Вітаміни є важливими органічними речовинами, необхідними для нормального функціонування клітин. Більша частина повинна бути в раціоні і відсутність деяких вітамінів може призвести до серйозних наслідків. Нижче ви можете побачити деякі симптоми дефіциту певного вітаміну:

Тріщини на губах

Тріщини на губах часто зустрічаються у вегетаріанців з-за їх раціону. Це викликано нестачею заліза, цинку і вітаміну Ст. Для вирішення цієї проблеми, потрібно їсти більше бобових, арахісу, сочевиці, м’ясо птиці, яйця, тунець, лосось і молюсків. Для того, щоб поліпшити засвоєння заліза і допомогти організму боротися з інфекціями, необхідний вітамін С, це означає, що потрібно їсти більше капусти, цвітної капусти, броколі і червоного перцю.

Червоні висипання і випадання волосся

Це симптоми дефіциту вітаміну B7. Для вирішення проблем, необхідно їсти варені яйця, лосось, авокадо, волоські горіхи, соєві боби, гриби, малину і банани.

Червоні і білі плями, схожі на прищі на обличчі, руках, спині й стегнах.

Недолік жирних кислот та вітамінів А і Е вказує на цей вид симптомів.

Таким чином, Ви повинні уникати насичених і транс-жирів, таких як маргарин і повинні їсти лосось, сардини, волоські горіхи, мигдаль. Їжте більше овочів, таких як морква, червоний перець і солодка картопля, щоб збільшити споживання вітаміну А, які багаті бета-каротин, речовина, що використовується організмом для отримання вітамінів.

Оніміння і поколювання в руках і ногах

Дефіцит вітаміну B6, B9 і B12 безпосередньо пов’язаний з периферичними нервами і онімінням і поколюванням, а також такими симптомами як депресія, анемія і втому.

Для вирішення цих проблем, потрібно їсти більше шпинату, спаржі, молюсків, крабів, яєць і курятини.

Біль у пальцях, зап’ястях, ногах і спині, м’язові спазми

Це ознаки дефіциту кальцію і калію. Якщо у вас є регулярна фізична активність, і ви потієте багато, то ви втрачаєте вітаміни. Вам потрібно їсти більше мигдалю, фундука, банани, вишні, грейпфрутів, яблук, брокколі і овочів.

Джерело