Сучасний спосіб життя диктує свої умови і негативно позначається на нашій фігурі, особливо це стосується жінок. Адже часто у багатьох представниць прекрасної статі сидяча робота, а дозвілля вони звикли проводити біля телевізора. Тому немає нічого дивного в тому, що в тілі починають поступово накопичуються жирові відкладення!

Вдові горбик

Вдові горбик, або бичачий горб — не що інше, як відкладення жиру на шийному хребці. Таке захворювання найчастіше виникає у жінок, які страждають від надмірної ваги. Сьогодні ми розповімо тобі про спеціальні вправи, які допоможуть позбутися від цієї жахливої жирової подушки.

 • Кругові рухи плечима
  Починай виконувати вправу стоячи рівно і опустивши руки вниз. М’яко обертай плечима, виконуючи кругові рухи. Можеш обертати обидва плеча разом або по черзі. Виконуй вправу не менше 5 хвилин.
 • Поза кобри
  Починай виконувати вправу лежачи на животі і поклавши долоні на підлогу під плечі. Торкнися чолом підлоги і постарайся максимально розслабитися. Повільно підніми голову і плечі від підлоги, намагайся підняти верхню частину тулуба за рахунок м’язів спини, а не рук.
  Повністю випрямивши руки, повільно прогни спину до упору назад. При виконанні цієї вправи ні в якому разі не закидає голову назад. Намагайся просто підняти підборіддя якомога вище. Повтори вправу не менше 20 разів.
 • Поза кішки
  Починай виконувати вправу стоячи на четвереньках і опустивши голову. Простеж за тим, щоб коліна та кисті рук розташовувалися паралельно. З вдихом підніми вгору сідничні кістки і грудну клітку, дозволь живота опуститися максимально вниз. Підніми голову і подивився перед собою. На видиху повернутися у вихідне положення. Повтори вправу не менше 20 разів.
 • Витягування рук і ніг
  Стань на коліна, простеж за тим, щоб коліна та кисті рук були паралельні один одному. Підніми праву руку і ліву ногу одночасно. Затримайся в такому положенні на 10 секунд, потім зроби повтор для лівої руки і правої ноги. Виконай вправу не менше 20 разів.
 • Дивись у цьому відео ще більше корисних вправ, які допоможуть позбутися від вдовьего горбик.

  Регулярно виконуючи ці вправи, ти зможеш зміцнити м’язи спини і забудеш про такої делікатної проблеми, як жирові відкладення.

  Не забудь поділитися цією статтею зі своїми подругами, вони будуть тобі дуже вдячні!

  Джерело