Техніка 3 D фарбування

3д фарбування волосся техніка використовується дуже часто в різних салонах. Таке забарвлення допомагає перетворити ваші волосся, додати їм об’єму і блиску, зробить їх більш здоровими. Однак недосвідчений майстер може зробити строкатий пучок з ваших локонів. Як же уникнути подібного результату і убезпечити себе? Радимо вам виконувати 3д фарбування у майстрів найвищого класу.

Техніка 3д фарбування волосся

Зверніть увагу, що є кілька етапів фарбування в 3д техніці:

 • Якщо вас влаштовує ваш основний колір волосся, але ви вирішили трохи його оживити, то необхідно підібрати відповідні кілька відтінків. Це легко зробить досвідчений фахівець.
 • Далі майстер ділить пасма по потиличній частині вашої зачіски і забарвлює їх в самий темний з вибраних відтінків;
 • Після майстер наносить на решту волосся біля коріння фарбу того ж відтінку. У напрямку від потилиці до чола він вибирає проділи по горизонталі.
 • Ширину пасма майстер вибирає індивідуально і це залежить від густоти волосся. Далі на обрані пасма він по черзі завдає інші кольори фарби по всій довжині.
 • На кордоні пасом він розтушовує фарбу, наносячи один колір на інший. Це забезпечує плавний перехід між основним тоном волосся і відтінками забарвлених пасм.

Техніка 3 D фарбування

Техніка 3д фарбування володіє достоїнствами. Перерахуємо їх:

 • Дуже маленький ризик при фарбуванні і мінімум побічних ефектів;
 • Збільшує вдвічі блиск вашого волосся;
 • Натуральні компоненти у складі фарби займають близько 85%;
 • Кількість витрачених компонентів в два рази менше;
 • Відновлює структуру волосся завдяки наявності особливих компонентів;
 • Візуально збільшує обсяг вашої зачіски;
 • Завдяки отриманому ефекту легкого мелірування відбувається освіження образу;
 • Дуже поширений асортимент кольорів і відтінків;
 • Така забарвлення підкреслить ваше обличчя і допоможе виглядати молодше;
 • Не потрібно часто підфарбовувати коріння, особливо якщо технологія застосовувалася для освіження природного кольору.
 • Відеоролик

  Фарба

  Фарба для волосся 3d для фарбування або іонна фарба для волосся, поява цього косметичного засобу потрібно подякувати японців. Це саме вони відкрили можливість даної технології краси.

  Як же це сталося? В Японії заборонено близько 6% окислювачів, що використовуються зараз. Перед фахівцями постали завдання по розробці більш натуральних фарб, якими і стали іонні окислювачі.

  Вони не тільки змінюють відтінок, але і заповнює пошкоджену структуру волосся. Завдяки цьому зміна кольору іонними фарбами 3д часто називають відновленням. Новизна цього фарбування полягає в самій технології. Фарбування підлягає частина волосся, але не вся маса, так як майстер вибирає певні пасма.

  Приступаючи до фарбування, потрібно підібрати кілька відповідних до вашої основним кольором відтінків. Серед них потрібно вибрати кілька другорядних та головний колір. Необхідно, щоб усі обрані тони гармонійно поєднувалися між собою.

  Ваша зачіска буде змінюватися в залежності від освітлення і від кута зору. Локони можуть заграти різними кольорами і відтінками, тонами і півтонами. Ви будете виглядати абсолютно по-різному в різну погоду. Похмуро на вулиці чи сонячно, природне або штучне освітлення — все буде вносити свою гру світла в ваш образ.

  Техніка 3 D фарбування

  Популярна технологія фарбування 3д дозволить вам пишатися об’ємом вашої зачіски, а так само її блиском. Фарбування по 3д технології волосся, якщо всі необхідні інструменти у вас є, можна проводити і вдома.

  Особливості

  А ви помічали, що від природи волосся у брюнеток виглядають зовсім по-іншому, ніж у дівчат окрасивших волосся звичайним способом? Це відбувається тому, що новий колір не дає об’ємності. Зачіски після фарбування дуже часто здаються не справжніми або плоскими. 3д фарбування на темне волосся стало можливим завдяки впровадженню інноваційної техніки . Така фарбування 3д волосся фото, якій показано нижче, підходить не тільки брюнеткам, але і дівчатам блондинкам.

  Техніка 3 D фарбування

  Висновок

  Якщо ви хочете внести приємні зміни в свій спосіб, то ми вам радимо звернути увагу саме на техніку 3д фарбування волосся. Вона дуже популярна серед жінок будь-якого віку, з будь-яким природним відтінком . Ваша зачіска буде здаватися більш об’ємною, блискучою і здоровою.

  Завдяки розвитку цієї техніки, зараз істотно змінилися наші поняття про колористиці, і тепер однотонні способи забарвлення відходять у минуле. Виконати 3d забарвлення, так щоб ви залишилися задоволені, може тільки майстер, який здатний спрогнозувати майбутній результат, здійснити для вас вибір фарб для правильного 3д фарбування і підбір ширини пасм.

  Сподіваємося, що наші поради по 3д фарбування та по догляду за вашими волоссям допоможуть вам стати ще привабливішими!
  Від святкового торта багато в чому залежить успіх заходу.