Гарна зачіска – частина образу жінки. В професійних салонах укладання волосся виходить прекрасною, оскільки працюють фахівці, і задіють професійні засоби. Там можна виконати стрижки для різних випадків. Весільні зачіски краще замовляти у майстра, оскільки тільки він зможе зробити все акуратно. Перукар вибере підходящий варіант на основі типу зовнішності. Багатьом йде завивка волосся, з якої не потрібно постійно міняти укладання. В якості допоміжних засобів на середні волосся використовуються лаки, гелі, муси.

Довге волосся

Локони до плечей і нижче виглядають дуже привабливо. А зробити їх красивіше допоможе відповідна зачіска. Довге волосся досить складні у догляді, але це обов’язково для захисту від пошкоджень. Періодично їх слід стригти, укладати. Їх недоліком вважається ламкість, яка часто з’являється на зволожених локонах. Вплив приладів теж шкідливо позначається на стані пасм.

Довге волосся не слід розчісувати в мокрому вигляді, оскільки так вони плутаються. Щоб зберегти здоров’я, потрібно дотримуватися правила миття і сушіння. З ними чудово виглядають весільні зачіски. Довге волосся дозволяють виконувати різні зачіски:

 • Голлівудські локони. Ця довготривала укладка відмінно підходить для різних випадків життя. На чисті волосся треба нанести пінку, а потім накрутити їх на термобігуді, і нехай вони залишаться на 15 хвилин. Потім пристосування видаляються, а довге волосся слід розчесати гребінцем. Для полегшення просушування можна використовувати фен.
 • Хвіст. Ця класична укладання волосся завжди популярна завдяки швидкому створенню і зручності. Локони слід ретельно розчесати, після чого закріпити гумкою. Одну прядку треба залишити вільною, її треба обкрутити близько гумки, і закріпити шпилькою. Хвіст треба обробити праскою. Після цього довге волосся будуть чудовими. На основі хвоста створюються і весільні зачіски.
 • Грецькі зачіски. Вони прекрасно підходять на довге волосся. Для виконання знадобляться невидимки, щипці, пов’язка. Локони слід трохи підкрутити, а потім зібрати невидимками і пов’язкою. Багато весільні зачіски створюються саме в цьому стилі. Вони підійдуть і на середні волосся.
 • Зачіска-бант. Вона підходить саме на довге волосся. Цей варіант укладання слід вибирати тільки сміливим особистостям. Спочатку створюється високий хвіст, а потім відділяється широка прядка. Інші локони треба розділити порівну, і загорнути всередину. Кінчики закріплюються прядкою, і фіксуються невидимками.

Коротке волосся

Локони зазвичай мають довжину не більше 15 см, з-за чого укладання волосся здійснюється досить просто. Існує багато зачісок, причому кожна з них виглядає чудово. На коротке волосся укладання можуть бути різними, але всі вони стильні.

Працювати з ними набагато простіше, ніж з іншими. Для цього не потрібно багато аксесуарів і укладальних засобів. Коротке волосся можна укласти наступними способами:

 • Хвилі. Вологі пасма слід обробити пінкою, а потім притиснути їх руками для отримання хвиль. Для їх просушування можна застосовувати фен. На основі хвиль виходять прекрасні весільні зачіски.
 • Розпатлана укладання волосся. Після просушування на локони треба нанести віск, і наїжачити їх.
 • Гладка зачіска. Для укладання локонів треба застосовувати фен, круглу щітку або праску. Коротке волосся можна укласти і весільні зачіски. Необхідно мінімум аксесуарів і укладальних засобів.

Саме на них відмінно виглядає завивка волосся. Ця довготривала укладка нескладна у догляді, тому вона ідеальна для зайнятих жінок.

Середні волосся

Класична довжина дозволяє виконувати повсякденні, святкові весільні зачіски. Для прикраси використовуються обідки, стрічки, пов’язки. Середні волосся служать для виконання таких зачісок:

 • Стильна довготривала укладка. Кінчик слід випрямити праскою, а потім нанести спрей. Середні волосся будуть виглядати оригінально з прямою чубчиком.
 • Гладка укладання. Вона підходить на середні волосся, особливо для боб або каре. Необхідно помити локони, просушити, і випрямити праскою.
 • Розпатлана укладання. Фен потрібно застосовувати для просушування, тільки треба заздалегідь обробити локони пінкою. Середні волосся треба трохи розбудити, щоб вони виглядали недбало.

Для створення будь-яких укладок необов’язково ходити в салон. Повсякденні та весільні зачіски легко створюються завдяки використанню елементарних засобів.

Як використовувати фен?

Приступати до роботи потрібно тільки на чисті локони. Якщо коріння брудні, то фен не зможе зробити зачіску з об’ємною. В процесі робіт необхідно виконувати моделювання локонів. Укладання феном – один з швидких і безпечних методів преображення пасм. Щоб локони не розліталися в різні боки, необхідно користуватися бальзамом-ополіскувачем. Завдяки цьому засобу на пасмах створюється захисна оболонка, а фен дозволяє зробити локони оригінальніше.

Довготривала укладка вийде у тому випадку, якщо використовувати стайлінг-засіб: лосьйон, гель, мус. Фіксатор наноситься на коріння, і тоді зачіска виходить об’ємною. Фен дозволить змінювати укладання на свій лад. З них виконується безліч зачісок, і тому не потрібно завивка волосся.

Хімічна завивка волосся

На коротке волосся відмінно підходить завивка. Найкраще процедуру виконувати на ті локони, які не піддавалися фарбування, знебарвлення, випрямленню. Завивка волосся виконується приблизно на 2 тижні. Біохімічна процедура проводиться з сухими пасмами, які виходять легкими і пористими.

Завивка волосся вийде якісною, якщо виконувати її з товстими локонами. Попередньо потрібно робити маски, ламінування. На тонких прядках результат зберігається близько 3 місяців. Щоб довготривала укладка була безпечною, потрібно використовувати натуральну косметику. Виконувати процедуру слід тільки у професійного майстра.

Укладочная косметика

Для виконання зачісок використовується не тільки фен, щипці, але і укладочная косметика. До неї відносять:

 • Муси, роблять довгі волосся об’ємними. Наносити їх слід тільки на зволожені пасма, і брати в невеликій кількості.
 • Лосьйони, що дозволяють зробити середні волосся міцними і пишними.
 • Гелі, з якими виконуються повсякденні і весільні зачіски.
 • Воски роблять пасма блискучими.
 • Лаки і спреї потрібні для закріплення результату.

Як самостійно виконувати укладання

Середні волосся вважаються універсальними, тому для них йде більшість укладок, в тому числі і весільні зачіски. Потрібно трохи аксесуарів і якісна косметика.

При холодній укладанні середні волосся треба начесать, і розпрямити руками. Додатково треба використовувати випрямляч і лак. Якщо пасма слухняні, то необхідно скористатися бігуді. Накручуються довге волосся в сухому або мокрому вигляді. В кінці потрібно добре розчесатися для створення природного образу. Локони перед укладанням треба помити, нанести бальзам-ополіскувач. Тепла вода повинна змінюватися прохолодною. Зберегти їх допоможуть лікувальні маски.

Поради по кладці волосся

Щоб зачіска вийшла акуратною, необхідно використовувати такі рекомендації:

 • Якщо пасма необ’ємні, то їх слід помити, просушити, обробити брашингом. Можна накрутити бігуді, і тоді вийде природна зачіска.
 • Для захисту від електризації чубок потрібно розчесати щіткою з рідкими зубчиками, а укладання треба виконувати мусом.
 • При відсутності часу мити голову треба скористатися спреєм. Муси й пінки в цьому випадку використовувати не варто, так як зачіска вийде брудною.
 • Начіс слід починати виконувати з потилиці.
 • Локони якісно укладаються мусом і щіткою.

Пасма будуть акуратними, якщо використовувати кошти в помірній кількості. Необхідно лише вибрати підходящий варіант образу. Тоді вона буде прекрасним доповненням стилю.