Трійчатка Евалар: склад та ефективність препарату

«Трійчатка Евалар» є біологічною добавкою створеної за новітньою технологією. Її склад спрямований на позбавлення від гельминтозных недуг, і складається з частин полину, гвоздики і пижма. Найголовніше, що дане зілля відноситься до категорії нешкідливих препаратів для людського організму. Крім цього, компоненти цього засоби здатні значно зміцнити організм після певного періоду прийому.

Зміст:

 • 1 Трійчатка від Евалар: опис
 • 2 Склад Тройчатки
 • 3 Лікувальна дія
 • 4 Показання та протипоказання
 • 5 Спосіб застосування та дози

Трійчатка від Евалар: опис

Трійчатка Евалар: склад та ефективність препарату

Біла полин

Як вже зазначалося, препарат Трійчатка складається з натуральних компонентів природного походження. Трави для його приготування вирощують в екологічно чистих куточках передгірного Алтаю. Процес виготовлення препарату ретельно простежується з початку відбору насіння для вирощування рослин, і кінця надходження готового продукту в аптечні точки.

Ще в давні часи наші пращури боролися з паразитами з допомогою полину, пижма і гвоздики. Тому склад Тройчатки від Евалар знищує такі гельмінти, як гострики, лямбліями, і, звичайно ж, аскариди. Після прийому зілля знищуються не тільки дорослі особини перерахованих паразитів, але і їх ікринки.

Паралельно з виконанням основної функції препарат виводить токсини з організму і підвищує функціональність шлунково-кишкового тракту.

Склад Тройчатки

Кожен компонент біологічної добавки виконує свою цілющу функцію. Вони виглядають таким чином:

Трійчатка Евалар: склад та ефективність препарату

Пижмо

 • Частинки гвоздики є ідеальним антисептиком. Вони прибирають запалення, гнійні утворення в шлунково-кишковому тракті, і знищують відкладені яйця паразитів.
 • Екстракт пижма у народі вважається основним засобом для знищення глистів в організмі людини. Крім цього, ця трава має протимікробну складом. Вона відмінно стимулює розвиток м’язових тканин і поліпшує секрецію травних органів.
 • Компоненти полину ставляться до самої активної категорії проти паразитних засобів. Особливо її бояться круглого види глисти. Після її прийому нормалізується робота печінки, травна система, а також посилюється відтік жовчного соку, і гальмується поява кам’яних утворень в жовчному міхурі і каналі.

Вживання Тройчатки рекомендовано інститутом харчування РАМН, як одне з головних проти паразитних засобів. Така репутація ліки викликана нешкідливістю складу і здатністю зміцнювати травну систему.

Лікувальна дія

Ефективність дії «Тройчатки Евалар» підтверджується цілим набором цілющих особливостей. До них відносяться:

 • знищення гельмінтів
 • стимуляція функціональності організму в цілому
 • очищення від шкідливих мікроорганізмів
 • знижує рівень запальних патологій
 • нормалізує вироблення травних ферментів
 • посилює виділення соку в шлунку
 • блокує утворення каменів у жовчному міхурі
 • сприяє загоєнню гнійних ран у шлунково-кишковому тракті

Варто відзначити, що Трійчатка для дитячого організму має інший склад. Виробник сюди додав календулу, чебрець і кмин. Така компоновка підходить для дітей 12-річного віку.

Ефективність цього препарату нічим не поступається біологічної добавки, приготовленої для дорослої людини. Даний засіб виробник виготовляє в різноманітних формах – капсули і рідка суспензія.

Показання та протипоказання

Трійчатка призначається після встановлення наявності паразитів в організмі людини. На додаток до цього її рекомендують приймати хворим, які страждають постійними порушеннями у травній системі, і для поліпшення функціонування кишково-шлункового тракту. Після вживання ліків мертві глисти розкладаються до рідкого стану або покидають організм в процесі природних потреб. Тому в період лікування дуже важливо вживати їжу, багату клітковиною. Саме вона сприяє ефективності виведення калових накопичень.

За відгуками хворих можна визначити, що «Трійчатка Евалар» володіє властивістю відмінної переносимості і практично нешкідлива для організму, так як не дає побічних ефектів.

Але лікарі попереджають про можливість появи індивідуальної непереносимості однієї з частин препарату. Якщо такі патології з’являються, то краще припинити вживання даної біологічної добавки. Також ліки не рекомендують вживати вагітним жінкам, при наявності виразки шлунка і гастриту ерозивного виду.

Перед початком лікування Тройчаткою слід здійснити похід за консультацією до лікаря. Тільки фахівець зможе визначити нешкідливу можливість освоєння організмом компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Як підказує інструкція вживання розглядуваного ліки, діти старше 12 років і дорослі люди повинні пити капсули або рідина по 0,8 г три рази на день протягом одного тижня. Препарат необхідно приймати під час прийому їжі.

Бувають випадки, коли в процесі лікування з’являється втома і дискомфорт, який супроводжується нездужанням. Такі явища відбуваються через утворення токсичних речовин від розкладання мертвих паразитів. Коли рівень токсинів перевищує норму, то організм видає відповідну реакцію. Це особливо починають відчувати хворі з підвищеною чутливістю до таких шкідливих утворень.

Трійчатка Евалар: склад та ефективність препарату

Трійчатка від Евалар

Для них існує спрощена схема лікування:

 • у перший день потрібно випити 0,8 грам препарату один раз на день
 • на другий день слід взяти дві дози ліків по 0,8 грам
 • з третього по сьомий день добавка включає в їжу три рази
 • сім днів препарат приймається по 0,8 грамів один раз

Після закінчення курсу лікування, незалежно за якою схемою відбувалося лікування, Тройчатку необхідно приймати протягом 2 – 3 місяців по одній порції 0,8 грам в день.

Якщо дотримувати перераховані рекомендації, то результат лікування буде ефективним і швидко дієвим. Але, найголовніше він буде нешкідливим для організму.