Мрієте сяяти здоров’ям і вражати оточуючих прекрасним кольором особи, захоплювати оксамитовою шкірою і залишатися молодою як можна довше. Кисневий коктейль допомагає втілити в життя всі ваші бажання.

Що таке кисневий коктейль?

Кисневий коктейль – це повітряна піна з соку, фитораствора або будь-якого іншого напою, яка насичена киснем. Вживання кисневих коктейлів – це швидкий і простий спосіб забезпечення організму кисневої підтримкою. Зазвичай основою кисневих коктейлів є фруктові соки або пакетовані суміші, використовувані для приготування молочного коктейлю. Кисень виступає в якості окислювача, посилюючи смак основи і надаючи піні смак свіжих фруктів. Традиційно для приготування кисневого коктейлю застосовуються пакетовані прояснені фруктові соки, наприклад: виноград, яблуко, вишня, а також різноманітні морси.

Склад кисневого коктейлю.

До складу кисневого коктейлю входять бульбашки кисню, піноутворювальні та фіто-коктейлів. Як фіто коктейлю може використовуватися як медикаментозна, так і вітамінна складова. Якщо необхідно, застосовуються і смакові добавки. Пенообразующим компонентом сьогодні виступають білок яйця, корінь солодки або желатиновий настій. Дані компоненти можна взаимозаменять або використовувати їх суміш. Зазвичай застосовують корінь солодки або сухий білок курячого яйця. Натуральний білок не застосовується із-за обмеженого терміну придатності такого коктейлю (2 дні з моменту приготування) і з-за ризику зараження сальмонельозом. Застосування ж желатину займає близько 6 годин.

Лікарські складові (сиропи або відвари різних цілющих трав) в коктейлях зазвичай використовуються у санаторіях і будинках відпочинку. Найбільш поширене застосування сиропів, оскільки відвари вимагає час на приготування. А також до складу сиропів вже включені смакові добавки. Вітамінні складові (соки, фруктові і ягідні сиропи) додають в коктейлі в фіто-барах. У нічних клубах, кафе, барах можна спробувати кисневий коктейль, до складу якого входить алкоголь. Найбільш смачними вважаються коктейлі на основі ароматного вина. Пам’ятайте, що кисень нейтралізує шкоду, що наноситься алкоголем організму людини.

Користь кисневого коктейлю.

Оскільки кисню через тканини надходить набагато більше, ніж через легені, то користь кисневого коктейлю очевидна. Одну порцію кисневого коктейлю можна порівняти з хорошою прогулянкою в лісі. Кисневі коктейлі чудово збагачують організм людини чистим киснем, позбавляючи його від гіпоксії або кисневого голодування, легко справляються з симптомами хронічної втоми, безсоння, допомагають у боротьбі зі стресовими ситуаціями, є хорошим харчуванням для мозку, а також прекрасно відновлюють його після тривалих розумових навантажень.

Кисневий коктейль відновлює мікрофлору кишечника, а, отже, покращує травний процес, прискорює процес розщеплення корисних речовин. Дані властивості коктейлю допомагають у лікуванні хвороб шлунка і кишечника. Крім того, кисневі коктейлі сприяють лікування функціональних порушень центральної нервової системи, які виникли внаслідок емоційних і фізичних перевантажень, гіпотонії, гіпертонії, стресу, ішемічної хвороби серця, хронічного гепатиту, холециститу, цирозу печінки у стадії компенсації. Регулярне застосування кисневого коктейлю в профілактичних цілях підвищує імунітет і працездатність. Дуже рекомендується пити кисневий коктейль особам, які ведуть малорухливий спосіб життя, а також вагітним для поліпшення умов розвитку малюка.

Вживання кисневого коктейлю необхідно дітям шкільного віку, завдяки йому дитина легше буде засвоювати шкільний матеріал, і справлятися з уроками. Кисневий коктейль зміцнить імунітет вашої дитини і захистить від вірусів у холодні періоди року.

Регулярне вживання кисневих коктейлів очищає і омолоджує шкіру, оскільки капілярну мережу і клітини шкіри насичуються киснем. Крім того, завдяки властивостям кисневого коктейлю знижується почуття постійного голоду (за рахунок заповнення шлунка напоєм, майже не містить калорій) і поліпшується обмін речовин, тому його рекомендується вживати людям, що бажають знизити свою вагу очистити організм, в поєднанні з низькокалорійною дієтою. Кілька днів голодування із вживанням кисневого коктейлю можна порівняти з тижнем звичайного голодування.

Людям, які часто відвідують спортзал і відчувають втому після фізичних навантажень також рекомендується пити кисневі коктейлі. Вони поповнять запас чистого кисню, який необхідний м’язам при навантаженнях, знімуть відчуття втоми і приведе організм в нормальний стан.

Для відновлення нормальної роботи організму дорослим необхідно пити кисневий коктейль по одній порції вранці, дві – ввечері. Дітям досить однієї ранкового і одного вечірнього склянки.

Кисневий коктейль зайвою ніколи не буває. Тому, якщо є можливість, не відмовляйте собі в задоволенні випити оздоровчу порцію.

Джерело