість стрижки. Короткі локони після термострижки знаходять значний обсяг, а довгі пасма легко лягають у гарну укладку.

  На відміну від механічних ножиць, термічна стрижка здійснюється на сухі волосся. Завдяки тому, що робота проводиться з кожною частиною окремо, майстер може створити однорідну довжину.

  Вдаватися до використання гарячих ножиць рекомендується всім дівчатам, які:

  • часто користуються феном, плойкою та іншими термічними засобами укладання;
  • експериментують з кольором волосся і часто забарвлюють пасма;
  • роблять хімічну завивку;
  • мають проблеми зі здоров’ям шкіри голови і волосся в цілому.

  Стрижка гарячими ножицями живить волосся, дозволяючи зберегти природну вологу і поживні речовини всередині. Дана особливість створення зачіски забезпечує глибоке живлення і зволоження. Лікувальна техніка використовується не тільки для вирівнювання довжини, але і для створення зачісок різної складності.

  Вартість такого задоволення» є досить високою, проте весь фокус у тому, що менш дорога механічна стрижка є менш якісною, а її результат досить швидкоплинний. Повторювати її доводиться значно частіше, тому спочатку невелика сума з урахуванням частоти відвідування салону краси починає рости. Стрижка гарячими ножицями має більш високу вартість, якій відповідає тривалий результат і оздоровчий ефект.

  Як вибрати салон – дієві рекомендації

  Якщо Ви вперше вирішили спробувати інноваційну стрижку, то спочатку рекомендується визначитися з сумою, яку Ви готові витратити на здоров’я локонів. Якщо бюджет обмежений, то всі елітні салони у Ваших ніг. Справи йдуть складніше, якщо кошти все ж лімітовані.

  Тоді необхідно знайти салон з прийнятною ціною на послугу, при цьому переконавшись у якості використовуваних інструментів і досвіді майстрів. Підозріло дешеві варіанти слід відразу відкинути. Це досить важлива процедура, щоб ставити на кін здоров’я і зовнішній вигляд пасм.

  Після того, як Ви визначилися з вибором салону, Вам запропонують зробити діагностику пасм. Це невід’ємна частина якісної стрижки, завдяки якій майстер точно визначить структуру і тип волосся, задавши найбільш відповідний температурний режим. Після проведення діагностики фахівець може порадити зміцнюючі засоби догляду, якщо локони мають які-небудь проблеми.

  Далі майстер використовує термічний інструмент, моделює зачіску і надає правильну форму. Приємною особливістю техніки є мінімальна состригаемая довжина. Робота проводиться з кожною частиною окремо, що дозволяє усувати тільки дійсно пошкоджені ділянки, тому загальна довжина волосся практично не страждає. Це особливо актуально для тих, хто відпускає локони і дорожить кожним сантиметром.

  Гарячі ножиці – домашнє використання

  Стрижка гарячими ножицями є складним процесом навіть для досвідченого майстра, тому від аматорських спроб самостійного моделювання зачіски рекомендується відмовитися. Це в першу чергу обґрунтовується складністю роботи з термічним інструментом. Навіть для банального зняття довжини потрібна робота з кожним пасмом окремо, що вкрай незручно здійснювати самостійно.

  Якщо Ви все ж зважилися на експеримент, то варто ознайомитися з температурними режимами ножиць:

 • 90 градусів – мінімальна позиція, яка використовується для дуже пошкодженого, виснажених і тонких пасм. Режим так же доречний при рясному випаданні волосся. Він є найбільш щадним і дбайливим. Дана температура добре підходить для пофарбованих і мелірованого волосся;
 • 110 градусів – другий найбільш популярний режим, який так само застосовується для пошкоджених пасм, якщо шкоди здоров’ю не носить катастрофічний характер. В більшості випадків використовується для фарбованого локонів, а так само волосся, часто піддаються завивкам та дії фена;
 • 130 градусів – використовується для нормальних волосся, які не піддавалися фарбуванню. Використовувати дану позицію можна і для фарбованого волосся з товстої структурою;
 • 150 градусів – менш популярний режим, призначений для дуже товстих і міцних пасом;
 • 180 градусів – максимальна позиція, яка використовується для корекції зачіски сильних, фарбованих, густих локонів із закритою структурою.
 • Не слід вибирати щадні режими без проведення діагностики. Кожен режим розроблений для спеціальної групи волосся. Якщо використовувати 90 градусів для сильних локонів, то ступінь «запаювання» буде недостатньо сильною, живильна волога і корисні речовини будуть випаровуватися. Тому вся суть техніки гарячих ножиць буде втрачена.

  Перед створенням стрижки необхідно вимити волосся, проте на відміну від звичайної процедури зрізання довжини пасма слід висушити. Рекомендується використовувати шампуні і кондиціонери без додавання сульфатів.

  Починати стрижку потрібно з верхньої частини голови, яка стане орієнтиром для решти джгутів. Сформовані пасма необхідно трохи розпушити, після чого настає процес обробки гарячими ножицями. Рекомендується здійснювати кругові рухи, плавно і рівномірно видаляючи пошкоджені ділянки.

  Догляд після стрижки – ключові особливості

  Стрижка гарячими ножицями чинить сприятливий вплив на локони, однак для збереження результату необхідний правильний догляд. В основному акцент робиться на вибір якісного шампуню і бальзаму, які повинні містити мінімальний рівень кислотності. Не менш важливим аспектом є склад. Слід віддавати перевагу натуральній косметиці.

  Після миття голови необхідно дати волоссю просохнути природним шляхом, без використання фена. Досить промокнути волосся рушником і дочекатися часткового висихання, перед тим як приступити до розчісування. Якщо обійтися без фену можна, то рекомендується вибирати холодний режим сушіння, який практично не травмує волосся.

  Прасування і плойки варто залишити в шафах, відмовившись від їх використання. Стрижка гарячими ножицями усуне проблему перетину і сухості, однак якщо продовжувати негативний вплив термічних коштів укладання, то «засуха» знову дасть про себе знати. Для створення і підтримки здорового вигляду волосся, необхідно усунути не тільки наслідок проблеми, а й сам її корінь.
   

  Дивіться відео: Стрижка гарячими ножицями — все, що потрібно знати про гарячих ножицях


   

  Дивіться відео: Стрижка гарячими ножицями


   

  Стрижка гарячими ножицями – відгуки

  Євгенія, 23 роки:

  від процедури мене відмовляли і друзі, і батьки. Всі чомусь вірять нав’язаному стереотипу про згубний вплив температури на локони. Але я наполегливо шукала салон, де цінова політика та професіоналізм майстрів зійдуться на золотій середині. Процедура не з дешевих, тому довелося переглянути всі варіанти, вибравши найбільш прийнятний. Результат виправдав всі мої очікування, і навіть трохи їх перевершив. Раніше робила ламінування, так стрижка гарячими ножицями забезпечує той же ефект! Вже 4-й місяць не згадую про перукаря, волосся перестали тьмяно і мляво. Локони лежать в ідеально рівної лінії. Єдине, що мені не сподобалося в процедурі, так це її тривалість. Висидіти 2 години в кріслі – це складно.

  Варя, 36 років:

  зробила термострижку абсолютно випадково, перукар запропонував спробувати, я погодилася. Раніше про неї не чула. Результат просто вражає. Зараз відмовилася від механічних ножиць повністю. Роблю стрижку в три заходи, потім волосся «не турбують» за півроку.

  Катерина, 19 років:

  завжди мріяла про довге волосся, проте зростання вже кілька років застряг на одній точці. Вирішила пожертвувати кількома сантиметрами в надії на активне зростання в майбутньому. Прочитала, що сьогодні більшою популярністю користуються гарячі ножиці. Від першої процедури особливого ефекту не помітила, але за рекомендацією майстра повторила стрижку ще кілька разів. Тепер мої волосся виглядають просто чудово! Термічний вплив активував зростання. Приємним бонусом став значно кращий зовнішній вигляд. Перед тим, як йти в салон, рекомендую пошукати хорошого майстра. Мені пощастило, відразу звернулася до професіонала, але бувають і прикрі винятки.

  Христина, 27 років:

  чула про гарячою стрижці давно, але все не могла зважитися через досить високу ціну. Знайшла відповідний салон, де першовідкривачем стала моя подруга. Вона там робила ламінування, але в цілому рівень обслуговування і якість послуг, що надаються, вона схвалила. Після першої процедури мої волосся стали більш охайними й доглянутими, додався обсяг. Вони стали еластичними і блискучими, завдяки зволоженню і живленню «запаяних» кінчиків.

  Ліза, 41 рік:

  із-за сухості і ламкості волосся вже давно не можу досягти потрібної довжини. Пробувала і ламінування, і кератиновое випрямлення, але ефект триває недовго, а жахливий вигляд кінчиків повертається дуже швидко. Я вирішила не здаватися і спробувати ще одну оздоровчу процедуру – гарячу стрижку. Ці дві години в кріслі того стояли! Стан волосся суттєво покращився.

  Оксана, 20 років:

  довелося йти на стрижку гарячими ножицями після хімічної завивки. Волосся були дуже зіпсовані і вимагали термінової реанімації. Навіть не розраховувала, що пасма знову можуть стати м’якими і шовковистим. Єдиним мінусом можу назвати тільки вартість, але витрати на порятунок локонів в моєму випадку цілком виправдані.

  Олена, 32 роки:

  у мене натуральні світлі волосся, які за своєю структурою дуже тонкі і ламкі. Загальний стан волосся до стрижки було жахливим. Не можу сказати, що гарячі ножиці творять чудеса блискавично. Для досягнення результату доведеться походити до майстра кілька разів, але результат того вартий. Після третього сеансу мої локони нарешті почали мені подобатися. Процедура так само посилює ріст і густоту.