Рак шийки матки частіше викликаний ВПЛ-інфекцією, або як її частіше називають – вірус папіломи людини. Цей вірус дуже заразний, і є інфекцією, що передається статевим шляхом. Він проявляється в багатьох видах, але тільки деякі їх них викликають рак.

Незважаючи на те, що рак шийки матки є смертельним, згідно зі статистикою, все ж його можна вилікувати, якщо звернутися до лікаря на ранній стадії і призначити правильне лікування.

Отже, всім людям варто знати і відкриття і приховані ознаки раку шийки маtки, є особливі способи.

Сходіть до гінеколога, якщо у Вас спостерігаються наступні ознаки:

1) Біль чи кровотеча

Ракові клітини ростуть на стінках шийки, вони можуть засохнути і лопнути, тоді з’являється біль і кровотеча.

2) Бородавки

За словами гінеколога Троянди Марії Лім – Поява маленьких бородавок(зовнішніх або внутрішніх) служить свого роду червоним прапором для багатьох хвороб, в тому числі і для ВНЧ, це підвищує можливість розвитку шийки маtки у жінок.»

3) Дивні виділення

Це можуть бути водянисті виділення, тому що коли ракові клітини починають розмножуватися в шийці, вони буквально виводять звідти маткову тканина.

4) Анемія

Якщо Ви відчуваєте втому, але у Вас не знижується апетит, або якщо Ваше серце б’ється набагато швидше, ніж це зазвичай бувало, то, швидше за все, це ознаки анемії. Це може бути викликано кровотечею в маtке.

5) Втрата ваги

Зазвичай ракова пухлина пригнічує апетит, так як рак шийки призводить до того, що шлунок стискається, і, отже, знижується апетит і відбувається значна втрата ваги.

6) Проблеми з сечовипусканням

Нирки і сечовий міхур можуть стиснутися з-за пухлини, це все ускладнює процес сечовипускання. З-за цього пацієнти не можуть під час сходити в туалет, або не можуть повністю спорожнити сечовий міхур, що призводить в подальшому до інфекції сечових шляхів, що у свою чергу супроводжується болем

7) Постійні болі в спині, стегнах і ногах

Рак стискає буквально всі внутрішні органи. Кровоносні судини – не виняток, в кінцівках і сідницях кровотеча значно погіршується, що в підсумку призводить до болю і набряків.

Джерело