Найвідомішими електропобутовими приладами для видалення волосся в домашніх умовах є бритва для чоловіків, і епілятор для жінок. Популярність їх криється в зручності і швидкості використання, а також у досить невисокій вартості. Але є на людському тілі такі ділянки, де позбавлення від волосся виливається в справжню проблему. Це чутливі або важкодоступні зони, до яких стандартними бритвеними приладами не дістатися, а застосування інших способів знищення волосся обмежена.

Насамперед, мова йде про таких місцях, як ніс і вуха. У більшості представників сильної статі рослинність у цих зонах буквально «колоситься», надаючи своїм власникам недоглянутий вигляд. Крім чисто естетичної функції, видалення волосся в носі і вухах служить і гігієнічної мети.

Природно, збрити таку рослинність важко. А з-за того, що дані зони відносяться до органів почуттів, мають вразливу слизову з поверхневими судинами, а також занадто низьким больовим порогом, використовувати такі методи, як вищипування, висмикування волосся не рекомендується. Хімічну депіляцію, а також сучасні апаратні засоби епіляції в області слизових оболонок і органів чуття застосовувати заборонено.

Було б дивно, якщо, знаючи про потреби в обробці таких особливих зон, виробники не подбали б про своїх клієнтів і не створили спеціальні пристосування. Для комфортного підрізання волосся існують спеціалізовані прилади під назвою «тример». Тріммери для видалення волосся також допомагають чоловікам доглядати за вусами, бородою і бровами, а жінкам – делікатно видаляти волосся на дуже чутливих ділянках і «творити» інтимні зачіски.

Зміст сторінки

 • 1 Особливості тримерів для видалення волосся
 • 2 Види
 • 3 Універсальний чоловічий тример
 • 4 Вуса + борода
 • 5 Для милих дам
 • 6 Як вибрати тример для видалення волосся?
 • 7 Тип харчування
 • 8 Дивіться відео: Триммери й машинки для волосся в носі і вухах
 • 9 Дивіться відеоогляд: недорогий тример для видалення волосся
 • 10 Дивіться відеоогляд: Триммер Philips для видалення волосся в носі і вухах
 • 11 Відгуки

Особливості тримерів для видалення волосся

Найголовніша відмінність тримера від інших приладів для видалення волосся в тому, що, призначений для роботи в особливих місцях, тример оснащений насадками, які максимально захищають поверхню шкіри і ділянок слизових від ушкоджень під час обробки.

Тример не висмикує волосся, як епілятор, і не обов’язково збриває їх під корінь (хоча і це він вміє), а підрівнює їх і дозволяє залишити потрібну довжину волосяного покриву. Для виключення травм шкіри і порізів леза тримера ховаються під захисну сіточку або «вмонтовані» в спеціальний гребінь, захищає поверхню шкіри від зіткнення з ріжучими елементами.

Саме високий рівень безпеки і зручність застосування робить тример річчю, незамінною для чоловіків, яким доводиться боротися з «лісом» в носі і вухах, орудуючи ножицями або пінцетом і таким варварським способом приборкувати дикорослі брови. А ще за допомогою тримера легко підрівняти вуса і бакенбарди, оформити борідку або створити модний ефект брутальної «триденної» щетини.

Для жінок тример може послужити хорошою альтернативою бритвенному верстата і эпилятору при обробці інтимної зони і пахв. Бриюча насадка тримера здатна безболісно і безпечно виголити ділянку до ідеальної гладкості, при цьому виключивши ризик інфікування і роздратування шкіри, а також вростання волосся. А насадки для стрижки дозволяють створювати в інтимній зоні бікіні-дизайн. Для моделювання брів використовується насадка, яка називається «грумер».

Види

Як видно, тример може виконувати різні функції, тому і видів їх існує безліч: вузькоспеціалізовані й універсальні, чоловічі і жіночі, прості і багатофункціональні.

Тример може бути і окремим приладом, і йти додатковим комплектом до електробритву, машинки для стрижки або жіночого эпилятору. Розглянемо основні види представлених на ринку приладів для стрижки волосся.

Універсальний чоловічий тример

Тример для видалення волосся у чоловіків, неважливо, в якості додаткового девайса до бритві або самостійного приладу, повинен вміти робити безліч речей: моделювати вуса і бороду (надавати їм правильну форму, рівняти, проріджувати), підрівнювати волосся у важкопрохідних місцях, наприклад, за вухами і заднешеечной западині, вміти підлаштовуватися під рельєф обличчя, робити акуратні бакенбарди, облагороджувати волохаті брови.

Для того щоб всі ці функції виконувалися, тример повинен мати регульований гребінь – насадку, що дозволяє зрізати волосся під певну довжину. Добре, коли прилад настроюється на зріз волосся у діапазоні 1 – 12 мм – в такому разі насадка буде мати від 6 до 12 рівнів.

Найбільш «просунуті» чоловічі набори мають також в комплекті насадки для зрізання волосся у вушних раковинах і ніздрях.

Універсальні чоловічі набори для персонального догляду пропонуються відомими виробниками Remington, BaByliss, GA.MA italy, Philips, Panasonic, і вартість їх знаходиться в межах 700 – 4000 рублів.

Вуса + борода

Чоловіки, які постійно носять вуса і бороду, змушені регулярно займатися ними. Можливо, універсальний тример їм і не до чого, а от без спеціально призначеного для догляду за рослинністю на обличчі не обійтися.

Крім декількох рівнів регулювання довжини волосяного покриву, такий тример зобов’язаний володіти вологостійким корпусом і нержавіючими лезами, так як використовуватися він буде в основному в умовах ванної кімнати.

Ще одна важлива опція машинки для стрижки бороди – мобільність. Бажано, щоб прилад міг працювати не тільки від мережі, але і на батарейках або акумуляторах – це зручно і дозволяє користуватися тримером не тільки вдома.

Незважаючи на те, що дані прилади не мають такої ж кількості функцій, як універсальні комплекти, вартість їх практично аналогічна.

Вуха і ніс

Триммер для носа і вух, так званий, гігієнічний тример – це прилад особливий, адже йому доводиться працювати у важкодоступних місцях, та ще й у вкрай обмеженому просторі. Тому найчастіше така машинка купується окремо, і для якихось інших місць вона не призначена, так як має відмінну від інших видів тримерів конструкцію.

В тример для видалення волосся в носі і вухах не потрібні численні режими та регульовані насадки, звичайно, в ньому є тільки одна кнопка «вкл. – викл.», і цього достатньо для виконання функцій апарату. Найголовніше в цьому тримери – насадка. Вона повинна підходити за розміром носових отворів, тобто не бути занадто великий або маленькою.

Для роботи в таких делікатних зонах головка тримера повинна мати обтічну форму і бути в ідеальному стані, без зовнішніх дефектів (грубих стиків, нерівностей), які можуть поранити ніжну слизову оболонку носа.

Насадка з вузьким носиком вставляється в носовій прохід (не глибоко, зачіпаючи тільки волосся, що вибиваються назовні) або у вушну раковину і, обертаючись, зрізає непотрібні волоски. Видаливши поверхневі волосся, які псують зовнішній вигляд, варто на цьому зупинитися, вимкнути тріммер і очистити його робочу головку.

Ціна тримерів для носа і вух починається від сотні і не перевищує тисячу рублів.

Для милих дам

Жіночі тримери, як окремий пристрій, поширені не так, як чоловічі, і частіше йдуть в комплекті до електричних эпиляторам. Насадка для видалення волосся в області бікіні і в пахвовій зоні повинна бути, насамперед, безпечною, щоб виключити мікроссадіни на шкірі цих чутливих ділянок. Популярністю у жінок користуються тримери фірм Remington, Philips і Rowenta, причому перший позиціонується як прилад переважно для створення бікіні-дизайну.

Для корекції брів у жіночих тріммера застосовується додаткова насадка – грумер. Грумери також можуть продаватися як самостійний пристрій, що дозволяє швидко і безболісно моделювати ідеальну лінію брови, а також делікатно позбавлятися від зайвого волосся на обличчі, наприклад, від вусів над верхньою губою у жінок. Самі «продавані» пристрою-грумери виробляють всім відомі Philips і Braun (лінійка SilkFinish).

Купити жіночий тример для видалення волосся можна в межах тисячі рублів в будь-якому магазині побутової техніки або онлайн-шопі.

Як вибрати тример для видалення волосся?

Крім вищеперелічених функцій, тримери можуть відрізнятися по своїй складності і комплектації, від чого і залежить їх кінцева вартість. Правда, ціна на них настільки доступна, що купити самий «наворочений» прилад для домашнього застосування по кишені кожному.

Вибираючи тример для видалення волосся, перш за все, потрібно «танцювати» від його основної області застосування, а вже виходячи з цього, розглядати його додаткову функціональність.

На які опції, які роблять використання тримера більш комфортним і приємним, слід ще звернути увагу?

Тип харчування

Найзручніше, якщо тример підтримує два режими живлення: від мережі і бездротової. Це дозволить не прив’язуватися до електричної розетки і користуватися машинкою у відпустці, у відрядженні та в будь-якому іншому місці. Також провід не буде заважати під час стрижки.

Краще, щоб прилад працював від акумуляторних батарей — підзаряджати тример буде вигідніше, ніж міняти батарейки. Одного заряду повинно вистачити на 30 – 90 хвилин роботи, плюсом буде наявність на корпусі, індикатор заряджання. Якщо ви часто подорожуєте на автомобілі, зверніть увагу на моделі, що працюють від прикурювача.

Для дротяних тримерів, які ви плануєте брати в закордонні поїздки, важлива здатність підлаштовуватися під різні діапазони напруги електричних мереж.

Режими роботи

Якщо для вас важливі різноманітні режими роботи, подивіться на «розумні» прилади, які мають не тільки кілька налаштувань інтенсивності обертання робочої головки, але і вміють запам’ятовувати до 6 користувацьких програм.

Ергономічність

Перед покупкою приладу необхідно потримати його в руках, спробувати поперемикати режими. Тример повинен бути комфортного для вас ваги і розміру, зручно лежати в руці, а кнопки — переключатися «наосліп» і без зусиль.

Також бажано, щоб тример мав зручну підставку, де буде зберігатися і сам прилад, і всі його насадки і додаткові аксесуари.

Якість лез

Для безпеки і безболісності обробки шкіри тримером, його леза повинні мати високу якість і регулярно оновлюватися.

Заздалегідь поцікавтеся, скільки будуть коштувати змінні леза до вашого приладу і де їх можна придбати. Найбільш зручні леза – керамічні, після їх використання досить сполоснути водою.

Антисептика

Після застосування приладу його необхідно не тільки очищати від «обрубків» волосся, що накопичилися всередині корпусу і на поверхні робочої головки, але і промивати водою і, бажано, протирати антисептиком.

Виробники подбали про виключення останнього пункту і придумали робочі головки тримерів, вкриті іонами срібла – таке покриття володіє бактерицидними властивостями і не дозволяє мікробам розмножуватися на захисної сіточці і гребінцях тріммера.

Вологостійкість

Якщо тример для видалення волосся вологостійкий, це його безсумнівна перевага. Тоді він може працювати як «насухую», так і в режимі вологого гоління.

Це важливо, наприклад, для моделювання бороди, коли спочатку йде подбривание, а вже потім обробка тріммером. Крім того, такого приладу не страшна висока вологість ванних кімнат, і їх спокійно можна мити під проточною водою.

Чистота при використанні

При зрізанні волосся більша їх частина падає на навколишні поверхні і потребує прибирання. Щоб спростити життя своїм покупцям, виробники створили вакуумні тримери.

При їх використанні в корпусі приладу включається вбудований «пилосос», який все обрізання волосся засмоктує всередину – чистота гарантована.

Система очищення

У найпростіших моделях чистка проводиться вручну за допомогою спеціальної щіточки. Вакуумні прилади можуть бути оснащені системою самоочищення.

Підсвічування

Видаляти волосся тримером потрібно перед дзеркалом і в добре освітленому місці – від цього багато в чому залежить якість обробки. Додатково можна подивитися моделі з вбудованою світлодіодним підсвічуванням.

Такі тримери дозволяють бачити кожен зайвий волосок навіть в умовах поганої освітленості.

Дивіться відео: Триммери й машинки для волосся в носі і вухах

Дивіться відеоогляд: недорогий тример для видалення волосся

Дивіться відеоогляд: Триммер Philips для видалення волосся в носі і вухах

Відгуки

Якою б прилад ви не вибрали, можете бути впевнені, що він обов’язково впоратися зі своєю роботою. Навіть найпростіші і дешеві моделі, як правило, не розчаровують своїх власників, з успіхом виконуючи всі заявлені функції. Негативних відгуків на дані прилади практично немає, а захопленими, навпаки, рясніє весь інтернет. Наведемо кілька таких рекомендацій.

Відгук №1

Мені пощастило: я від природи зовсім неволосатая, але ось одна біда – з носа стирчать волосинки, це жах, звичайно, особливо, коли нежить – видовище несамовитий. Раніше я пінцетом висмикувала, можете повірити мені на слово – це дуже боляче, навіть не намагайтеся.

Потім пристосувалася зістригати волосся манікюрними ножичками – пару раз шкіру прихопила, заживало довго. І ось, як-то, купуючи якусь дрібну техніку в магазині, звернула увагу на тример. Коштував він смішні гроші, так що гріх не купити.

Отже, розповідаю: я повністю задоволена. Тример для видалення волосся охоплює всю ніздрю зсередини, без проблем і необхідності вивертатися, як це було з ножицями. Весь процес займає хвилин 5, раз в тиждень. Тример схожий на паличку або товсту ручку, займає мало місця. Зверху закривається кришечкою, всередині є щітка для очищення. Працює від 1 звичайної батареї, можна мити водою. Ось така невибаглива штука за 300 рублів, а ефекту — на всі 10 тисяч».

Ольга — Москва

Відгук №2

Мені мій МЧ всі вуха прожужжали, що йому треба купити тример: у нього «іспанська» борідка, за якою дуже клопітно доглядати, та й волосся зайві періодично підстригати не заважає.

На обличчі деінде, ззаду на шиї і баки відростають просто моментально. В результаті купила йому машинку на день народження. МЧ користується тримером вже півтора місяця і каже, що відчуває себе білою людиною, так йому зручно. Розрекламував машинку моєму татові, доведеться і йому теж купувати. Добре, що недорого, а то б я розорилася.

Віталіна — Спб